Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

zumi99
4. mar 2009

simib napisem ti ip

simib
4. mar 2009

OK napíš.Čakám 🙂

simib
4. mar 2009

A to tu nikto nieje?Kde ste všetky??? ☹

ajac
4. mar 2009

Čafte kočky,

už som tuuuu....
Elefe ja som nabrala pri mojej 30 kg za 5 mesiacov moju exdr. skoro .... najprv nič tak som šla ležať do nemocnice tam má napichali infuziami a každý mesiac 5kg tak som išla rodiť ako ruská matrioška. 10kg odišlo hneď 5kg po kojení a 5kg neviem kedy a krásnych 10kg mám stále na sebe ... ale keby som znova otehotnela mala by som to na saláme keby som mala aj 150kg .... 😀

simib
4. mar 2009

No keď už je reč o pribratí,ja som pribrala 11kg.Malá sa narodila o 3 týždne skôr a z pôrodnice som išla len s 5 kg navyše.Simi bola hrozne malá.Len 2410 a 46

ajac
4. mar 2009

Mne akurát odišla brzda (podľa môjho) ale zelenú nemám až v máji ... tak si ešte počkám ale potom sa ma môj manžel ....

ajac
4. mar 2009

Moja mala 51cm, 3,55kg

ajac
4. mar 2009

Simib si tu? ☹

simib
4. mar 2009

Som ajac,prečo ten smutný smailík???

zumi99
4. mar 2009

tak ja som pribrala 20kg mala som vtedy 80kg a malu som prenasala bez jedneho dna skoro 2 tyzdne bola to katastrofa s cakanim...doktori len cakali na prirodzeny porod snazili sa mi ho vyvolat, ale ja ako zapecatena zo spodu 😀 😀 nakoniec mi museli spravit cisarsky lebo mala uz mala zle vysedky alebo frekvenciu srdiecka na tom monitore...ked mi prepichli plodovu vodu bola zelena....lianka sa narodila s ako 52 cm a 3900 g

simib
4. mar 2009

Ajac?Deje sa niečo?

liliandax
4. mar 2009

ahojte

takze "navsteva" uz odisla.. mozem sa venovat vam 🙂 kdeze ste?

ajac - veru, stalo sa nieco? 😕

pici
4. mar 2009

ahoj ja som tu tak na pol ocka.. bola som u kamosky v kaviarni.. tak som dala akurat oprat a idem ku kamoske odniest papiere od auta...

zumi99
5. mar 2009

Dobre ranko 🙂 vcera sme boli u kamosa v kaviarni dal nam ochutnat novu kavu s vanilkovou penou na vrchu bola super 😉 dnes sa, ideme s malou kupat doobeda aj s dalsou rodinnou a poobede sem pride sesternica aj s dvoma detmi sa hrat, takze budem mat zaujimavy den..ok idem sa chystat 🙂

simib
5. mar 2009

Ahoj,tak aspoň budeš mať zaujímavý deň.Večer tu nikto nebol?Kde ste boli všetky? 🙂

simib
5. mar 2009

A kde ste????

pici
5. mar 2009

ja som tu bola.. ale bola som asi sama. trochu som doma relaxovala.. xixi

simib
5. mar 2009

No tebe je hej.Ja som robila poriadok a perem a inak nič.Môžem oddychovať ale nechce sa mi.A strašne ma bolí od včera brucho. ☹

helka101
5. mar 2009

Ahojte baby 😉 môžem sa pridať k vam snažitelkam a druhe alebo prve mimi 🙂 my sme sa s manželom rozhodli urobiť našmu nezbedníkovi sestričku ak sa podarí, alebo podobneho huncutka 😀

simib
5. mar 2009

Ahoj helka101.Vitaj medzi nami.Jasné že sa môžeš pridať. 🙂 🙂

helka101
5. mar 2009

Simib dakujem pekne za privíítanie 😉 😉

simib
5. mar 2009

Nemáš zač 🙂 🙂 🙂 A kedy sa začnete snažiť,alebo ste už začali? 😉

helka101
5. mar 2009

No minuly tyžden mi dr. vybral teliesko, teraz mam mršku a ked skončí tak ideme nato 😀 vy sa už dlho snažíte?

simib
5. mar 2009

Nie my sme začali minulý mesiac ale to bolo tak že dva krát za celý mesiac takže jasné že nič ale teraz skúšame každý druhý deň a dnes mám 14DC.

helka101
5. mar 2009

Noo tak to by sa vam malo zadariť, ked tak často 🙂 no môj manžel sa hlavne nato teší 😀 😀 Budeš mať pekny vekovy odstup od detičiek aj ja som chcela zhruba taky, ale sme sa rozhodli že teraz to skúúsime 😅

simib
5. mar 2009

No dúfam,zdravotné problémy nemám,takže to by malo byť OK.Veď uvidíme.No ja by som chcela ešte neskôr ale mužíček chce.Ale jasné že som mu nepovedala nie. 🙂 🙂 Simi sa teší že bude kočíkať a pomáhať.

helka101
5. mar 2009

No ja mam kus strachu, že ako zvladnem dvoch čertíkov, ale tak ako sa pozeram nebudem jediná 🙂 a zas maly bude už chodiť do škôlky 😅 a v Simi budeš mať velku pomocnicu!! 😉

simib
5. mar 2009

Neboj zvládneš aj dve.No dúfam že Simi bude skôr pomáhať ako žiarliť.Aj keď v prvom rade nech myslí na školu a na svoje záujmy a potom my môže pomôcť.

simib
5. mar 2009

A inak malý je zlatý a má super meno.Môj muž je tiež Mirko a keby sa podaril chlapček tak by bol Mirko alebo Miško

helka101
5. mar 2009

Myslím si že je dosť rozumna, nato aby nežiarlila.. 😅 nie? väčšie deti asi viacej chápu a naš maly napríklad.. žiarli len ked sa venujem švagrovej malej .. hned ju chce dať preč odomna 😀

No aj ja mam manžela Mirka, takže o mne bolo rozhodnute 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre