Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

simib
3. jún 2009

Aha tak tfuj tfuj.Už nech sa zadarí. 😀

aspinka
3. jún 2009

ahojte baby. Ja vas citam aj sem tam tuknem len nemam nic nove zase nesnazime zacnem v juli tak u mna je to take ako na hojdacke 😀

pici
4. jún 2009

noooooooooooooooo myslim ze som akurat dostala kramy.. xixi

simib
4. jún 2009

Sakra Pici.Teba tá mrcha ešte baví? 😀

elefe
4. jún 2009

ahojky zienky som to straaasne davno nebola, ani sa neni cim chvalit stale je mi spatne uz aj vraciavam , co ma vobec netesi, brusisko mam uz ako v 5tom mesiaci a to ma pekne sere,,,,ja len dufam ze tam nebude zo 5 deti,,,, 😒 ... na sono ideme 10teho takze este nic neviem ani som mimi nevidela , v ted den mi budu robit aj vsetky potrebne vysetrenia a odbery , takze este stale sa moze stat ze sa nieco vyskytne , no a tak sa velmi netesim mam skor obavy, pretoze mam stale nejake problemy, vytoky, zapaly, kvasinky, k tomu vsetkemu neurologicke problemy ktore som doteraz nikdy nemala, zaludok na vode to ani nevravim ale to je to najmenej co by me etraz strapilo.... najvacsi strach mam momentalne z genitalneho herpesu kt som mala aj pred tehotenstvom , bola som s tym samozrejme na gynde ale lekar sa vyjadril ze ziadne ATB alebo lieky proti vyrozam teraz nemozem tak to treba len osetrovat a vysusat, celkove trvanie 3 dni ale aj tak mam strach aj ked niekto vravi ze taky herpes je nebezpecny len v obdobi porodu a vtedy sa robi sekcia, co by mi vobec nevadilo pokial by som mala 100%tnu istotu ze sa to nejako nedostane k plodu a neposkodi ho este v 1 trimestri, ,,, ☹ takze som zo vsetkeho znechutena a mam strach co uvidim na sone ak bude vsetko ok tak asi vyskocim z koze od radosti,,,,,
a babulky co vy ostatne noveho?

elefe
4. jún 2009

dievcata kuk album.....

pici
4. jún 2009

jeeeeeeeeeeeeej elefe.. velmi si krasna... brusko mas teda riadne na taky maly tyzden ale super... velmi ti to pristane. nie som sice lekar, ale myslim, ze ked dnes dokazu HIV pozitivne zeny rodit a porodia bez komplikacii a dietatko zdrave. ten herpes snad nebude taka tragedia.. nie? drz sa moja. a pekne nas sem chodievaj kuk

elefe
5. jún 2009

Pici ahoj

Ja dufam ze mas pravdu...a ze v konecnom dosledku dopadne vsetko v poriadku a o par mesiacov do albumu pribudne aj maly mimisek.....
vsetky vas zdravim dievcata...

simib
5. jún 2009

Ahojte.Elefe super 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Mne dnes dr.povedal že všetko mám OK.Cyto aj hormonálny profil a OVU prebieha,takže paráda.A ak sa nebude dariť tak mám dojsť po lete a skúsime laparku,či sú priechodné aj vajíčkovody,ale myslí si že nebude treba. 😀

elefe
5. jún 2009

tak super simi mozte ist na to,,,ja myslim ze sa vam to tak ci tak skor ci neskor podari,,,, 😀 a potomsa pomaly popresuvame vsetky k teme spolocny termin,,,,,chi chi
pekny den

simib
5. jún 2009

No teraz ani nemusíme.Čakám výsledok snaženia.Dnes som nejaký 20DC a OVU bola asi na 12-13DC.Necháme sa prekvapiť,či náhodou. 😀 Ja letím zas na závody,tak sa majte pekne a krásny víkend. 😀

elefe
5. jún 2009

aj tebe,,,,papa a prajem len a len vyhru,,,!!! 😉

pici
6. jún 2009

no ja stale nemam mrchu... ked som pisala ze mi ide tak som si myslela ze ide lebo ma brucho bolelo prsia atd.. a nic.. a teraz stale nic. asi stresy zo statnic zauradovali.. xixi

pici
7. jún 2009

no tak mrcha dosla... ale som aj rada.. lebo od utorka sa mi spustala a to bolo dost hrozne. bolesti ako keby som ju uz mala a furt nic.. a mozem ist aspon do solarka. pred dovolenkou lebo som jak stena... 😀 😀

simib
8. jún 2009

Ahojte.Pici do kelu.Tak sa ide ďalej. 😀

aspinka
8. jún 2009

Ahojte baby no ako stale sa tu nemame s kym rozpravat? 😠 My sme sa boli trocha svadbit takze tlacime kolace to zas budem vyzerat 😀

pici
9. jún 2009

simi. v pohodicke. ja potrebujem dopriat telu relax. lebo toho bolo na mna dost vela co sa stresu tyka... v posledne dobe

no.. aspi.. mne kamos donese kolace z hodov zajtra xixi....

elefe
9. jún 2009

aj ja chcem kolaaace,,,,, 🙄

pici
10. jún 2009

elefe., poslem ti?

elefe
10. jún 2009

anoooo......pici,,,,,
dievcata tak som tu po sone a prvom riadnom vysetreni vlastne 1.oficialnej poradni,,,,sme 10+3tt, a vsetko vyzera byt v poriadku,,,, boli sme aj na sone a podla velkosti mimiska by som mohla byt 10+6 kustik vacsie ale to je este bezpredmetne,,,, 😉
pozrite album,,,,
pekny den

aspinka
10. jún 2009

ahojte.
Elefe blahozelam k super spravam. 😉

elefe
10. jún 2009

dakujem aspi....
pekny vecer

pici
11. jún 2009

jeeeeeeeeeeee elefe krasneho mini mimiska mas v brusku... moc ti to svedci. tesim sa spolu s tebou ze je vsetko v poriadku 😀 😀

elefe
11. jún 2009

dakujem pici prajem vsetkym aby to coskoro zazivali a tesili sa,,,len aby ziadnej nebolo zle

bambolina
11. jún 2009

ahojte baby, dlho som tu nebola, ale akosi vsetky chodite pomenej...elefe, krasne ti rastie brusko, aj mne uz paradne trci...a neboj, aj mne bolo dost zle prve skoro 4 mesiace, teraz je to ovela lepsie...
picko, o tyzden prideme do senca aj s katkou, tak snad sa vidime, hm

elefe
14. jún 2009

dievcata to tu uz nik neprispieva??? a kde su tie zanietene duse????
bambolina aj mne je uz hodne lepsie , hlavne si musim davat pozor na pravidelny prijem stravy a stravu ako taku,,,nieco mi dost skodi nieco naopak nie,,,, ale ako pisem je to uz hodne lepsie ,,,,,
zdravim vsetky,,,, 😉

pici
15. jún 2009

veri jasne. teim sa na vas. pojdeme na kofolu xixi katka mi pisala ze ma deficit..

elefe
18. jún 2009

sem uz naozaj nik nechodi,,,,, 😒 😠 😖

pici
19. jún 2009

noooooooooooo moc ani nie. vonku je teplo kazdy po veceroch radsejh niekde na terasu asi ako na konovi sedi...
elefe.. ako sa mate? ako si na tom zdravotne?

elefe
25. jún 2009

pici dakujem za opytanie a pozdravujem vsetky dievcata skoro som tuto temu uz ani nenasla,,,,
mame sa uz celkom dobre hlavne o dost lespie,,,,rastieme ale uz nie tak do bruska,,, zo zaciatku to vyskocila velmi rychlo a vyzerala som jak keby som prehltla kôstku.... teraz sa plnim do bokov a tak na cele telo,,,,noooo rozhodne sa plnem nejak vsade 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre