Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

kondi33
23. mar 2009

no tam píše že tá testovacia musí byť silnejšia ako tá druhá takže ja neviem, ja keď som ich robila tak nikdy nebola silnejšia tá testovacia preto sa pýtam..
zumi akože ty kde si???????

pici
23. mar 2009

no ja tam mam iba tolko ze ked su dve ciarky su plodne dni. to je vsetko. robila som ho rano. ale moze sa robit kedykolvek pocas dna. moc by mal byt 5 min odstaty. rano som to robila. a vcera cez den

a zumi je na facebooku...

simib
23. mar 2009

Pici ak máš tie zelené OVU testy,tak by si mala mať testovaciu silnejšiu alebo aspoň rovnakú ako kontrolnú.Dve by mali byť stále ale keď máš pred OVU tak by mala byť silnejšia alebo rovnaká.Odkladaj si ich a pozoruj či tá druhá silnie.

kondi33
23. mar 2009

presne ako píše simib tak to mám aj ja. lebo dve čiarky sú furt a tá jedna testovacia musí byť min. tak tmavá ako tá druhá a vtedy je ovu.

pici
23. mar 2009

vcera boli rovnako silne.dneska myslim ze boli ta jedna bledsia testovacia.

simib
23. mar 2009

Tak sa snažte,lebo keď je silná tak OVU by mala byť do nejakých 36 hod.Tak preto ťa bolia tie vaječníky.Dnes večer máš zákaz na MK a šup vela snažiť.

pici
23. mar 2009

ok. staci raz nie? ci?

simib
23. mar 2009

velááááááá 🙂 🙂 🙂

kondi33
23. mar 2009

ja som už vzdala všetky testy, my budeme snažilovať vtedy keď sa nám bude chcieť a snáď to vyjde. keď sa na to tak upnem tak mi z toho potom šibe 😉
včera som si aj ja urobila konečne nechtíky, lebo tie moje boli otras 😝

pici
23. mar 2009

simi. myslela som raz za den. ...

kondi33
23. mar 2009

pici podla mňa si mala včera ovu, keď už dnes je testovacia bledšia.

simib
23. mar 2009

ja viem.Dúfam že ste včera vela krát a pre istotu by som aj dnes.

pici
23. mar 2009

moze byt. a tak to uz nemam sexovat? ci?

kondi33
23. mar 2009

no tak akože skús aj dnes 🙂

pici
23. mar 2009

no skusim. teda
a vcera sme sexovali len raz..

simib
23. mar 2009

Tak neva.Dnes treba dorobiť modré očká a kučeravé vlásky 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

aspinka
23. mar 2009

pici nestvite ma s tymi ovu testami najvyssie percento otehotenia je ked sexujes pravidelne cele obdobie plodnych dni a to je cca necely tyzden za cyklus takze s testami alebo bez nich vypocitaj si plodne dni a sexujte kazdy den a mozes kaslat na ovu testy tie su dost skreslene. Takze dneska zajtra pozajtra sexujte jak keby vas za to platili!!!
a doktora mam tam jak pises

simib
23. mar 2009

No babenky ja si idem dať vaňu a potom musím niečo porobiť na našej stránke,ale občas sem kuknem.

kondi33
23. mar 2009

presne jak aspi píše 😉

pici
23. mar 2009

teraz som dosla z mesta som bola vybavovat...

aspinka
23. mar 2009

Tak ja som dopozerala pribeh Ako som prezil trocha som si poplakala a som stastna ze sme vlastne zdravi!

pici
23. mar 2009

ja som to este nekukala. ale prve bolo o tej pani co mala rakovinu a cakala babatko ze? velmi smutne...

aspinka
23. mar 2009

Nieto bolo druhe to davali vcera vecer ale dnes opakovali ten prvy co jednej mamine zrazilo chlapceka a bol v kome

pici
23. mar 2009

aha... tak ja som to zatial nevidela...

pici
24. mar 2009

kde ste?

aspinka
24. mar 2009

tu som si predstav ze som posolila 5lit dzban s cajom ja som total slahnuta 😀 a pekne som tam nasupala 4 pol.lyzice a ja ze co tak tazko pada ten cukor 😀 😀 😀

aspinka
24. mar 2009

Teda baby ked som chodila do roboty vzdy poobede to tu bolo od rana zapisane a teraz ked som doma tak nikde nikoho to mi robite naschval 🙄
Hadam nesnazilkujete ved ti vasi chlapy aj chodia do roboty nie 😅

pici
24. mar 2009

ja som tu aspi... len som bola vybavovat mimo kancel
no.... aspi.. si asi zamilovana co? xixi

aspinka
24. mar 2009

no zamilovana urcite som uz 7 rokov do toho isteho muza 😉

simib
24. mar 2009

No ahojte babenky. 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre