Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

simib
22. feb 2009

ja som skúsila ovu testy tie tyčinky,začala som 11DC až po 17DC a negatívne,tak neviem.Ja mám pravidelný cyklus 28dní.Ten tester na tie sliny vraj nieje spolahlivý,že ukazuje papradie hocikedy.

bambolina
22. feb 2009

ahojte vsetky, pici teba zdravim zvlast...co to citam? uz sa snazite? tiez ste nevydrzali do leta ako sme chceli? aj ja uz dufam, ze sa pomaly zadari... 🙂

pici
22. feb 2009

ahoj veronika.. ahoj.. moc sa tesim..
ano nevydrzali., vies ze svagrina caka uz bejby.. tak aj mne sa zatuzilo skor...

bambolina
22. feb 2009

no neviem, ale tak to je pekne...ano, poznam to, jaked vidim katkinho lucu,tak mi az srdce pisti...aj teraz som u nich...ako sa mate?

pici
22. feb 2009

mame sa super. stale cakame, ze veronika mantovani nas dojde kuknut.. a nikdy sa neozve ked je tu 😢 😢
s katkou vyberam uz kocik.. a tak..

bambolina
22. feb 2009

pici, trosku od veci, nadvezujes vlasy, spravnesom pochopila?nemohla by si mi do internej posty, dat neake info o cene a tak? zvazujem totiz ze sa dam trosku skraslit, lebo odkedy neberem HAK mam hrozne vlasy, dakujem pekne

bambolina
22. feb 2009

Ale pridem, slubujem,naposledy som bola doma cez sviatky, nastyri dni, takzeto bolo stratene, ale chcela by som prist v marci, tak to by som dosla, mame spolocnu temu ako vidim 🙂

pici
22. feb 2009

ja uz nefajcim dva mesiace skoro veri..to je co?

no ja ta stale cakam.... ☹

bambolina
22. feb 2009

no ani ja uz styri mesiace...ale tak ty? no ved bolo nacase aby nas to preslo...ja sa ozvem ked budem v sc...a niekedy ta vyciham na tejto teme,tak zatial pa, dobru noc

pici
22. feb 2009

no tuzba po babetku bola silnejsia ako ciga tak som s tym prestala.. veri, budem velmi rada. tesim sa na teba. pozdrav katku a daria aj krpca... papa

zumi99
23. feb 2009

ahojte, no vy ste tu toho popisali vcera ja som si isla lahnut k TV, inak pici, ak ti to nevadi aj mne by si mohla dat nejake info o cene a o tom, co robis...prosim 😉 vies, ake su baby stale sa im nieco na sebe nepaci a spekuluju, tak ani ja nie som asi vynimkou 😀 😀 zaujima ma to fakt

simib a neukazalo ti na tych ovu testoch nic ani slabu tu druhu ciarku? priznam sa, ze som na seba nehanevana, lebo sme sa tiez chceli viac snazit, ale ako sme zacali 2 dni po sebe cez plodne dni, tak sa mi uz na dalsi nechcelo 😀 😀 a uz sme potom az o dalsie dva a to uz mohlo byt po plodnych dnoch, takze mrchu tiez ocakavam.

simib
23. feb 2009

No ukázalo mi tú druhú slabú a mala by byť buď rovnaká alebo silnejšia,nie?Ale povedala som si,žiadne testy a sledovačky,budeme sa pokúšať tak každé dva dni a mali by sme sa trafiť.A ke%d dôjde ovu akurát ten prvý deň,keď sa nebudeme snažiť,tak prežijú s predošlého dňa alebo počká na ďalšie.NIE? 🙂

simib
23. feb 2009

Kde ste všetky? 🙂

pici
23. feb 2009

ahoj, akurat som prisla... to co je vonku aky pakes? idem dneska po kamosku na letisko, sak ma porazi...

simib
23. feb 2009

Na letisko?Nechcem o ňom ani počuť.Včera večer mala segra doletieť z Anglicka o 20:45 ale o 21:00 núdzovo pristáli v Budapešti,lebo v BA kalamita a tam čakali 2hod.na autobus ktorý ich bral na letisko do BA.Takže som čakala na segru do 2:30 ráno lebo mala ísť spať k nám.Segra bola na nervy.

pici
23. feb 2009

no pekne. ona ma doletiet z glasgowa... tak to budem rada ked tam budem do rana....

simib
23. feb 2009

Nie z Menchestru či jak sa to píše.Večer nedovolili pristáť žiadnemu lietadlu 🙂

pici
23. feb 2009

jemine tak to bude fajn

simib
23. feb 2009

Nooo.Snáď dnes už budú pristávať normálne.

zumi99
23. feb 2009

do puce pisem vam sem a ked som to isla odoslat, tak sa mi to neislo...sorry za vyraz, ale teraz to musim zase pisat a ako som si dala spravit tie nechty, tak mi to trva o dost dlhsie a neviem pisat poriadne 😠

zehlila som pradlo doteraz...ten sneh stale dava uz ma to dost stve tato zima...dlho to trva a uz som zunovana
pici uz by sa dnes mala kondi vratit ze? simib tie ovu testy by mali ukazovat rovnako silne ciarky, ale ja uz sa nato asi tiez vykaslem a budeme sexovat, keby sa nam bude chciet no a tiez hlavne cez plodne dni 😀 😀

liliandax
23. feb 2009

caute kocky

aj tu je snehu az az... taky nezvyk :D ale uz to lezie na nervy aj mne... ale mojmu malemu vobec, aj teraz isiel k nasim, sankovat sa.. oni byvaju na kopci, tam ma az az moznosti 🙂 My byvame v panelaku, takze smola.

zumi - mas gelove nechty? 🙂 ja som sa ich prave v sobotu zbavila, po mesiaci.. mala som ich uz plne zuby.. tolko obmedzovania!!! 😀

pici - drzim palce, aby bolo na letisku vsetko ok 😉

zumi99
23. feb 2009

liliandax ano mam gelove nechty 🙂 omedzuje to mas pravdu a hlavne my zeny na materskej, ked stale nieco musime robit 😀 😀

pici
23. feb 2009

no mne tam nejake chujoviny to tiez ukazovalo.. a hlavne som to inak namocila ja dylina.. a ten papradovac hnusny mi tiez nic neukazal.

ano.. kondi by sa mala vratit so sexi vikendu na vychode.. som zvedava co ona povie, ako sa plodilo u svokry. xixi

liliandax
23. feb 2009

zumi - hihi.. tak si ich riadne uzi!!! bola sranda, ked sa mi vysypali mince v obchode na zem 😀

zumi99
23. feb 2009

jo jo kondi planovala plodit u svokry snad sa mi dalo 😀 😀

zumi99
23. feb 2009

liliandax 😀 😀 a dalsia parada je, ked si idem zapinat gombiky na nohavicach 😀 😀 hotova maturita

pici
23. feb 2009

ja som maniacka., ked som mala gelove tak som si ich stale obzerala.. stale si ich vylepsovala a pilnikovala. uplne mi zadrbkavalo z nich fakt. ja som taky perfekcionista... trochu psycho...

mna tu dneska porazi... chcem ist domov, spat.. a oddychovat... baby..a aspi nam kde zmizla????

liliandax
23. feb 2009

zumi - a zachod splachnut vies??? 😀 😀

aj ja som si ich v kuse obzerala... ale iuz ma to prestalo bavit.

kondi pride isto vysmiata, hoci ja by som si nevedela predstavit sex u mojej svokry, kedze byva v 1 izb. byte 😀

zumi99
23. feb 2009

aspi tu byva vacsinou az poobede, ked pride z praci, lebo raz nam tusim pisala, ze nechce pokusat 😎 😎

zumi99
23. feb 2009

zachod sa da 😎 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre