Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

simib
12. mar 2009

Vieš ona má jedinú vnučku a tiež berie môjho muža ako otca a dokonca mi povedala že by chcela syna ako je môj Miro.Ona sa na svojho syna hnevá.Ale má aj chyby lebo ona sa moc o deti nevie starať,dokonca malú stratila keď chodila ešte do škôlky a hladali ju hodinu policajti.A keď bola malá tak došla od nej večne vyparená a zanedbaná.No ja to zatial nechávam na malú,pokial tam chce chodiť ale keď nebude chcieť tak nebude.Keby bolo na mne tak tam nechodí už dávno,ale malá má svoj rozum a ja ju nechcem o nič ukrátiť.

bambolina
12. mar 2009

Ahojte dievcata, aka vazna tema....simib mas pravdu, pozri, hlavne ze mala je spokojna...to ze ma tri babky, je len naviac , ma o jednu osobu viac co ju lubi ako ostatne deti....uvidis, nebude to az take dramaticke...ja mam kamosku, ktora bola presne ako tvoja mala...a s biologickym otcom som ju uplnou nahodou zoznamil aja, ked mala 25 rokov....vedela, ze ho ma, ale ona ho nepoznala, lebo jej novy otec co jej dal priezvisko si to nezelal...

bambolina
12. mar 2009

no picko, takze uvidime...simone tiez len tak kukal, ked tam videl tu ciarocku...zmateny...a vcera vecer prisiel s tym testo, ze mozem to vyhodit, nie...ja ze neeeeeeeeeeeeeeeeee

simib
12. mar 2009

No babulky idem do toho obchodu,nech mi ujde čas a potom dojdem sem.Dúfam že tu budete.Zatial papa. 🙂 🙂 🙂

pici
12. mar 2009

roman normalne bledol... ze to co robis? hovorim nic.. len tak si curkam do nadoby ne? ze a preco ti nedosli kramy? hovorim ze ci sranduje nie?
ale tak vies co na druhej strane robil? kuppila som svagrine uz nejake veci pre krpca a schytil tie bodynka a daval si ich na rameno ze aha.. ze akoze pestuje babatko a potom robil s bodynkami ze lozi babo po sedacke.. akoze psycho rodinka trochu...

kondi33
12. mar 2009

ahojte, ja som tu pici len nemám veľmi času teraz na net..ja sa určite ozvem hneď ako to bude možné...inak mi došla mrcha takže ani ja tento mesiac nič 😠

pici
12. mar 2009

no ja som tu do pol 4 dneska

kondi... chybas nam tu...

felicia1
12. mar 2009

jasne kondi nema cas ale mne vypisovat ss na mamu a ja to ano,v kuse mi vypisuje
kondi nemas co robit?

pici
12. mar 2009

dida odpal. nikoho nezaujimas. mas vazny psychicky problem a clovek nemusi byt ani psycholog a psychiater aby mu neuslo ze si chora, rozdvojena osobnost. dost zle si narobila na vsetkych forach. chod si na mamu a ja a dalej pros baby aby islil do tvojej sukromnej temy... nikto si s tebou uz nema zaujem pisat ani tu. ani na mama a ja a vsetkym si znama zial aj na babetko.sk... daj si odchod. my si tu pekne piseme aj bez klamstiev, ktorými si nas tu krmila...

kondi33
12. mar 2009

presne tak ako pici hovorí DIDA ODPAL!!! Reagujem len na tvoje debilné správy... môžem ich sem kľudne hodiť a hlavne tie tvoje čo vypisuješ ako šialená tam vypál na mamaaja a nám daj pokoj si chudera a každý to o tebe vie!!!!
Pici ja si myslím že dide ani psychiater nepomôže....ona je chorá...

felicia1
12. mar 2009

hej,hej,tak tak ako pisete 😀

kodni a kto mi zacal vypisovat?

shaarka
12. mar 2009

aha 😀 😀 😀 dida, ty si ako burina 😀 😀 😀

felicia1
12. mar 2009

shaarka jasne 😵

kondi33
12. mar 2009

vypadni dida veď ťa tu má každý plné zuby, ja som ti napísala ss lebo som nestihla do témy keďže ju zablokovali /opäť kvôli tebe/ a potom to už išlo.
si chorá veď ti to hovorí každý. myslíš si že keď si dáš nový nick tak akože čo? každý vieme svoje tie tvoje cyst, potraty a neviem čo.. a to posledné tvoje tehotenstvo ako skončilo? určite dramaticky potratom 😀 😀 😀 ale nás tu určite odrbávať nebudeš takže vypadni a reagovať už na teba nebudem. si vážne chorá žena...

kondi33
12. mar 2009

a shaarka má pravdu... 😀

shaarka
12. mar 2009

baby, co vobec na nu reagujete... ved toto ona chce. pisat si s nou, hadat sa, osocovat... robit rozruch. doma musi byt straaasnaa nuda! ze, diduska? 🙂
inernet, chat a hlavne konik je nieco, bez coho sa neda zit... 😀
no co dida, ako sa mas? meska ti to? alebo mas tehu priznaky? alebo nieco ine? myom? alebo nejaku inu chorobu? alebo nebodaj si tehula? 😉

kondi33
12. mar 2009

máš pravdu shaarka určite už nebudem reagovať len vieš nedalo mi tože zase tam odrbáva tak som musela zareagovať, ale už mám v.... veď každá vieme o nej svoje

shaarka
12. mar 2009

kondi, ved hej. 😉 pekny den prajem

felicia1
12. mar 2009

kondi k tebe sa uz vyjadrovat nebudem

shaarka no po novom mam ovulku na 11DC vies ja si s ebou normalne pisem,ale mozem aj ip ak ta nieco zaujima 🤐

pici
12. mar 2009

je jak pyr. na jednom mieste ho vytrhas a on aj tak narastie. dida... liec sa.. a chod prec dobre?skoda ze sa neda premenovat tato tema lebo mi zakazdym ked sem idem pripomenie aka psychopatka ju zalozila...

felicia1
12. mar 2009

kkondi a ako ty vies ze odrbavam v sukromke?ha?

simib
12. mar 2009

Ahojte babky už som došla.Čo sa to tu deje?

shaarka
12. mar 2009

dida, ale dobre motto mas 😀 mas nejakych priatelov??? 😀 😀 😀

felicia1
12. mar 2009

pici poziadaj admina o novu a nech tuto zamkne,vyhovie ti,neboj 😉

felicia1
12. mar 2009

shaarka jasne ze mam a by si sa cudovala kolko a spravnych zien,co vedia pochopit

bambolina
12. mar 2009

juj baby, co sa to tu deje....som este skoro nova, takze nerozumiem...pici, ty si stale taka priama, ale mas pravdu

kondi33
12. mar 2009

pici 😉 super presne si to vystihla! 😀 😀 😀

kondi33
12. mar 2009

dida že ako viem že odrbávaš??? veď to vie každý nie??? 😀 😀 😀

simib
12. mar 2009

Baby ignorujte ju a hotovo.Pici nerozčuluj sa,aj ostatné kašlite na ňu.Normálne nereagovať a ju to prestane baviť.

pici
12. mar 2009

no dida je jedna velka krava co tutoi temu zalozila a jedina vdaka jej patri za to , ze som tu spoznala tieto super baby a mozeme si tu pisat. dida stale klamala, furt mala priznaky, pichanie, vajecniky, uhniezdovanie, testovanie , bt .no stale mala vsestko. potom bola tehotna, nebola. proste klamarka. v kratkosti. nechce sa mi tuto nechutnu temu otvarat. poznaju ju uz na kazdom fore... najde sa par takych ako som bola ja , ze som si ju este zastavala lebo velmi som chcela byt k jej osudu empaticka. ked som si ale vsetky jej prispevky precitala tak by sa ti rozum zastavil co vsetko bola schopna si povymyslat.

dida. odpal ti hovorim. nekaz den slusnym ludom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre