Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

bambolina
3. máj 2009

no baby, vypinam pc, prisla na mna moja hodina, je mi opat zle, snad nebudem vracat, uz ma nebavia taketo vecery,,,,pici, nezufaj...ja viem ze to je na nervy, ale skus byt v pohode, ciarocka urcite sa objavi 🙂

aspinka
3. máj 2009

ahojte ste tu?

pici
3. máj 2009

veri, nezufam,. ja by som skor uz bola ked ma mrcha dojst nech laskavo dojde..
jasne.. utorok ... ako vidis nevydzrala som to....

pici
3. máj 2009

ahoj aspi ja som tu... ako sa mi mas?

aspinka
3. máj 2009

dobre ale nam ten predlzeny vikend ubehol. Aspon ze slniecko svietilo buduci tyzden ma byt chladnejsi a sychravy.

pici
3. máj 2009

to fakt?
no ja som si tento vikend ako tak oddychla.. v stredu mam skusku, takze zase sa musim ucit.. haha

pici
4. máj 2009

tak ja si tu budem pisat asi sama zo sebou

simib
4. máj 2009

Picinka ahoj moja.Čo mrcha?

pici
4. máj 2009

no mrcha nic. test nic..

bambolina
4. máj 2009

helou, nakukla som este, potom utekam do prace, ale sa mi chce 🙂 pici, nemyslela som to zle, ze si nevydrzala, ja to presne poznam,tiez by som vtedy najradsej testovala kazdu hodku, ci uz nieco nenabehlo....no, nechame sa prekvapit, a citis este tie prsia, neake tlaky ako pred mrchou...

vsetkym prajem pekny den 🙂

simib
4. máj 2009

Pici!!!To je jak na just.Ja zas mám možno bez OVU.Síce testy v piatok pozit.na OVU ale dnes teplota moc nízka,takže haluz. 😀

pici
4. máj 2009

hej bradavky ma bolia. a citim sa ako pred mrchou. a je mi spatne / haha ale to este z piatkoveho slopania metaxy/... a ja viem, ze si to nemyslela v zlom. som to nevydrzala.. xixi... ale po tieniku ani naznak.. tak poprosim, ze mrcha nech mi dojde.. ked ma ne?

pekny den aj tebe...

pici
4. máj 2009

a to co je? divne nie?

simib
4. máj 2009

Hej Pici.Divné až moc.To moje telo ma asi nemá rado a preto kašlem na neho a just nebudem smutná a hotovo.

bambolina
4. máj 2009

jasne, ked ma prist, tak nech pride cim skor, to hej,ale ja ti poviem, ze ja som si bola na sto percent ista, kedy som mala ovu, a ze som otehotnela vtedy, a nakoniec prd, otehotnela som desat dni potom, takze aj ovu som musela mat o desat dni neskor, ako som si bola ista.....takze moze byt vselico....

pici
4. máj 2009

tak ja som smutna moc neni. ale poprosila by som mrchu. lebo nadej ostava vzdy.. a potom ma to len bude srajkat...

simib
4. máj 2009

Veď to keby nás to telo aspoň nenaťahovalo,tak by bolo OK.

bambolina
4. máj 2009

simib, jasne ze nebud smutna, ja zacinam mat pocit, ze tie ovu testy su dobra blbost....ja som ich tiez zakupila, ale nastastie som ich nestihla pouzivat, lebo mne by z nich preskocilo...pocuvaj, mne sa zda,ze najlahsie sa podaria dve cirocky ked to pojde tak prirodzene ako pri simonke, co ty na to...ani vtedy si nepocitala ovu a neovu. a vidis, trafili ste sa.... 🙂

pici
4. máj 2009

no ja to asi tiez kaslem. roman chce aj tak stale sexovat. tak kaslem na to. kopec penazi.. a mozno som mala ovu niekedy inokedy. cyklus mam tie vselijaky.

simib
4. máj 2009

No Bambolina to je pravda.Ale začínam mať pocit že niekde bude chyba.Bola by haluz že sa stále netrafíme.No čo už.Ja som rezignovala a nechávam to tak.

pici
4. máj 2009

mne povedal doky, ze ked do roka neotehotniem, potom bude so mnou nieco riesit.

simib
4. máj 2009

Ja už kašlem aj na doktorov.Budem sa tešiť so Simči a hotovo.Nebudem si pichať svinstvá keď moje telo vôbec nepozná lieky.Veď mám aspoň jedno niektoré nemajú ani jedno a to je zlé.

bambolina
4. máj 2009

baby, kaslite na tie vypocty a necikajte kazdy den na ovu testy, to uz mate v podvedomi cely ten stres z toho kolotoca, sexujte kedy mate chut, nie z povinnosti, a ono pride, ved sa hovori, ze babatko je plod lasky, nie...neda sa tak sto percentne na planovat....a nie je ziadny problem, to je vsetko psychika...ver mi...
navecer nakuknem, pekny dnik

pici
4. máj 2009

tak tak. ja hovorim, ze babo dojde vtedy, ked bude jeho mamina v pohodicke...

simib
4. máj 2009

To je pravda.Mňa to maličko hnevá len kôli mužovi,lebo on by predsa len chcel aj svoju krv.

pici
4. máj 2009

no tak ved sa este nesnazite az tak dlho nie?

simib
4. máj 2009

Nie len 4 mesiac.Ja mám niekdy také predtuchy ktoré sa aj stanú a teraz mám takú,že sa nám nezadarí.Ale som úplne v pohode.Asi ma to prestalo baviť.Ja som bola vždy bez nervou a usmiata a toto neustále trápenie sa mi nepáči,takže asi preto.

pici
4. máj 2009

netrab to tak prezivat si myslim. hm?

simib
4. máj 2009

Picinka ja som to už asi vzdala.Ale nie smutne.Je mi z toho úplne dobre,lebo sa netrápim. 😀 😀 😀

pici
4. máj 2009

ja sa nevzdavam... a co za preftuvhy si to spominala?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre