Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

simib
9. apr 2009

Daj si do googlu ferility a najde ti to.Potom sa zaregistruj a na email ti dojde heslo.Potom si ho môžeš v profile zmeniť.Ak vieš trošku anglicky,tak je to jednoduché.Keby si niečo nevedela,napíš mi a pomôžem ti.

pici
9. apr 2009

jasne tak idem to skusit. dokedy tu budes?

simib
9. apr 2009

Do jednej určite.A potom neviem.

pici
9. apr 2009

uz sa registrujem

simib
9. apr 2009

Super 🙂 🙂 🙂 🙂

pici
9. apr 2009

no ale debilka som z toho moja

simib
9. apr 2009

Prečo?Si už registrovaná?

pici
9. apr 2009

hej a vyplnila som tam poslednu mrchu.

simib
9. apr 2009

No tak potom ti to ide.a keď si dáš home page setup a skopíruješ ten link navrchu a dáš sem,tak uvidíme tvoj grafík.

pici
9. apr 2009

musim si na to asi sadnut lebo toto je na mna vela. akoze prd rozumiem tomu a to viem akoue po anglicky

simib
9. apr 2009

No teda.Mám zmenu plánu a musím vypadnúť skôr.Večer tu ale budem a nejak to zmákneme.OK? 🙂

aspinka
9. apr 2009

ahojte babule ;)

mimomu
9. apr 2009

ahojte

pici
9. apr 2009

ste tu?

simib
9. apr 2009

Ahoj Pici. 🙂

simib
9. apr 2009

Idem hodiť vaňu a som tu. 🙂

aspinka
9. apr 2009

Baby aj ja som tu. Mangel je na pivku 😉 malu som ulozila snad uz spi 😎

pici
9. apr 2009

ahojte. kukala som panelak tak som tu bola len tak na polocka

simib
9. apr 2009

Pici aj ty si paneláková?Ja jak hovado.

pici
9. apr 2009

ano pozeram panelak aj ordinaciu. haha

simib
9. apr 2009

Ja ordináciu nie.Idem babulky spinkať,lebo som zas nejaká totálne unavená ☹ .Zajtra dobehnem. 🙂

pici
9. apr 2009

aj ja. oci mi padaju. zajtra tu asi budem. ale neslubujem . chcela by som ist na bycikel...

aspinka
11. apr 2009

Ahojte to tu uz dva dni nikto nebol 😠

pici
12. apr 2009

noooooooooooooo volno.. slniecko.. oddych... ja som bola na oslave...tak akurat vstavam. idem nieco este porobit a idem na piknik ....

aspinka
12. apr 2009

ja stale upratujem prehadzovala som veci prala zimne bundy. mam velky kopec zehlenia takze si uzivam sviatky 😠

pici
12. apr 2009

aj ja aspi. ja som vcera prehadzovala zimne za letne plus som vyradovala to co nenosim a do coho sa zial nezmestim... a dneska som zehlila. upratovala. vysavala. akurat peciem bublaninu... juchuuuuuuuuuuuuuuuuu

smajli
13. apr 2009

ahojte dievcata, zacala som sa snazit v januari a vtedy som hladala temu,kde sa ako pripojit,potom som nasla vas,ze ako sa chystate na snazilkovanie,ale nezapajala som sa,lebo uz som snazilkovala... ale pici si uz pamatam podla nicku este od vtedy... ja som strasne strasne strasne chcela //... a neverila som,ze sa mi to moze skoro podarit...a podarilo sa hned,na prvy sup,doteraz sa mi nechce verit,ze to bolo fakt na prvy sup...ono si to clovek nevybera... teraz sa tu sem/tam raz za mesiac chodim pozriet na vasu temu,ci ste uz tehu... hlavne pici,ked si ju pamatam... a este nie... tak som sa rozhodla,ze vam poslem take virusiky...v jednej teme v SPLNe III.si tu take virusiky tehulkove posielaju,aby otehotneli... tak vam nejake poslem a velmi drzim palce,aby sa vam to uz v najblizsom mesiaci zadarilo,nech mozte byt stastne a vdacne a tesit sa 🙂 tak tu su virusiky ....
TTTTTTTT TTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak necha sa vam zadari :o))) drzim vam palce vsetkym,majte sa zatial :o) 🙂

pici
13. apr 2009

smajli. ja mam od vcera plodne dni.. takze sup sem. beriem tvoje virusiky.... ako sa mas? gratulujem... k mimincatku... ako sa mate?

simib
14. apr 2009

Halóóó.Tu to vymrelo????Zumi,Kondi a všetky ostatné kde ste?

pici
14. apr 2009

ja som tadyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy. ahoj simi. ako sa mi mas? co mas nove?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre