Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

aplless
12. feb 2009

ahoj sisi nahodou som si ta prečitala skus tuto stranku pozret http://www.predlohy.sk/rozpravka/krtko-a-kamarati , skus sa tam pohrabat a tam maju aj ludi co to maluju tak si to preštuduj a este nieco mne maja mala spava sama v izbe na velkej posteli od 1,5roka tak sa nemusis bat ale ty sama vies kedy je ten spravny cas pre tvoje dieta pa zatial

liliandax
12. feb 2009

caute kocky!

az teraz som sa dostala k PC, bola som sa s malym flakat u kamosky.. som total K.O 😝 ..lezie na mna nejaka debilna unava 😒

sisi - taku predlohu by si si vedela spravit podla mna aj sama.. ja som tak malemu vymalovala izbu, my mame Nema.. mna to strasne bavilo robit 😉

zumi - zajtra to zvladnes v poho... o kolkej to bude?

pici
12. feb 2009

zumi bude zajtra uz velka pani vodicka.. xixi , drzime ti moc palce

ahoj appless.. ako sa mate na mama a ja?

lili.. tak to si sa flakala?

liliandax
12. feb 2009

pici - hej.. s kamoskou sme klabosili, kym detvaky sa hrali.. dobry vybuch ostal po nas.. 😕 😀

a teraz to neviem rozchodit.. nic sa mi nechceeeeee 😝

pici
12. feb 2009

no ja by som spala. som jak zobudeny medved co by furt spal.... 😀 😀

aplless
12. feb 2009

ahoj pici ale celkom dobre piseme dalej , čo už ludia su všelijaky

pici
12. feb 2009

tak to ano. ale tak niekedy je vhodne to aj vediet.

sisinka76
12. feb 2009

aplless, vdaka za super stranku, kukam to 😉

lili, nemas odfotenu Petovu izbicku? inak, ty si si sama vybrobila aj predlohy aj malovala na vsetky steny? hmmm, tak potom klobuk dole 🙂

pici, nevadi, ze nepoznas nikoho, ale ak chces, mozes sa prist "zobudit" ku mne, mozes mat rozcvicku a zadarmo ti dovolim pocarbat steny, xi xi.

pici
12. feb 2009

jeeeeeeeeeeeeeee to je zlate.. som v tomto nesika... to by vyzeralo na riadnu malovku po mne sisis

aplless
12. feb 2009

sisinka este nieco ja som tiez raz malovala malej na stenu macka pu ken tak z casopisu som ho obkresila a na stene bol v nasej velkosti najprv som ho kreslila kriedou ze ked sa pomylim tak sa dalo zmazat potom som ho vymalovala temperkami a poobtahovala ciernou ale cely bol temperkami namalovany a urcite by si to zvladla aj sama nakreslit

sisinka76
12. feb 2009

pici, ved to nevadi,prave teraz by si sa tam mohla vyzurit, xi xi. malovat sa bude tak ci tak. a Samko uz zacal, rano krical - mamika keslim kuhy. to myslel kruhy, nie Kuh ako kravicku 😀

liliandax
12. feb 2009

sisis- hodim daco tak narychlo do albumu.. musim pohladat, lebo sme mali velke triedenie PC a muz napaloval na CD.. dufam, ze daco najdem 🙂

pici
12. feb 2009

sisi rozpravas s malym aj po nemecky?

sisinka76
12. feb 2009

aplless, ja vam normalne zavidim, ake ste zrucne v tejto oblasti, ja sa normal hanbim, voooooooobec neviem kreslit ☹ mne ked samko povie nakresli mi auticko alebo uja, tak potom je jeho komentar - toto je co? to je kaede / skarede 😀 /. ja dokonca aj postavy kreslim ako palicky s hlavami, xi xi. asi si to viete predstavit. no jednoducho, v tomto smere som nedokonala, co uz 😀

pici
12. feb 2009

no tak to som ako ty sisi. nemam ani trojrozmerne videnie. to co vidim von oknom dokazem nakreslit iba tak ako keby som predtym stala.. haha.. som mala 2 z vytvarnej.. aj ked snaha.. bola.. ani logicke myslenie.. no.. nemozme mat vsetko

liliandax
12. feb 2009

sisi - kuk do albumu - Petko ma 2 roky, tam som dala 4 fotky.. ine som nenasla 😖

sisinka76
12. feb 2009

pici, skor si spievame a mame nemecke knizky a pexesa. a minule nepovedal motyl ale šmetlink. pre tie, co nevedie po nemecky - motyl - Schmetterling.
myslim si, ze deti sa dost rychlo ucia, vsak ked Samko pozera toho svojho krtka, ten je v cestine a ine ako zelvicka, trakturek, a pod nepocujem. tie deti su fakt ako spongie 😀

pici
12. feb 2009

ja som totiz nad tym rozmyslala ze by som na dieta hovorila aj inou recou ako slovencinouo...

sisinka76
12. feb 2009

lili, to je supeeeeeeeeeeeeeeer 🙂 nechces si u nas zarobit? 😉 a prosim, nedavaj tie fotky zatial este prec, ked dojde muz domov, chcela by som mu to ukazat. dakujeeeeeem.

pici, co je logicke myslenie? 😀 ja si pamätam, ked sme sa na inzinierskej geometrii ucili rezy, tak ja som bola vzdy mimo, no maxi tupana. slecna Dudasova, urobte priecny rez kockou.... 😲 tak som raz profakovi povedala, ze momentalne by som vedela rozrezat len karamelove kocky/taky fajn kolacik/. a tak sme sa zasmiali a za pobavenie triedy som dostala znamku 5+ 😀

pici
12. feb 2009

najlepsie bolo akym cislom je kocka hore.. ak dole je... blabal.. hjaha a ja som len kukala.. ze nic...

liliandax
12. feb 2009

sisi 😀 no vidis.. ja som antitalent na ucenie ( 🤐 ) 😝 ale za to kreslenie ma bavilo.. a aj do vytvarky som chodila s nadsenim.. len skoda, ze v puberte ma zacali bavit ine veci a toto som zacala flakat 😖

ale maly bude asi po mne, ten v kuse kresli 😉 aj v kuchyni a aj v obyvacke mame steny pekne pokreslene 😀

fotky necham dokedy chces, ak budes potrebovat, rada ti poradim 😵

sisinka76
12. feb 2009

ja som jednoducho aj muzovi povedala, pocuvaj, ja mam vystudovane humanitne vedy, ja budem synovi pomahat s s jazykmi, dejepisom, slovencinou.... a tebe pekne prenecham pole matematiky, fyziky a chemie 😀

pici
12. feb 2009

fyzika matika som mala vzdy zle znamky.. a chemia mi isla.. to je divne.. xixi.. myslim, ze som viac na jazyky ako na pocitanie.. to skutocne nie...

sisinka76
12. feb 2009

lili, vies, co je paradox? ze moj tatino kraaaaaaaasne kreslil, ked sme boli deti, celu izbu nam pokreslil, vtedy fical no pockaj zajac, tak to nakreslil, smolkov nakreslil, no nadhera. a ma 4 dcery a ani na jednu sa ten jeho talent nenalepil. ale hovori sa, ze geny sa dedia nie na deti,ale na vnucence, tak mozno zo Samka nam vyrastie nejaky ten Picasso 😀 no a moj tato by strasne rad tu izbu vymaloval, ale pri pracov.uraze prisiel o 2 prsty na pravej ruke tak uz nekresli ☹

sisinka76
12. feb 2009

pici, mne pocitanie ide super len pri peniazoch 😀 niekedy fakt nechapem ako rychlo si dokazem preratat co kolko stoji 😉

liliandax
12. feb 2009

sisi - tak to mame podelene rovnako.. muzovi som povedala, ze ja a matika a fyzika = nehroziiii... som antitalent a poriadny, tak ja budem maleho ucit jazyky a toto kreslenie 🙂

s tym tvojim ocinom ma to mrzi ☹ je to velka skoda, ale isto vam to vynahradza inym sposobom 😉 A mat 4 dcery!!! jeeeeeej... 😵

pici - mne ani ta chemia nesla.. fnuk 😝

pici
12. feb 2009

no peniaze viem aj ja rychlo zratat.. a este rychlejsie ked pytam od muza... 😀 😀

sisinka76
12. feb 2009

lili, moj tato je super, lenze byvaju v Ziline a nie sme tak casto v kontakte, chodime k nim tak raz 2 mesiace, tento vikend dojdu nasi k nam. a moj tato, ma 4 dcery, 3 vnucky a Samko je jediny vnuk a aj ten je mimo. sestra teraz caka v maji babo a tato bude mat zase vnucku 😉 ja som segre povedala, ze ak budu chciet chalana, budu ho musiet ist splodit do BA, tu sa vraj rodi viac chlapcov ako dievcat. no a my sa asi pojdeme snazit do ziliny, kedze by sme radi dievcatko 🙂

ozaaaaaj, kolko by ste chceli mat deticiek? viem, ze to ovplvynuje vela faktorov, od veku, zdravia... ale keby boli vsetky podmienky idealne, kolko by ste mali deti? 😉 ja by som chcela 3 😵

sisinka76
12. feb 2009

pici 😀 😀 😀

liliandax
12. feb 2009

pici - 😀 😀 😀

sisi - tak potom pojdem asi aj ja do ZA, kedze by som chcela aj ja babu 🙂 a tu u nas su sami chalani 😅 .. a mne by stacili deti dve, obcas mam dost aj tohoto jedneho.. ale to je len chvilkova zalezitost

Samko musi byt potom maznacik, ked je medzi tolkymi babami! 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre