Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

pici
24. mar 2009

ahoj simi. aky mas den?

simib
24. mar 2009

Ahoj Pici.Pospala som si.Taký mám dnes nervózny,lebo muž bol na tom spermiograme.

pici
24. mar 2009

a mate simi uz aj vysledky? hm?

mimomu
24. mar 2009

avojte baby 🙂

pici
24. mar 2009

ahoj. tusim tu dneska nikto nie je. co vsetky plodite?

pici
25. mar 2009

nikto sem uz nechodi.. tusim...

aspinka
25. mar 2009

ahoj ja sem chodim len som to tu nevedela najst 😉

pici
25. mar 2009

ako sa mas aspi? hm?
bambolina je teda oficialne tehulka.. akurat som jej pisala ako dopadla vcera u dokyho...

simib
25. mar 2009

Ahojte.No výsledky budú až dnes po 16tej.A dnes som bola aj ja.Tú folikulometriu mi ani nerobil,lebo že navidí dôvod.Mám pravidelný cyklus a výsledky som mala dobré,tak len kázal merať bazalku.Takže všetko je vo hviezdach.

bambolina
25. mar 2009

ahojte dievcata, tak uz som naspat a ako pici uz informovala, doktor mi vcera potvrdil, ze mam v brusku cerstvo zahniezdenu fazulku...srdiecko este nebije...

sranda je, ze ja som otehotnela uplne inokedy, ako som si bola ista ze mam plodne dni 🙂

simib
25. mar 2009

Ahoj bambilina.Tak oficko gratulujem.Super.A kedy ti vyšlo na ktorý deň asi že si otehotnela?

bambolina
25. mar 2009

no podla datumu poslednej mrchy som v siedmom tyzdni ale doky povedal ze podla neho tak v piatom, lebo este neviediet dobre plod len taku dutinku, taky fliacik, takze ovulka yrejme nebola na 14 den ale dobrych desat dni potom...chapes...a ja ze aky zapal to mam....

simib
25. mar 2009

Aha.Chápem.Mne dnes doktor kázal merať BT.Vôbec sa mi nechce,ale čo už.Podla neho je to velmi spolahlivé.Tak sa tešilkuj z fazulky a mi samozrejme s tebou.

aspinka
25. mar 2009

bambolina super 🙂 pici nic sa mi nechce 😠 simib skus to fertility dobre sa to tam vyznacuje 😉
idem varit cestoviny!

bambolina
25. mar 2009

ano, tesim sa , je to inac yvlastny pocit pre mna, uplne novy...to meranie je inac aj podla mna spolahlive, len sa k tomu treba prinutit, ale ja si myslim ze najspolahlivejsie je zit bez stresu ze dnes sa to nepodari...treba sa lubit, tulit a milovat ked to obidvaja tak citia, a potom sa urcite prirodzene a z lasky podari...drzim vam vsetkym palceky...urcite sa podariii, nic nebojte, ved vam vsetkym sa uz raz podarilo, takya kde by mal byt problem... 🙂

pici
25. mar 2009

no veri, dufam ze sa na mna nieco z tvojej navstevy nalepiplo, nejaky tehu virusik....

simib
25. mar 2009

No baby.Mužík má spermiogram perfektný.Teším sa. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pici
25. mar 2009

no vidis simi. vsetko je ok. uz prestavas fajcit? ha?

simib
25. mar 2009

Pici rýpeš?Ja viem že v dobrom.Snažím sa,to ti musí stačiť. 🙂 🙂 🙂

liliandax
25. mar 2009

ahojte baby
bambolina - este raz gratulujem 😵 tesim sa aj ja s vami 🙂

simi - aj tebe, teda skor muzikovi blahozelam a prajem uz len uspesne snazilkovanie 😉

mne pomaly konci mrcha 😒 , takze o par dni .. hor sa na muza! 😀

simib
25. mar 2009

Ďakujem liliandax.Vela vela snažiť sa budeme.Nejak sa mi to zapáčilo. 😉 😉 😉

pici
25. mar 2009

hej simi.rypem. prestan s tym. a pride fazulka aj do tvojho bruska.

muzika mas teda ok. tak mozete ist na to. co?

lili ahoj. dlho som ta tu nevidela....

liliandax
25. mar 2009

nebola som tu dlho, lebo som sa venovala mojim zvieratkam na facebooku 😀 boli trosku zanedbane, tak som ich musela trosku rozmaznat 😵

simi - suhlasim s pici.. cim skor prestanes, o to lepsie 😉

simib
25. mar 2009

No my sme už začali hneď včera. 🙂 🙂 🙂

liliandax
25. mar 2009

tak bolo treba oslavit dobru spravu, nie? 😵

simib
25. mar 2009

To hej.No my sme sa to dozvedeli asi pred hodinou o mužovi.Ale dnes budeme oslavovať. 🙂 🙂 🙂

liliandax
25. mar 2009

jaaaj.. tak teda 🙂

tak nech oslava dopadne co najlepsie 😵

simib
25. mar 2009

OK.Idem babenky pre malú do školy a trošku von.Večer,ak ho celý nepreto......tak sem kuknem. 🙂 🙂

liliandax
25. mar 2009

oki.. pa a uzi si dnesny den!

bambolina
25. mar 2009

simib, super...takze do toho, drzim palceky...
lili dakujem, zvykame si na ten pocit...
pici, nic neboj, vsetko bude ako ma byt...hlavne pohodu to chce... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre