Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

simib
14. máj 2009

Baby a predsa mi to nedalo a testla som teraz,ale je to citl.až 25 a po pol hodine odstátia.Teraz som už úplný pako.Mám to v albume,tak povedzte úprimne,či to je vidieť,alebo mi šibe. 😀

pici
14. máj 2009

je tam 😀

simib
14. máj 2009

Ale zjavila sa takto až po 30min.dovtedy len tienik,ktorý sa nedal odfotiť.

pici
14. máj 2009

no na teste je napisane ze vysledok po 10 min nepovazujte za smerodajny.. ale tak urcite sa z niecoho ten tienik spraavil. neboj sa ty nic., rano volas obvodakovi a povie ti hned.... 😀

simib
14. máj 2009

Veď hej.Na tomto je po 30min.nevyhodnocujte.To bude napínak,čo?? 😀

mimomu
14. máj 2009

simi,mas zlatu dcerku,taky certik ako nasa vyzera 🙂
ten test neviem ale zda sa ze by z toho nieco mohlo byt 🙂

simib
14. máj 2009

Dík mimo,ona nieje čertík ale riadny čert.Tá s nami dokáže zatočiť.A ten test uvidíme zajtra čo povie krv.Neprekvapí ma ani jeden výsledok,lepšie napísané,ak nebudem,tak v pohode.

pici
14. máj 2009

co ja viem? podla mna ani nie... 😀 myslim ze je to jasne

simib
14. máj 2009

No u mňa 50 na 50

pici
14. máj 2009

tak ano. zajtra napis co a ako. dneska tu uz nebudem lebo mam robotu

simib
14. máj 2009

Ok papa

pici
14. máj 2009

papa

elefe
14. máj 2009

Aspinka srdiecko sme nevideli lebo na sone som nebola idem az v 10-tom tyzdni takze az pak,,, snad bude vsetko OK lebo prave v tomto obdobi som mala problemy v 1tehu....
peky vecer babule,,,,

bambolina
14. máj 2009

caute, takze simib, kukla som ten test, aj ja som mala prvy len taky tienik a to tiez az po dobrej polhodine...z nicoho sa ani tienik nezjavi...predtym som mavala tie testy vzdy biele ako sneh...takze uz len kludne pockaj na potvrdenie od dokyho...to by bolo super 🙂
elefe, tesim sa s tebou, gratulujem , budeme tu my tehosky babz povzbudzovat a tesit sa z kazdej novej tehu...

mimomu
14. máj 2009

aj ja uz chceeeeeeeeeeeeeem ☹ ☹ ☹

bambolina
14. máj 2009

🙂 nic neboj mimomu aj na teba pride, a ty uz jedno dietatko mas, tak pekne po poradi

mimomu
14. máj 2009

ja viem bambi......ale ja chceeeeeeeeeeeeem 🤐
co porabas?my sme dosli z vystupenia malej,bolo to krasne..... 😢 😢 😢
a musim sa pochvalit-uz vieme snurovat topanky......jaba daba duuuuuuuuuuuuuuuu 😀

bambolina
14. máj 2009

ja som prisla z prace, kupila som si cestou domou konecne gate a neake tricka a stale som hladna...to je krasne urcite chodit na koncerty ku dnu matiek, snad aj mna to v buducnosti caka...a viki je uz tazka velkacka, ked uz aj snurovat topanky vie... 🙂

mimomu
14. máj 2009

babmi,som hodinu vodila baby z inej temy,ze mam uzasnu novinu a tie sa snazili a nevedeli na to dojst..... 😀
som sa pobavila 😝 😀
mna to tesi,ale nechapu to..... 🙂

bambolina
14. máj 2009

co na tom nechapu, to su krasne vsetky pokriky tich deticiek... 🙂

mimomu
14. máj 2009

ved to 🙂

bambolina
14. máj 2009

pokroky som chcela napisat 🙂 mimomu idem nieco urobit na veceru manzelovi, potom mozno este kuknem...pa

simib
14. máj 2009

Ahojte.

simib
15. máj 2009

Takže napätie pokračuje.Výsledky mu nedošli všetky,takže až v pondelok.Ale ja už cítim mrchu každú chvílu.

pici
15. máj 2009

ak mas makky krcok tak dojde urcite. to mam odskusane na sebe

aspinka
15. máj 2009

ahojte 🙂 tak mne dnes teplota zase stupla ale moc od toho neocakavam ;) inak varim upratujem konecne nieco aj robim 😀

pici
15. máj 2009

aspi... tak to vyzera nadejne nie? kedy mas mat? a nic si nepovedala na moje plodne dni podla linku co si mi hodila... ani ta to nepobavilo??? hm

aspinka
15. máj 2009

pici preco by ma to malo pobavit zle ti vysli? Tam vzdy vyjde tak vela dni aby si si zamakala a trafila sa 😀
Neviem ci nadejne vies ze moze teplota klesnut aj posledny den. Mrcha mi vychadza na pondelok utorok tak uvidime 😅

pici
15. máj 2009

budem ti drzat palce. no mne tam vyslo asi podla toho cyklu ze raz mam taky raz onaky.. ze dva tyzdne.. haha. to rovno mi mohli napisat ze ty sexuj nonstop moja krasna. stale.

zajtra mi zacina uciasi sa maraton takze urcite nebudem chodit na kona. mozno vecer pred spanim. dufam, ze sa docitam same super novinky...

simib
18. máj 2009

Ahojte,tak sa len tak zahlásim a prášim.Včera došla mrcha,ale v pohode.Prvý krát ma to nemrzelo,ale zato sme sa s mužom dohodli,že budem na koníkovi ovela menej,lebo som zanedbávala vela vecí a stále som mala v hlave len jedno,takže dávam pauzu.A v pondelok idem ku gyndošovi na kompletku tak som zvedavá,či niečo nájde zlé,alebo len psychika.Majte sa tu pekne.Raz za čas sem kuknem ako sa mi máte. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre