Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

pici
5. mar 2009

baby idem ja hajat.. ahojte.. zajtra sa vidime

simib
6. mar 2009

Dobré ránko baby.Ako?Ste tu niektorá?

simib
6. mar 2009

Zase nikto??Mám takú otázku...Aké mávate bolesti pri OVU a ako dlho?Mňa dnes opäť bolí to brucho čiže už tretí deň a je to taká hnusná pichlavá bolesť.

aspinka
6. mar 2009

simib ja mavam pri ovu bolest ale nie podbrusko ale vajecniky bude ma v nich tlaci alebo picha citim ich ako na prsknutie. mne trvaju max 2 dni ale viem ze su baby co maju ovu bolesti aj niekolko dni 😠

pici
6. mar 2009

no ja som mala tento mesiac asi par dni bolesti vajecnikov. ale .. to bolo asi tyzden a nieco po plodnych dnoch. takze mne sa tymto ovulacia nehlasila.. alebo???? mam ovulku barkedy? no.. tak to snad nie..

aspi, ako sa ma krpcek tvoj? uz sa ma lepsie?

pici
6. mar 2009

caka niektora z vas teraz mrchu? respektive necaka? no ja som 27DC takze mrcha dojde, zajtra.. pozajtra..

simib
6. mar 2009

No mňa nebolia vaječníky ale podbruško tak neviem.Pici dúfam že ti nedojdu 🙂 Ja som 15DC

pici
6. mar 2009

no.. asi ale dojdu. nevadi. nech cim skor dojdu ked maju dojt, zase odidu a zase pridu plodne.. to je super..

simib
6. mar 2009

To máš úplnú pravdu.Máš pocit že dojdu?Ja by som asi nevydržala a spravila test deň pred mrchou. ☹

aspinka
6. mar 2009

simib nechcem strasit ale nemozes mat zapal? ja som teraz treti den mrchy 😉 mala uz je ok strasne vymysla a neposlucha ma ma syndrom uboleneho dietata tak mi to dava pekne vyzrat ze som ju zobrala do nemocky 😅 no ale nech hlavne ze sme doma a je OK chvilu vydrzim a potom s nou narobim poriadky nebudem teraz hadam po 4 rokoch "spartanskej" vychovy z nej mat maleho fracka 😀

pici
6. mar 2009

vies co? ja sa uz nevyznam. odkedy neberiem anti. tak mam vsetko mozne. aj zapchui. vetry. prsia ma bolia. hocikedy. no tak keby som to tomuto vsetkemu pripisovala tak dojdu isto.. ale aj nemusia. asi si doma spravim test. keby som bola tehu tak to uz ukaze?

simib
6. mar 2009

A ešte jedna otázka.Keby tie bolesti bola OVU tak by som asi nemala teplotu 37,2?

simib
6. mar 2009

Aspi zápal nemám.Aspoň myslím,nechodím von,stále som doma a bolesti od zápalu dobre poznám.

pici
6. mar 2009

aspi.. ty diktatorka.. trosku ju potutunkuj.. asi sa chce liskat.. ale na druhej strane.. mas pravdu. nemam ani ja rada rozmaznane deti. to mam strasne nervy ked to vidim.

simib
6. mar 2009

Pici a ukázať môže a nemusí.

pici
6. mar 2009

no tak ked dojdem domov tak si spravim. ale myslim ze je to zbytocne.

simib
6. mar 2009

Keď nemáš pocit že si ho chceš urobiť tak si ho nerob,ja len že ja by som nevydržala.Mne zatial testy ukázali vždy dobre,ale nemusí to byť aj teraz že?

pici
6. mar 2009

ale tak si ho spravim. ved jeden test hore dole.. sklamana nebudem.. aj ked ta nadej je tu vzdy.. ale fakt sme tomu moc nedali..

simib
6. mar 2009

OK tak daj vedieť.Už by tu niekto mohol byť tehu.A možno aj je a ešte o tom nevie. 🙂

pici
6. mar 2009

no niekto by fakt mohol byt motivacne tehu... xixi a poslat nam tehu virus...

simib
6. mar 2009

To hej a čo si myslíš o tej teplote 37,2 Ja sa moc v tom meraní nevyznám ale tuším v čae OVU by mala byť nižšia.

pici
6. mar 2009

to ti povie aspi lebo co sa tyka bazalnej teploty tak v tom som uplny magor..

simib
6. mar 2009

aspi a si tu?

helka101
6. mar 2009

Ahojte 😉

simib
6. mar 2009

ahoj helka.

pici
6. mar 2009

ahojte. ja za chvilu prcham z roboty.. juchu...

simib
6. mar 2009

no ty sa máš.máš dobrú pracovnú dobu. 🙂

zumi99
6. mar 2009

ahojte ja uz vas nestiham citat ako sa to tu rozbehlo 🙂

simib
6. mar 2009

Ahoj Zuzi.Tak čítaj a doháňaj.

zumi99
6. mar 2009

tesim sa na zajtra ideme oslavovat a priznam sa vam chystam si vypit 😉 alebo zapit nieco aj tak sa to da povedat 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre