Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

liliandax
6. mar 2009

zumi - aku?
aj ja by som si dala 🙂

simib
6. mar 2009

Ahojte je tu niekto?

aspinka
6. mar 2009

ja som ako sa mas uz je lepsie?

simib
6. mar 2009

Ahoj aspi,vôbec mi nieje lepšie,je mi na vracanie a to brucho stále bolí. ☹ ☹

simib
6. mar 2009

no baby tuším to tu vázne ☹ ☹

aspinka
6. mar 2009

simib no nevyzera to len na ovulacne bolesti nemoze to byt aj nejaka viroza hnacku nemas? jest ti chuti?

simib
6. mar 2009

je to také divné.Jem za štyroch a potom mi je zle.Hnačku nie,skôr zácpu.

aspinka
6. mar 2009

no nie som lekar ale asi by som to nepripisovala len ovulacnym bolestiam ked ti je tak zle 😒

simib
6. mar 2009

no neviem.ja mám dosť hokej.keď už som tehu tak super a ked to bola OVU tak aj tak sme sa snažili tak uvidíme o dva týždne.

pici
6. mar 2009

ahojte. ja tlacim akurat kaviar.. taku chut som dostala v tescu ze to teraz ladujem. nic sa mi nechce. a uz vobec nie zajtra do skoly.. bleble

bambolina
6. mar 2009

ahojte, pici, akoze ty si v piatok vecer doma...moj muzik sa akurat chysta von, musi ist zaplatit kolo, mal narodky, mne sa nechce, budem doma citat vase, nase priznaky, nepriznaky 🙂

aspinka
7. mar 2009

Ahojte! Peknu sobotu! 😉 Simib ako sa mas myslela som na teba snad uz je lepsie 😉

pici
7. mar 2009

hej hej. pici bola doma. som uz zienka domaca. aj ked teda raz za cas .. si idem jasne ze vyrazit. ale piatky nikdy. v sobotu mam skolu tak to by som bola ko.

no.. nevydrzala som .. a spravila som si test.. ale bol negativny... 😒 nevadi. nech len´pride mrcha.. a ideme na to 😀 😀 😀 😀

simib
7. mar 2009

Ahojte,no Pici.Aspoň vieš ako na tom si,aj keď to ešte nemusí byť isté.Aspinka brucho už lepšie ale stále mi je špatne a bolia ma kríže.

simib
7. mar 2009

Nikto tu nieje???

zumi99
7. mar 2009

ahojte...ja som tu

simib
7. mar 2009

Ahoj Zuzík.Ako? 🙂

zumi99
7. mar 2009

a celkom to ujde a ty? o siestej idem pre kamosku a ideme na kavu a potom o osmej na tu oslavu tak mam super den pred sebou 😉

simib
7. mar 2009

No v pohode celkom.K nám dnes majú dojsť známy na Hruškovicu tak som zvedavá ako to dopadne.

pici
7. mar 2009

no mrcha.. pride urcite.. citim to...

simib
7. mar 2009

Pici veď uvidíš.Majú ti dojsť dnes?

pici
7. mar 2009

hej hej. maju dnes.. zatial neprisli.. rano som si spravila test a negativny.. tak nepridu.. mam zakaznicku tak pridem asi az vecer...

simib
7. mar 2009

OK Pici tak daj vedieť či došli.

aspinka
7. mar 2009

Ahojte. Tak ja som dnes soferovala boli sme nakupit a isli sme do dedin ze si zajazdim v celku ok len tie dedinske cesty nepoznam take klukate sama zakruta ale v celku dobre mala som trocha problem rozjazd do kopca to mi zdochlo a na tej rucnej mna to instruktor ucil na spojke a preslapnut ale uz som to zabudla. Jaj a skoro som sejmula cylistu v dedine taky ujo ide si po strede a jak isla zakruta dokopca ja ze ho obidem ale v protismere auto tak som trocha spomalila moj muz krici zastav ale nejako som to stihla i ked muz tvrdi ze som sa optrela spetakom o uja mne sa nezda no nabuduce radsej zastavim a nebudem machrovat ze stiham 🙄

pici
7. mar 2009

kramy zatial neprisli.. tak ratam ze v noci. doteraz som robila.. unavena som dost.. teda vam mozem povedat.

aspi, nevadi. ked to bolo len skorosejmutie tak je to ok....

pici
7. mar 2009

vy tu nie ste.. zumi niekde uz poldecaky obracia a ostatne su niekde zalezene.. ja idem do pelechu, som total ko
idem zajtra na vystavu do incheby.. dieta a rodina, svagrina je objednana na 4d ultrazvuk...

pici
8. mar 2009

ahojte ... ako vidim.. nikto tu nie je.. to znamena ze vsetky poctivo chystate obediky pre manzelkov a ratolesti co?
ja som vcera o desiatej spala ako zabita.. co je u mna priam nemozne za inych okolnosti docielit. pomaly sa chystam na tu vystavu.. a mrchu som este nedostala...

helka101
8. mar 2009

Ahojte 😉 kde ste stratene? 😕 či snažilkujete 🙂 poprípade oslavujete MDŽ? 😎

my sme zas s malym samy, manžel odišiel do prace, príde možno o 22tej ☹ tak nejako to musíme vydržať.. a maly haja..
vonku vypada krasne, ale fakt len cez okno, kvačkala som behúún na balkon a skoro ma odfúúklo. 🙄

zumi99
8. mar 2009

caute, vcera bolo super 😀 domov sme dosli asi o pol tretej...kamoska nachystala super misy, tak sme sa najedli a zagratulovali a potom zostali chalani rozcapeni na poschodi hrat playstation a my baby pod nimi sme zatial nasavali....sme sa rozdelili aj tak dobre 😀 😀 je to taka nasa kaviarnicka 😉

zumi99
8. mar 2009

dnes sa budeme s muzom snazit, aby mi nic neuslo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre