Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

pici
12. mar 2009

ale pici co? pici dva mesiace a dva tyzdne nefajci. a ani nebude. a dida mi len sprijemnila den. clovek sa citi hned lepsie ked vie, ze to ma v hlave na rozdiel od niekoho kto sa takto prizemne snazi o pozornost , USPORIADANE..

dida tych vysklebujucich smajlikov si nechaj pre niekoho kto je na to zvedavy., nepis mi ss lebo to sem aj tak dam. a ak nerozumies slovu odpal tak pouzijem synonymum vypadni. nemam zaujem.

a neboj sa. vedela by som ti chrstnut take veci ze by si tyzden doma plakala.. ale ja nebojujem tvojimi zbranami.. vies???? ahoj a pekny den. prosim nekaz to tu uz. kazdy vie co si zac a nikto nema zaujem o akukolvek komunikaciu s tebou.

liliandax
12. mar 2009

pici - dik za IP 🙂

inak, celkom sa bavim.. na tej diduse 😝

simib
12. mar 2009

Pici a jak si prestala?Aj ja chcem... ☹

pici
12. mar 2009

povedala som si ze musim prestat lebo ked neprestanem a ostanem tehu odnesie si tie abstaky bejby.. tak som prestala. fajcila som 11 rokov. baby. musim utekat...

pici
12. mar 2009

dida si moze pisat jedine v sukromnych temach lebo tam urci kto moze a kto nemoze prispievat.. tak eliminuje riziko prezradenia jej odrbov. .... dobre vymyslene... haha ale dokedy?????

simib
12. mar 2009

To si dobrá.Ja som bohužial fajčila aj keď som čakala Simi aj keď málo.Načťastie sa nič nestalo ale...Fajčievala som 20-30 a keď sme sa začali snažiť tak som to obmedzila na 4-5 ale zasa som sa rozbehla na 10-15

liliandax
12. mar 2009

pici - bez!!! 🙂

simi - musis mat pevnu volu a naozaj chciet. drzim palce, aby si to zvladla!

ja cakam, kym sa maly zobudi.. ideme k nasim na otocku, musim mame pomoct s nejakymi papierovackami, kedze zajtra by sme sli do toho madarska na nakup, vsetko musim stihnut dnes 😵

simib
12. mar 2009

Teraz som sa pred Vami asi znížila že,ale bohužial pravda je taká.Ja som si toho vedomá... ☹ ☹ ☹

pici
12. mar 2009

no.. .simi tvoje fajcenie vyriesime ok? neboj sa ty nic. vecer som tu mozno. ak nie. tak zajtra

liliandax
12. mar 2009

simi - to zvladnes, neboooj.. a pici ti s tym pomoze 😉

simib
12. mar 2009

Ďakujem baby.Ja nemám vôbec vôlu ale fakt vôbec.A to môj muž nefajčí....

simib
12. mar 2009

Tuším to tu stíchlo... ☹ ☹ ☹

liliandax
12. mar 2009

simi - podla mna volu mas, kedze chces mimi 🙂 len zatial ten zlozvyk vitazi 😔 Ale vsetko sa da zvladnut..

mne sa to sice lahko pise, ked som nefajciar a nikdy som ani nebola, ale mala som priatela, kt. kvoli mne chcel prestat, a aj prestal.. lenze tie abstaky boli hruuuuza

simib
12. mar 2009

Ja by som sa prefackala len keby to pomohlo.Možno keď sa podarí tak mi to samé prestane chutiť.

kondi33
12. mar 2009

baby aj ja musím isť. prídem neskôr ideme do ikei. pa
dida nepíš mi už ss!!!!!

simib
12. mar 2009

Ahoj Kondi a tešilo ma.Keď budeš môcť určite dojdi sem na pokec.

liliandax
12. mar 2009

baby.. musim aj ja off.. maly sa zobudil

simib
12. mar 2009

Ahoj.O chvílu dojde mamina a ideme skypovať so sastrou do Anglicka ale potom tu určite budem,veď ste ako moja druhá rodina

pici
12. mar 2009

simi.
prednasky o tom ako to telu skodi vypustime. to predsa vies aj bezo mna. ale.. chceme mimi a to so zavislostou na nikotine v ziadnom pripade nejde.
povies si ze aj pri simonke si fajcila .. aj ked fakt menej ale predsa. to ze jej teraz nic nie je. neznamena ze nebude alergik, astmatik atd... neskor...
ked si uvedomis sama ze to urcite nechces... buducemu mimi skodit .. tak s tym dokazes zabojovat. ja mam na sebe asi 6 kil k tomu , z coho som uz davno chcela schudnut. dolezita je tvoja vola, podpora rodiny. a okolie ktore nefajci. prve dni je to velmi dolezite. manzel nefajci. malej konecne nebudes smrdiet .. prvy den najhorsi. kava bez cigy, pohar vinka bez cigy. party bez cigy. prejde prvy den. kazdemu o tom hovor,k jednemu dnu pride dalsi. k dalsiemu dalsi. z toho je o chvilu tyzden. dva.. a kazdym dnom si na seba viac a viac hrda.

ja viem o com hovorim. ked mi isla karta tak som sfajcila aj dve krabicky denne.fajcit som milovala. ten pocit. vsetky nervy stiahnut jednym slukom. ..... ale je to zavislot. predsa nejdes teraz skusat drogy ked chcete mimi... povies si... co tej pici sibe? ale ... nikotin je droga.. legalna.. ale droga...

urcite to dokazes. my ta v tom podporime. manzel bude na teba hrdy... a postupom casu ty na seba takisto.

este stale som v stadiu ze by som si zapalila aj tri naraz. ale... na ten just si nedam...

simib
12. mar 2009

Pici pekne si to napísala a keď nájdem tie // tak to určite aspoň skúsim ale nezaručujem úplný výsledok.Skúsim to na 100% Môj muž ma podporí určite.

liliandax
12. mar 2009

pici - napisala si to perfektne a vystizne 😵

pici
12. mar 2009

no moja... zle na to ides.. prestan hned dneska. a ne ze ked budes tehu. o to ide. nemat abstaky ked budes tehu. navyse uz mozno si tak s tym prestan.

aspinka
12. mar 2009

Ahojte baby!
Tak oddnes sa mi zacinaju plodne dni ale plodenie musim odlozit na buduci mesiac alebo ten dalsi mesiac. Vyfasovala som na ten moj ksicht antibioticky gel a neodporuca sa tehotnym ani zenam co sa pokusaju otehotniet 😠 No ale uz to mam fakt strasne tie moje pupaky takze to musim preliecit takze by uz asi budete vsetky tehu ked ja budem zase zacinat 😀

simib
12. mar 2009

Picinka mám tu maminu tak nestíham aj rozmýšlať.Keď odíde tak sem dojdem a doriešime to.Budeš tu???

dicinka1
12. mar 2009

caute 😵

som tu dlho nebola..ako vidim sa tu ukazala dida 😀 😀 ty vole ...to je teda sila 😅 ale ako kamaradsky pise....ze ak niekoho nieco zaujima tak IP...koho by co o nej zaujimalo??? 😀

sharkaa..fajny odkur s tym mottom 😉 mas 100 bodov 😀 😀

dicinka1
12. mar 2009

riadne vas tu teda spehuje 😠

pici
12. mar 2009

simi budem tu ale az okolo pol 9 , 9 , mam zakaznicku tak preto.

dici.. vies co? vidis... ja som si tu kravu este aj zastavala a davala jej sancu ze ma asi problem. a na mne sa ona smeje ze co som si fandila ze som tehotna? tak to je trochu vela aj na mna. ona nema kozu na hube sem doliezt a este aj prispievat. vsetkych ona zaujima si mysli. kazdy od nej boci. cely den tu sedi a snori .. my sme zhanali kondi lebo tu dlho nebola a hned sem ide vypisovat a intrigovat na nu. dievca nech sa spamata a zacne sa venovat pisaniu bestsellerov... fantazie ma aj za troch.

dida tu nikoho nezaujima a tie zeny, ktore spomina asi odrbala rovnako ako nas.. ale loz ma kratke nohy takze dida bude musiet fungovat asi pod inymi nickmi co ma z minulosti uz vo zvyku...

dicinka1
12. mar 2009

pici,ta krava je trapka sama o sebe 😉 je na vas zvedava...a riadne vam zavidi,ze tu mozte takto si verejne pisat...a ze si vsimate jedna druhu...

ona uz nema s kym..nikto sa snou nebavi...vela ludi ma snou zle skusenosti...kazdy na nu kasle...a jej robi radost ,ak tu moze otravovat vzduch..mysli si,ze je zaujimava...ja na jej mieste sa tu neukazem aspon takych 100 rokov...

mozno uz onedlho bude mat nejaku zaujimavu knihu 😀 😀 😀 😀

mirip
12. mar 2009

dici a ty tu čo robíš 😀 už myslíš na druhé? 🤐

dicinka1
12. mar 2009

mirip nieeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 este som jedno neporodila 😉 a ty?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre