Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

liliandax
10. feb 2009

fakt je to super, ze nas je tu tolko, len skoda, ze ste vsetky tak daleko 😢

sisinka76
10. feb 2009

lili, v RS mam kamosku, chodili sme na vysku a ona nejaky cas robila v BA a potom sa vratila spät do RS a myslim, ze robi v miestnej telke

pici
10. feb 2009

kondi.. nerozculuj sa nad nou. kazdy mame svoje dovody.. ona ma takisto svoje preco klame. asi ma nejaky osobny problem.. a nemyslim ze tie zeny su tam na hlavu. mne pisali aj sukromne spravy ze s nou skoncili..

lili - no tak som sa spytala rovno vsetko naraz nie? xixi

zumy.... tak pridi ja tu budem do 16/15 potom dojde drahy po mna a potom mam zial robotu doma

som tu jedina sisinka co este nema krpca.. ale.. viem , ze mi ho s radostou vsetky doprajete.. len to s tym neprehanajte, aby som nakoniec nemala dve.. a nedobehla vas na jednu supu dievcata.. xixi

kondi33
10. feb 2009

pici nemyslela som to doslovne že sú na hlavu ale mne osobne by vadilo si písať s niekým keď velmi dobre o ňom viem, že klame...
idem na chvílu off a potom prídem 😉

liliandax
10. feb 2009

sisi - ta kamoska sa nevola nahodou beata? 😉

kondi - pici ma pravdu, didusu sa neoplati rozoberat, len aj ja som z toho riadne v soku, to som necakala 😕

pici
10. feb 2009

kondi ja viem ako si to myslela. ja som k nej bola tiez taka loajalna a nakoniec mi vypisuje ze na mna posle pravnika , ze ohovaranie fyzickej osoby.. 😀 😀 celkom zabavne...

sisinka76
10. feb 2009

ano, ano. poznas ju?

liliandax
10. feb 2009

sisi - ano, poznam 🙂 super nahoda!

pici - s tym pravnikom by som si to kukla.. 😲 😀

sisinka76
10. feb 2009

ona ma myslim Filipka a neviem, ci uz aj nahodou nie druhe, hm? a odkial sa poznate? inak, ta mas kolko rokov?

pici
10. feb 2009

pravnika takeho ze sa poserem... 😀 😀 😀 ale jedine od smiechu.... 😀 dost o diduse.. kaslat na nu

sisinka76
10. feb 2009

pici, vy sa ako dlho snazite o babo?
inak, moja segra sa snazili 4 roky, v oktobri mala ist uz na umele oplodnenie a tam jej lekar povedal, ze bohuzial to nemozu urobit. a dovod? segra bola v 5. tt 😉 takze ja si myslim, ze pani priroda je pani priroda 🙂

sisinka76
10. feb 2009

kocky, opustam vas, Samko sa zobudil
vecer nakuknem 🙂 pa zatial

liliandax
10. feb 2009

sisi - ano, maju Filipka 🙂 ale druha este nie.. teda som ju nevidela s ziadnym inym mimim.. vidat ju obcas v markize, ked ma nejaku reportaz z regionu. A ani neviem presne, odkial sa pozname.. asi este zo skoly? 😅 Rim. Sobota je male mesto, tu pozna hadam kazdy kazdeho 😝

.. ja budem mat tento rok 30!! ooooch.. boozeee, sa mi verit nechce 😒

liliandax
10. feb 2009

aj moj maly sa uz ozval zo spalne, takze bezim off

ale sem tam nakuknem, ked mi to maly dovoli 😀

pici
10. feb 2009

sisi. my sme sa este ani nezacali snazit. vysadila som hak isla k dokymu a zistil ze mi krvaca krcok tak mi dal nejake lieky. spravil cyto a az 17/2 idem na kontrolu tak ked povie, ze je vsetko ok tak sa zacneme snazit...

katrin21
10. feb 2009

kondi: o akej teme si to pisala?? aj ja som zvedava... aka didusa..?

liliandax
10. feb 2009

este som tu.. maly si vypytal mlieko 😠 tak tu lezi v obyvacke na sedacke.. vtedy ho nemozem rusit 😅 🙂

pici - drzim palce! aby si bola cim skor v poriadku, aby ste sa mohli snazilkovat o 100sest 😉

pici
10. feb 2009

lili. no snad budem coskoro fit a mozeme zarabat na krpca aj my...

zumi99
10. feb 2009

uz som tu 🙂 katrin to je dlhy pribeh a bud rada, ze nevies o koho ide 😉

zumi99
10. feb 2009

moj muz mi dnes hovori, ze ideme zarabat, no ja mu hovorim, ze este je skoro, tak ako tusim aspinka pisala, nech setri municiu 😀 😀 ovu mam mat asi v nedelu 😉

baby bude sa to tu za chvilu z krpatievat 🙂

zumi99
10. feb 2009

pici sa vratila do povodnej foto 😉

liliandax
10. feb 2009

zumi - uz ten dazd so snehom dorazil aj k nam 😠 .. drbne ma 😖

pici
10. feb 2009

hej hej vratila. sa mi nepopacovala ta predtym. mam kopec aktualnych fotiek...

v ba snezi jak najate.. pomocccccccccccccccc. idem dome. dievcata pekne si tu popiste nech mam rano ku kave co citat.. ja mam dneska zakaznicku tak budem dlho hore...

aspinka
10. feb 2009

ahojte baby pekne ste si popisali a vidim nove snazilky tesime 😀
kondi jasne ze nevadi ze mangel ide prec nezabudni sa s nim patricne rozlucit a potom ho patricne privitaj a je to v suchu 😀 😀 😀
Spermie vraj v tele zeny dokazu prezit 48hodi ti lepsi borci aj dlhsie 😅

moniqe3
10. feb 2009

Ahojte kočky

Tak celú noc Viki nespinkala..ráno som išla k doki a tá to potvrdila, že to má zo zúbkov. Dnes som bola aj na cievnom bo mám problémy so žilami a dostala som "sexy pančušky" a detralex... cievny bol kamoš môjho známeho a bol celkom dosť vtipný...že aj tak mám sexy nohy.. 😀

no dúfam,že do nedele Viki bude fit však má veľkú oslavu..

Vítam nové snažilky..

zumi: keď chcete zamiešať chalana treba aby bola munícia čerstva a rychlá a nie spomalený deduškovia.. 😀 😎

kondi33
10. feb 2009

ahojte no vidím že ste toho dosť popísali. a koho to tu nevidím aspinka už dorazila 😀 no to si buď istá že sa s ním patrične rozlúčim 😀
aspi ty si ma materskuj či pracuješ?
pici prečo stará známa foto?

aspinka
10. feb 2009

kondi pracujem a i ked mam net nedovolim si cez pracovnu dobu kecat na forume takze sekam dobrotu a vynahradim si to az doma len ci tu budem mat dnes s kym ked vy ste sa vykecali doobeda 😀

kondi33
10. feb 2009

no ja som tu furt. a tvoja malá ma kolko? už si to určite písala ale mne sa to nechce hľadať 🙂
ako si sa rozhodla idete na druhé či nie? nie že nás v tom necháš samé.
vaša BT je na h... som si ráno merala a že 37 a mršisko jak sviňa 😀
takže ja som s meraním skončila 😉

aspinka
10. feb 2009

no kondi ty mas poruchany teplomer 😀 mala bude mat styry 😉 neboj zacnu mi plodne dni a uz budem rozhodnuta a muz bude "musiet" drzat 😀

kondi33
10. feb 2009

😀 nie moj teplomer je ok len tá teplota je na dve veci.
malá už je velká. už by to chcelo bračeka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre