Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

aspinka
12. mar 2009

tak baby pride sem nejake didusa a vy sa tu hned trhate do debaty a ja pridem napisem a nikto si ma ani nevsimne 😠

dicinka1
12. mar 2009

aspinka avooooooooooooooooooooooooooj 😉 ja som si ta vsimla 😀

aspinka
12. mar 2009

No zacnem si nieco vymyslat a budem urcite zaujimavejsia 😉 co vy na to 😀
Dicinka fuha uz len krocik do 30tt 🙂 ja som mala termin 12.6. 😒

liliandax
12. mar 2009

zienky, kdeze ste? 🙂

simib
12. mar 2009

Ja som už tu.Strááááášne som sa prejedla.

pici
12. mar 2009

aspi milacik.. na teba a zabudnut? co si sisi? to isto nie...
nebudes plodit tento mesiac? no... ja sa zase ucuram.. xixi.. musim skusat tu ovulku....

liliandax
12. mar 2009

simi - co dobreho si mala? ja tlacim akurat cokoladu.. kym muz nepride 🙂

simib
12. mar 2009

Urobila som kapustu na sladko,pečenú krkovičku a knedlu.A určite dám ešte niečo sladké...

pici
12. mar 2009

mne ide serial tak si idem spravit pukance. okolo desiatej tu budem. zatim pa maskrtnice

simib
12. mar 2009

No ja idem ležať lebo ani sedieť nemôžem jak som plná.Ale PC nechám zapnuté,tak sem ešte nakuknem.

aspinka
12. mar 2009

baby ide mi ordinacia este pridem.
Plodenie asi odlozim na dva cykly ten krem je na 7 tyzdnov 😅

liliandax
12. mar 2009

no vidim, ze sme vsetky serialove 😀 aj ja sem obcas kuknem 😵

simib
12. mar 2009

Ahojte babky.Tak trochu som si poležala a je lepšie ale tie kríže no neviem neviem...O 10 min.my ide panelák.

bambolina
12. mar 2009

ahojte, pol dna to tu nesledujem a pici mi zariadila aj gratulacie od vas... 🙂 ale ved ja neviem ci som naozaj tehotnaaaaaaaaa....ta ciarka bola fakt slaba na gratulacie...aj ked by som sa naozaj tesila...

pici, neboj buduci tyzden to vsetko prebereme, a ked ani ja nebudem, tak sa budeme snazit...a raz tie gratulacie pridu aj pravom 🙂 a nerozculuj sa, snad si to zakaznicka neodniesla 🙂

simib
12. mar 2009

Bambolina a nechceš testnúť ešte raz?

bambolina
12. mar 2009

nie, este sa nebudem znovu testovat...vzdrzim na slovensko, idem uz v utorok, v stredu pojdem na krv, a ten dalsi utorok ku gyndovi...tieto testy mi uz lezu na nervy, stoja kopu penazi, tu od 7 eur za kus a este to nemas ani iste...

simib
12. mar 2009

Aha chápem.Jasné.Ja chcem aby tu už niekto bol tehu a nech sa môžeme všetky tešiť...

bambolina
12. mar 2009

aj ja chcem aby uz niekto bol tehu, akeby som nou bola este k tomu ja, tak to by bola radost aj za desiatich...

simib
12. mar 2009

To hej.Možno o týždeň tu budú... 🙂 🙂 🙂 🙂 Idem kukať panelák...

pici
12. mar 2009

veri.. zakaznicka v pohode
aspi.. nie je to nahodou duacgel to co ti predpisala?

bambolina
12. mar 2009

kukas panelak...hra tam moja kamoska...tusim betku...ak tam neaka je...lebo ona sa aj v zivote vola betka...zlata baba

pici
12. mar 2009

no kukam teraz ordinaciu potom panelak. betku poznam z tvojej svadby... a hrala aj v skriatkovi.. ibaze v inej casti ako ja.. xixi...

zumi99
12. mar 2009

ty brdo no ty koky, kym som vas precitala...taku "vazenu" navstevu sme tu mali? a ja som to prepasla? 😀 😀 😀 nevadi mi to, ok, ved nech si špicľuje...ja volim radsej strategiu mrtvy chrobak je najucinnejsia 😀 😀 mne absolutne nevadi, ked si ma niekto cita mam to aj v motte 😀 😀

zumi99
12. mar 2009

lebo aj tak si nas cita kadekto 😉 😉

zumi99
12. mar 2009

moja navstevnost na tomto fore je biedna musim to napravit som si toho vedoma 🙂

zumi99
12. mar 2009

ja chcem aby sme boli vsetky tehotne a naraz to nechcem az tak vela nie?

pici
12. mar 2009

no.. vela nechces.. ale musime sa asi viac snazit....

bambolina
12. mar 2009

tak, duacgel mam aj ja, aj som ho pouzivala, ale uz som ho vysadila, zlakla som sa ze to moze ublizit, snad to uz neublizilo...teraz pouzivam aknemicyn, aj to je tusim antibiozicka mast...ale ja nemozem nepouzivat nic, ved pici ty vies ake to mam, ten ksicht

pici
12. mar 2009

ano veri. ale antibioticku mast sup do kosa ked si tehu.

duacgel mam aj ja.

bambolina
12. mar 2009

a pouzivas ho..asi nie...idem to hned skontrolovat, ten duacgel teda odlozim, spztam sa koznej co na to...a tebe je naco takz silny gel prosim ta 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre