Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

simib
31. mar 2009

V poho.Som s malou od včera,lebo včera aj dnes sme boli na vyšetreniach.Zajtra už ide do školy.A ty?

pici
31. mar 2009

ja som dneska sama v robote. tak tu relaxujem a odkladam robotu na zajtra. hladna som jak pes...nema mi kto ist pre obed...

simib
31. mar 2009

No teda.Nikto sa o teba nestará?

pici
31. mar 2009

nie nie. hladna som veru. akoze ale mne sa nestane nic ked sa raz nenajem haha

simib
31. mar 2009

Ani mne by to nevadilo,ale môjmu žalúdku ano.Mám ho taký divný.

pici
31. mar 2009

akoze som hladna ale zase neumieram. doma si nieco dam.

simib
31. mar 2009

Aha.Tak nech ti už padne a môžeš ísť domov papať.My dnes ešte dorábame.Dúfam že to bola OVU.Dnes papradie ovela slabšie,tak uvidím ráno teplotky.A ty ako po ovulke?

pici
31. mar 2009

no ja normalne. mala som prvu ovulku ktoru som zachytila. ci to ale nieco prinesie tak uvidime. xixi...

simib
31. mar 2009

Teším sa o dva týždne.Mohli by sme obe mať tehu //

pici
31. mar 2009

to by bolo fajn. ale myslim si ze my s manzelom sa musime viac snazit. 😅 😅

simib
31. mar 2009

No tak v tom ti už ja nepomôžem.Pozri v mojom grafe naše snaženie.http://www.fertilityfriend.com/home/268594

pici
31. mar 2009

to ste sexovali 10 dni kazdy den?

simib
31. mar 2009

Nie iba sedem,kde sú krížiky a to každý deň dva krát iba včera raz,lebo sme boli taký unavený že sme hneď zaspali,tak dnes to dobehneme a potom dáme možno pauzu.

pici
31. mar 2009

no tak to mne by sa nechcelo....

simib
31. mar 2009

Pici ani mne sa doteraz nechcelo.Veď prvý mesiac snaženia len dva krát za celý mesiac,ale nejak sa to teraz zmenilo.Možno aj preto,že sme sa dali obaja dopohody.Ale keď nám to nevyjde,tak ma to nasere.

pici
31. mar 2009

no ved prave. ja sexujem tolko co predtym akurat si dam zalezat ked viem ze mam plodne. ale silit to / tym nemyslim, ze ty to silis/ tak to mi pride ako vyrobna na dieta. nemam rada sex bez chute...

simib
31. mar 2009

No veď u nás je to tak že chuti vela,až si myslím,že to preháňame.Teda nie kôli nám ale ak chceme aj baby.Môj muž by stále...

pici
31. mar 2009

no ved to aj moj. len ja ne.. xixi. idem .. domov. kym vam chuti tak je vsetko ako ma byt

simib
31. mar 2009

Tak bežkaj nech sa napapáš. 🙂 🙂 🙂 🙂

aspinka
31. mar 2009

ahojte babule ☹

simib
31. mar 2009

Ahoj Aspi,čo ten smutný smajlík?

pici
31. mar 2009

ahoj aspi. co je ? deje sa nieco?

simib
31. mar 2009

Hej Aspi??????????

aspinka
31. mar 2009

jeeejda baby prepacte nic sa nedeje len som klikla na nespravneho smiala mal tam by tento 😉 NIE tento ☹ su vedla seba tak som zle klikla a nevsimla si 😅

simib
31. mar 2009

No Aspi už som sa zlakla,čo sa deje.Čo robíte babky.Ja som práve dorobila asi 30 palaciniek.

mimomu
31. mar 2009

ahojte 🙂
my sme dosli z tanecnej,mala by som sa ist osprchovat 😅
tak sa mi nic nechce,cely clovek ma boli.
simi co mala?poslucha? 😉

simib
31. mar 2009

No dá sa,ale už som rada že zajtra ide do školy.Budem mať zas troška klud doma.

mimomu
31. mar 2009

a dnes nebola v skole?

simib
31. mar 2009

Ani včera.Behali sme po neurológoch skrz tu jej neurofibromatózu.To raz za pol roka absolvujeme.

mimomu
31. mar 2009

aha...tak 😒
aj nasa bola 2 tyzdne doma a teraz je zas jak diva zver..... 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre