Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

dicinka1
2. feb 2009

aspi 😀 😀 😀 😀

pici
2. feb 2009

haha mysli ze ze aspi , zajtra si opat ako postavicka..

kondi33
3. feb 2009

ahojte.. je tu niekto?

pici
3. feb 2009

ahoj kondi. ja som tu. akurat som dosla od dokyho. krvaca mi krcok maternice, co vzniklo z prechodeneho zapalu. tak mi dal na to lieky.. na 12 dni.. takze tento mesiac mi to snazilkovanie asi nevide...aj ked cisto teoreticky mozno ano. ale doky musi povedat ci som ok. bol uplne svetovy. mlady. 40 ale vyzeral maximalne na 35 a normalne som sa vobec nehanbila.. iba ten nalez ma nejako moc nepotesil 😢

kondi33
3. feb 2009

pici a to krvacaš ako keby si mala mrchu?
dôležité je aby si bola ok a potom šup nato 😉

pici
3. feb 2009

niáe iba ked ma vysetril on to videl... a mi ukazoval ze sa mi krcka iba dotkol a krvaca a potom ked mi ultrazvuk robil tak cely kondom bol krvavy...aj to servitkove na com som lezala. ale bol velmi zlaty. ze mam si dat vlozku ze to bude krvacat asi.ale ze je to ok. a po zapale bezne... tak idem este dneska do lekarne pre tie lieky.. nech som cim skor ok..

kondi33
3. feb 2009

no veď jasné, čím skor tým lepšie. počuj ja som už taká nervozna či to vyšlo a či som tehu... už neviem vydržať.. najradšej by som sa testla, ale ešte je skoro a test mi nič neukáže a len nervy budem mať... už toneviem vydržaaaaať 😠

pici
3. feb 2009

tak sa niecim zamestnaj a nemysli na to. kedy je ten spravny cas? v sobotu myslis? 😝

aspinka
3. feb 2009

ahojte. Pici zapal krcka som mala ja po potrate tiez som nic nezistila len doky pri vysetreni brala som antibiotika a pila alchemikovy caj a bola som ok. Ale snazilkovanie by som na tvojom mieste urcite odlozila na dalsi cyklus. S liekmi nie je sranda este antibiotikami a pri otehotneni by mal byt krcok 100%tny 😉

pici
3. feb 2009

hej hej to mi doky povedal. dneska ked to zacnem brat tak 12dni je 15teho. a mrchu by som mala mat od 8ho, co mozno ani nebudem mat.. takze plodne dni aj tak az okolo 22, sak sa s nim poradit.
povedat mi ze je prakticky nemozne pri krvacajucom krcku otehotniet...

kondi33
3. feb 2009

aspi tebe už sa to blíži. ty máš mať 4.2. že?

aspinka
3. feb 2009

nie 5-6.2. ale mrcha pride lebo mi klesla teplotka a aj sa na nu citim rano som myslela ze uz je tady 😅

pici
3. feb 2009

aspi tak sa budeme spolu snazit na buduci cyklus... kondi je asi tehulka a zumi sa k nej pmozno tiez prida

kondi33
3. feb 2009

bodaj by si mala pravdu pici 😉

aspinka
3. feb 2009

jasne pici 😉 kondi a ty si kedy robis test kedy sa dozvieme ze si tehu?

pici
3. feb 2009

v sobotuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, prezradim to.... za kondi, ze to sobota 😝 😝 😀 😀

veronika23
3. feb 2009

Ahojte

pici...tak sa daj do poriadku, lieky urcite pomozu a potom mozes snazilkovat... ja si dnes idem kupit tie ovulacne testy, ale pravdepodobne plodne dni tento tyzden...tak uvidime

kondi33
3. feb 2009

pici asi to nechám až na pondelok..... 😝
lebo čo keď sobota je skoro..

pici
3. feb 2009

no veronika budem na teba mysliet...

a kondi nebud.. labut.. uz sme nedockave...

kondi33
3. feb 2009

uvidím aj do soboty ... aj do pondelka kopu času...
ale veď ja vám už teraz hovorím, že som tehu 😀

veronika23
3. feb 2009

kondi..a v sobotu je preco skoro? Tie testy su tusim dost citlive...

aspinka
3. feb 2009

kondi ja som si robila vzdy test den pred mrchou a boli // ked si tehu tak tam budu!

veronika23
3. feb 2009

Diki pici...

aj ked som tu len od vcera.... (teda registrovana uz davno este na mojasvadba.sk) uz to teda prezivam s vami...uvidis kondi budu tam // !!!!

aspinka...vy tiez snazilkujete?

aspinka
3. feb 2009

no nedavali sme si velmi pozor teda vobec 😀 ale mam mat este tento mesiac cyklus lebo som mala v novembri kyret po MA. Takze v ramci cisteho svedomia voci Dr. nebudem namietat ked mrcha pride a ja si poviem ze som poslusne dievcatko 😎

kondi33
3. feb 2009

aspi ale tu na konovi som čítala že niekedy sa // ukázali až po pár dňoch vynechanej mrche. a tiež som čítala, že niektoré testy ti ukážu aj presný opak, no ja neviem čo si mám o tom myslieť... koniec koncov tu na koníkovi ako som mohla vidieť sa môže stať hocičo...
takže neviem či tým testom tak na 100% verím

aspinka
3. feb 2009

kondi jasne ze je to individualne a ci budu // a kedy to ovplivnuje vela faktorov napriklad aky dlhy cyklus mas kedy bola ovulacia ako rychlo stupa hladina HCG potom aky test pouzijes s akou citlivostou. Ty vies kedy bola ovu? Lebo sa odporuca najskor robit test od 14DPO

kondi33
3. feb 2009

ovu bola 26.1. takže to potom vychádzana 9.2. ak dobre rátam. nie? no vtedy mám mať aj mrchu. takže asi počkám pekne na ten pondelok 😉

aspinka
3. feb 2009

No tak to nechaj veru na vikend aby si sa zbytocne nestresovala lebo iba male prercento zien si naslo // tak kratko po ovulke. Odporucaju minimalje 14DPO a vraj najlepsie ked nepride ovsem mrcha je 18DPO to su take dve silne cary ze ich nahmata aj slepec 😀

kondi33
3. feb 2009

aspi a ty si taký odborník na tú BT. Posledné 4 dni mám stále tú teplotu rovnakú t.j.37. to je dobre či nie? ja viem že môže klasnúť zo dňa na de, len to myslím, že sa držífurt rovnako na tých 37 či je dobre alebo zle.

aspinka
3. feb 2009

to ze sa drzi je super ale je pravda ze moze klesnut z jedneho dna na druhy na 36,5 a uz vies ze bude cervena. No ked budes mat 37 do pondelka tak si jasna 😉
A odbornik na BT nie som ved mam svoj druhy graf ale zase ked ma nieco zaujme tak sa zakusnem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre