Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

simib
31. mar 2009

Teraz si išla sama lahnúť že je unavená.Normálne nechápem.

mimomu
31. mar 2009

asi ma toho dost....a ona nechodi spat sama? 😉

simib
31. mar 2009

No áno ona spáva sama vo svojej izbe od 2 rokov.Ale keď chodí do školy tak ju neviem o 20tej dostať do postele a teraz sama že už sa nechce hrať ale ide spať.

mimomu
31. mar 2009

aj nasa od 2 rokov spi sama vo svojej izbicke.....je to dobre.

simib
31. mar 2009

No každým príspevkom viac spoločného.Asi dáme niekedy spicha a kafe.Mužík išiel do garáže dorobiť malej štvorkolku na závody,lebo o tri týždne už ideme.

mimomu
31. mar 2009

chodime obcas do ba.....mame tam svagra.....byva na dlhych dieloch.

simib
31. mar 2009

No to je kúsok.My v Dúbravke.

mimomu
31. mar 2009

ja ba velmi nepoznam.....ale viem kde je dubravka 😉

simib
31. mar 2009

No to stačí.Odkial si ty presne?Asi som sa už pýtala že?

aspinka
31. mar 2009

Baby som doma u nas nic nove na svete. Dnes nam v skolke davali fotky zo skolky co ich profi fotograf fotil velmi pekne len ten nas "ksichtik" sa tam tvari jak keby skyslo mleko 😀

simib
31. mar 2009

Aspi,to asi u každých detí sú také fasa fotečky zoškerené.Aspoň sa zasmeje keď bude velké.

mimomu
31. mar 2009

simi posielam ip

simib
31. mar 2009

JO 🙂

mimomu
31. mar 2009

tak sa dakedy ozvite,ked pojdete okolo 🙂
chceme sa sice prestahovat do domceka ale to este potrva,kym ho zozenieme..... 😉 🙂

simib
31. mar 2009

Aj ja by som strašne chcela domček.Nie nejaký velký,taký bungalovík s peknou záhradkou.

mimomu
31. mar 2009

my tiez uvazujeme o malinkom ale moze byt aj poschodovy-prodom viktoria,bunglaov 11....su krasne
ideme si uz lahnut,tak sa tu teda majte,zajtra sa ozvem.obru noc...... 🙂 🙂 🙂

simib
31. mar 2009

Dobrú mimo.Pekné sníčky. 🙂

pici
1. apr 2009

ahojte babule.. ste tu niekto?

simib
1. apr 2009

Ahoj Pici.Teraz som vstala. 🙂

pici
1. apr 2009

no pekne. krpanu mas v skole?

simib
1. apr 2009

Jasné.Som sama jak prst.Konečne.

pici
1. apr 2009

mozemm sa spytat ako dlho si kojila? citam vela diskusii a rozne nazory tak by ma to zaujimalo....

simib
1. apr 2009

No Pici ja ťa sklamem.Ja len vkuse asi 3mes.a potom som pomaly odstavovala tak 2mes.

pici
1. apr 2009

to nie je o sklamani. len ma to tak zaujima. a preco si nechcela kojit? bolo to zdlhave? alebo si sa bala ze budes mat ovisnute prsia? prepac za intimne otazky, tak ale nemam sa koho spytat. moje kamosky vsetky kojili kratko.

simib
1. apr 2009

Pici aj kôli prsiam,lebo ja mám normálne 75D tak neviem sko by vyzerali po kojení a ešte tie hnusné cigy.Hlavne pre cigy som prestala.

pici
1. apr 2009

ja mam z toho strach ze budem mat ovisnute. akoze viem ze je to trochu plytke.. ale tak pravdu poviem.

pici
1. apr 2009

ale zase kojit by som chcela to nehovorim.

simib
1. apr 2009

Pici,pre bábo všetko,ale toto aj keby som nefajčila,tak kôli ovisnutiu by som prestala.Veď muž ma dokonca života nebude chcieť.

pici
1. apr 2009

tak zase ja by som si dala spravit. mne je jedno.. ale zase babatko nechcem ukratit. navyse sunar a tie mlieka su aj dost drahe nie?

simib
1. apr 2009

Nieje to také strašne drahé,ale to podla mňa.Moja švagrina kojila obe deti skoro do 2 rokov a prsa má jak moja babka.Ale to je na každom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre