Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

pici
8. mar 2009

stale nemam mrchu...

helka101
8. mar 2009

Pici žebyyy. 🙂 zvykne ti takto meškať či nie?

liliandax
8. mar 2009

ahojte kocky

pici - hmmm?? 😵 vyzera to slubne 😉

u mna nehrozi, ze by sa daco tento mesiac mohlo udiat, lebo nemam muza doma 😖 cely vikend bol fuc a dnes odisiel zas sluzobne prec a vrati sa az vo stvrtok ☹

helka101
8. mar 2009

Lili, tak je to podobne aj u nas, ak nieje na byte čo prerabame, tak je v praci a čoskoro začne futbal, tak ho zas neuvidím velmi dlho 😖

liliandax
8. mar 2009

helka - to poznam.. aj my sme prerabali byt, muz to robil viac menej sam, tak bol fuc.. pracu ma tiez taku, ze je vela na cestach ☹

preco futbal? on je futbalista? 😅

pici
8. mar 2009

no nezvyknu mi meskat aj po vysadeni HAK som dostala na den presne.. takze mi v podstate dva dni meskaju. ale to je pri takom dlhodobom uzivani HAK celkom normalne.. myslim, ze dnes v noci to pride.
zajtra idem na vybratie stichov..

pici
8. mar 2009

kde sa vsetky tulate? 😉 ☹ ☹

liliandax
8. mar 2009

ja som viac menej tu 🙂

ostatne asi uspavaju deticky 😵

pici
8. mar 2009

asi ano. zumi je na facebooku.. a sem ani nepride.. pche.. ja kukam euroviziu...

zumi99
8. mar 2009

pici som tu 😉

pici
8. mar 2009

aha... a co cekujes na facebooku? sa namotavas co?

zumi99
8. mar 2009

to ano uz som namotana 😉

aspinka
8. mar 2009

ahojte aj ja som tu ;)

pici
8. mar 2009

ahoj aspi. aky si mala den? ako sa ma malicka?

zumi99
8. mar 2009

tolko znamych ludi som tam nasla pici, ze teraz nestiham, lebo aj s nimi pisem, no vsak vies ako to je...ja som zacala s tym facebookom asi pred dvoma tyzdnami

pici
8. mar 2009

no.. a uz s nim asi neprestanes.. xixi. uz mam vela priatelov aj ja tam.. a potom vysim len na kompe...

zumi99
8. mar 2009

ved to... moj muz uz je zo mna na nervy

pici
8. mar 2009

no... ja na pocitaci travim pomerne dost casu. ale to je jedno s druhym rieism aj robotu aj skolu aj voloviny ako facebook a potom nadava....ze stale visim na nete...

zumi99
8. mar 2009

musim to obmedzit...on zase cumi stale do telky tiez maniak

pici
8. mar 2009

xixi. mali by sme asi viac sa venovat tomu, ze chceme mat babatko.. co ty na to zuzano?

zumi99
8. mar 2009

to ano dnes som mala v plane sexovat, no namiesto toho som tu rozkysnuta v kresle pred pc 😝

pici
8. mar 2009

no... ja si to este asi vyuzijem.. kym nemam mrchu.. lebo kazdou minutkou cakam prichod...

zumi99
8. mar 2009

idem chrapat pici tak dobru ti prajem 🙂

helka101
9. mar 2009

AHojte 😉

Lili manžel je futbalovy rozhodca 😎 takže celú sezonu ho poriadne ani nevidíme 😔 ale čo už.. NO a stym bytom maš pravdu, ale tak dufam že tento tyžden sa už budeme pomaly sťahovať 😉
Pici ja som vysadila HA v decembri a maly bol už počaty vo februáári, tak nech aj vam sa to tak rychlo podarííí 😵

Čo budete dnes robkať? Nas čaka zápis do škôlky.. 😅

simib
9. mar 2009

Ahojte babule,tak cez víkend som ani nemala moc čas sem kuknúť.Pici ako?Stále nedosšli?

simib
9. mar 2009

A nikto tu nieje?

simib
9. mar 2009

A stále nikto??? ☹

pici
9. mar 2009

ja som tu. vyberali mi stichy tak mam dneska volno. idem upratovat...
a mrcha stale nedosla. ale test negativny...

simib
9. mar 2009

Ahoj Pici,tak možno predsa.Meškala ti niekedy?A kolko si asi DPO?

pici
9. mar 2009

dpo je co?

nemeskala mi nikdy...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre