Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

simib
23. mar 2009

Ahoj Pici.Ja som bola celý víkend niekde preč,takže až dnes.Ako?

pici
23. mar 2009

ale da sa. mam plodne dni. tak sa z toho tesim. ale vajecniky mi idu vyskocit...
a kde si sa tulala cely vikend?

simib
23. mar 2009

No tak treba vela plodiť.My sme boli na Inchebe na výstave a potom bola malá trénovať na štvorkolke a aj sme si opekali a tak.Trošku sme vypli.Zajtra ide muž na to vyšetrenie tak sa neviem dočkať a v stredu ja.A tie vaječníky no to si asi musíme prežiť. 🙂

pici
23. mar 2009

no len ja som to nikdy nemala. teraz len kukam. xixi
no tak to ste mali simi potom super vikend. relax. aktivny oddych... no tak super.a na vystave coho ste boli?

simib
23. mar 2009

Boli sme na motorkách,lodiach a rybárstvo.My sme išli hlavne kôli štvorkolkám.A malej sme kúpili super bundu na štvorkolku tak sa teším.Ani mňa nebolievali vaječníky keď som brala cylest.Brala som ho 4 roky.Nesmieme sa čudovať veď takú dlhú dobu sme neovulovali,že teraz sa to vynahrádza.A relax bol fakt perfektný. 🙂

pici
23. mar 2009

no tak to asi doslova. chodim tak ze najprv vajecniky.. a potom ja.. kazdy krok citim. 😲

simib
23. mar 2009

No to ti verím.Ale čo by sme nepreskákali pre mimino?Snáď to za pár dní prejde keď už si asi po OVU.

aspinka
23. mar 2009

Ahojte baby tak vas budem tento tyzden okupovat sme chori. Nieze tu teraz nikto nebude 😀

pici
23. mar 2009

no neviem ako to je ked bolli vcera na teste dve ciarky. aj dneska. tak to znamena ze mam plodne dni nie?

simib
23. mar 2009

Ahoj Aspi.Prečo chorí?Čo ti je?

simib
23. mar 2009

Hej Pici.Kolký si DC?

pici
23. mar 2009

no ja som dneska 12DC test ukazoval uz vcera // a vajecniky ma bolia od soboty

simib
23. mar 2009

No tak treba stále skúšať teraz.Ťažko povedať kedy ti presne prasknú,takže len snažiť a snažiť. 🙂 Mne v stredu povie či mi rastú a ako tak uvidíme.Podla UTZ ti povedia presne kedy sa treba snažiť tak som zvedavá.Aj keď na to vyšetrenie sa moc neteším,ale čo už.

pici
23. mar 2009

a co sa tam presne robi? alebo ako?

simib
23. mar 2009

To robia ten vnútorný ultrazvuk asi tak každý druhý-tretí deň.A tam presne vidia ako ti vajíčko rastie a kedy praskne.Je dobré,že je to najpresnejšie.

pici
23. mar 2009

aha. no tak to je ta folikulometria nie?
sak to by som si musela kolko volna zobrat a by som to zistila?

simib
23. mar 2009

ano folikulometria.ja som doma tak u mňa to je v pohode.a lekár je tam od 9tej takže ani stávať nejak skoro nemusím.

aspinka
23. mar 2009

simib mala je furt zahlienena a kaslisko ma! pici nevymyslaj s folikulometriou ty mas teraz svoju ved citis ako vajko rastie a ked bolia tak o chvilu praskne!
Simib to ti robia vnutorny UTZ ved ten neni taky hrozny len je taky osemetny pri malej mi nerobili ani jeden a teraz ked som bola tehu tak mi ho furt robili uz mi bolo vsetko jedno. Raz mi dokonca doktorka zasunula sondu dnu a zacala jej zvonit mobil a ona telefonuje telefonuje a ja som si "uzivala" so sondou v pipke 😀

simib
23. mar 2009

Aspi tak nech sa rýchlo uzdraví. 😉 Ja viem že to nieje hrozné ten UTZ ale príjemné tiež nie.No užívať si so sondou?To nemôže hociktorá,sranda 🙂 🙂 🙂

pici
23. mar 2009

jezis ...aspi to sa este aj da? takto sa chovat ze ta necha s pakou v susurke?

simib
23. mar 2009

Aspi a kedy si chodila?Na ktorý DC?Ja budem v stredu len 7DC a zdá sa mi skoro,ale veď čo už.

pici
23. mar 2009

aspi ja nevymyslam s foliku... nemam tolko casu. nemam ani gynekologa v senci. takze tolko dni dovolenky aninemam. ty kam chodis k dokymu?
mala je takato chora.? aj kamoskina veru je. je teraz nejake svinstvo vonku. sak cely tyzden som mala nadchu

aspinka
23. mar 2009

simib ja som nechodila na foliku ja som chodila na UTZ ako tehotna a to moje nepodarene druhe tehotenstvo vyzadovala vela ultrazvukou.
Dokymu chodim jak je OTP banka tak tam je taka ulicka a tam je ordinacia Fed Gyn k Mudr. Simkovi je skvely dost mi pomohol teraz ked som potratila!

simib
23. mar 2009

Aha Aspi.No veď uvidím čo sa bude diať.Ja mám dosť super dokiho a asi chce UTZ skôr,keby som mala náhodou ovulku skôr.Už aby bola streda.To už budem vedieť aj ako muž aj ako ja.

pici
23. mar 2009

k tomu chodi aj bambolina. to je v tej ulicke kde je oproti detsky obchod? trafika? spodne pradlo ?

kondi33
23. mar 2009

ahojte, aj ja som už konečne jedným okom tu 😉
pici mala si tú čiarku silnejšiu? lebo len vtedy máš ovu.

kondi33
23. mar 2009

a ako si si ty robila testy ráno či poobede alebo to je jedno?

simib
23. mar 2009

Ahoj Kondi. 🙂 🙂 🙂

pici
23. mar 2009

kondi. no ta jedna bola silnejsia... a ta druha slabsia. ale zretelna...

kondi33
23. mar 2009

tak ja som tu nebola lebo aj my sme mali plodné dni 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre