Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

liliandax
1. mar 2009

ahojte

my mame tiez kuracinku, ale s kasou 😵 mnam..

a ja prave upratujem 😝 straaasne sa mi nechce ☹ 😔

ach jaaaaj...

aspinka
1. mar 2009

Ahojte. Tak mi tiez pecieme kura so zemiakmi 😉

zumi99
1. mar 2009

super, tak dobru chut vam prajem...aspi a ty by si sa nemala dnes testovat?

aspinka
1. mar 2009

zumi no povodne som chcela ale klesla mi teplota o 0,2 co je dost takze netestujem lebo pravdepodobne je to zbytocne 😉 v utorok ma prist mrcha a mne presne takto klesa pred mrchou 😀

pici
1. mar 2009

ahojte.. .. ja sa chystam akurat si lahnut. som unavena. akurat som doupratovala...

zumi... to si srandovala nie ze by sme isli do inych tem? teraz sme tu boli pomenej. ale tak inak nam to tu celkom ide

aspi.. budeme na teba mysliet.. este to nie je stratene... no nie?

liliandax
1. mar 2009

no tiez dufam, ze tato tema nezanikne 😕 hoci zakladatelka uz neprispieva (inak videli ste album felicia1 - nic v zlom, ale velmi sa mi na niekoho podoba 😉 ), my ostatne sme verne 😀

aspi - aj ja budem na teba mysliet, drzim palce, aby to dopadlo podla tvojich ocakavani 😵

zumi99
1. mar 2009

jasne, ze nam to tu ide...tato tema je ina ako ostatne, najskor to tu fici, potom pride spomalenie a zase rozbeh 😀 😀 pici, myslela by som to jedine vtedy vazne, keby som si tu pisala sama so sebou a nikto by tu nereagoval, ale to sa nedeje 😉 prepacte tu vystrahu.. my sme akurat dopozerali film CASH a mala sa zobudila 🙂

zumi99
1. mar 2009

liliandax to snad nie je mozne 😠

liliandax
1. mar 2009

zumi - ale je.. 😒

zatial ale v pohode, nie? 😉

moj maly este spi.. siel spat s takym revom, ze som cakala, ze bude spat max. 1 hodinu a to uz taha pomaly na tretiu 😕
neviem, co sa deje, ale zacina mat averziu na nocnik ☹ teda na cikanie pred spanim.. a to spime bez plienky, tak cakam, kedy budem prezliekat postelne pradlo 😠

zumi99
1. mar 2009

lilandax u nas je to tak, ze plienku jej davam na spanie ale vzdy je sucha, zatial do nej necikala, lebo ju vzdy davame vycikat predtym...a dokonca ked uz v noci spi, zrazu zacne plakat, ze potrebuje cikat, tak mam pocit, ze uz zabudla nato, ze do plienky moze cikat 😉

pici
1. mar 2009

jasne ze vieme kto je felicia1.. nasa stara znama zakladatelka.. neviem ci je tu na konikovu vobec tema, z ktorej by ju nevyhodili... 😅 😅
ja cakam akurat adepta na doucko... a vobec sa mi nechce. by som prespala cele dni..

aspinka
1. mar 2009

Ahojte. Baby od zajtra som doma bez muzika a nejdem do roboty tak ked ma budete takto zanedbavat tak si najdem inu temu 😀 😀 😀 ale pevne verim ze ma neopustite. No baby ja neviem co mrcha ale ked pride nevadi tych cyklov este bude!!! Inak zajtra ani teplotu nebudem moct ok zmerat manzelik odchadza skoro rano tak budem vstavat s nim a lucit sa ☹

pici
1. mar 2009

ahoj slamena aspinka... a kam ti ide muzik? pracovne?
ja idem zajtra na vybratie znamienok takze budem o par eur opat lahsia.. lebo panicka si ide do dermatologickeho centra jak keby bola milionarka.. 😖
takze nebudem ani v praci.. co ti poviem... snad to prezijes bez muzika.. s nami...

aspinka
1. mar 2009

pici no tak sa drz a radsej chod ako panicka lebo ja som isla pekne do statnej ani korunu som neplatila ale mam taku jamu na chrbte ze by sme si gulicky v nej zahrali.
Ano muzik ide pracovne a je to nase prve odlucenie za 6 rokov co sme spolu ☹ okrem porodnice. Sice auto mi nechava ale naco mi je 😀 ked ja ho obdivujem len zvonka.

pici
1. mar 2009

no aspi . vidis.. to? keby si nabrala trochu odvahy. uz ti mohlo byt sveta zit...

simib
2. mar 2009

ahojte babule.nejaký čas som tu nebola,mala som toho nejak veľa a večer mi zas manželík nedal pokoj.čo tu je nové?my sa intenzívne snažíme skoro každý druhý deň,tak som zvedavá. 🙂 🙂 🙂

aspinka
2. mar 2009

ahoj tu to nejako viazne posledny tyzden tak sa vsetky asi snazia 😀

liliandax
2. mar 2009

ja som teraz tuuuuuuu 😵

simib
2. mar 2009

no asi áno.ono pokým sem človek chodí kecať tak v pohode,ale keď sem chodí aby mu niekto napísal,že je určite tehu a podobne,tak to je asi na psychiku,nie?lebo potom môže byť sklamanie keď tehu nebude.a ty si tuším slamená vdova? 🙂

liliandax
2. mar 2009

aspi - a kam ti muzik siel? ak sa mozem spytat?

aspinka
2. mar 2009

isiel pracovne takze viacmenej musel ci sa mi to paci alebo nie 😉

liliandax
2. mar 2009

aj ten moj je pomaly viac prec ako doma 😠 co uz.. pomaly si zvykam 😖

aspinka
2. mar 2009

lili moj nie on nechodieva takto prec zatial sa vzdy vecer vratil teraz az v piatok alebo v sobotu 😖

liliandax
2. mar 2009

ked ten moj ma taku robotu, ze raz je doma a inokedy prec aj 2 dni 😒 a v lete bude prec furt ☹

tych par dni ti ubehne ako voda, ked budes v nasej spolocnosti 😉 😵

zumi99
2. mar 2009

caute caute ja som tu tiez, mala mi uz pekne spi...vcera sme pozerali dobry film volal sa PROBUZENI 🙂 no, manzel dnes ide na hokej s kamaratom, ale aspon mi sem dovezu dve kamosky, tak nebudem sama a ked sa vratia idu hrat plystation nejako ich to chytilo (ako mali chlapci) a ja startujem auto a idem s kamoskami niekam na kavu 😀 😀 inak co sa tyka nechtov, tak dnes mi jeden odletel akurat prostrednik tak to vyzera dost smiesne 😀 😀

zumi99
2. mar 2009

manzel mi inak v piatok zahlasil ze ide na chatu za kolegami a prisiel v sobotu poobede aspon, ze tam nezostal do nedele 😉 inak co sa tyka jeho prace, tak je tu v ba stale a na sluzobky chodia ale to fakt obcas 😎

simib
2. mar 2009

No baby.Môj muž ide ráno do práce,vráti sa o 17tej.a šup do garáže,lebo si otvoril vlastnú,takže vidím ho večer,to mi nedá pokoj a zaspí jak dudek. ☹

liliandax
2. mar 2009

zumi - super, ze mozes tolko jazdit 😵 aj ja by som sla uz s niekym niekam na kavu 😖 .. ked uz bude vonku lepsie, jupiiii niekam na terasu 😎

aj mojej svagrinej odpadol presne ten v strede, sla reklamovat a v poho 🙂 ak sa cokolvek stane do 1 tyzdna, ma narok na bezplatnu nahradu. Ako je to u vas?

elefe
2. mar 2009

dobry den dievcence vam prajem ako sa dnes mate? ale ste toho popisali ani nedocitam asi.....
My sme s manzelom snazilkovali, tak som zvedadava ci a ci nie,,,,,ale myslim ze citim prichod mrchy tak asi nic ale ktovie, vsade sa hovori ze krvacanie moze byt aj v akze prvych mesiacoch tehotenstva,,,,,takze predsa len uvidime, ja si nemeriam ani bazalnu teplotu a ani nic podobne takze sa len prirodzene snazime....a co mate nove vy ?

zumi99
2. mar 2009

lili no uz je to druhy tyzden, tak to asi nevyreklamujem ☹ nevadi pockam s tym este tyzden a pojdem na nove 😀 uz som si na ne zvykla a pacia sa mi 😉

jaj uz sa tesim, ked bude teplejsie ...chceme dorobit dom a aj okolie aby mala lianka vybeh takze rozmyslame aj nad kupou smyklavky spravime jej aj pieskovisko a co sa bude dat a ja si budem pekne kavickovat na terase a pozerat sa na nu 😉

ahoj elefe 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre