Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

aspinka
1. feb 2009

zumi ja som dva cyklky po potrate tak nie som uz taka optimistka s tym mojim otehotnenim na prvy sup ale ani to nazavrhujem sak uz som tym rozmaznana 😀
ja som piekla kuriatku so zemiakmi a taku zasmazenu mliecnu polievocku zeleninkovu dostala som pochvalu 😀

pici
1. feb 2009

aspi a mas uz deti?
ja som robila slepaciu a vyprazany syr s opekanymi... pochvala bola taky tak...

aspinka
1. feb 2009

pici ano malu ma 4 roky tiez pokus na prvy sup. Mala som uuuuuzasne kraaaasne tehotenstvo a za tym najkrajse dievcatko v porodnici. Juuuuuj prajem vam to baby!!!
Pici sikulka ja rozmyslam nad kolacom mam jeden recept to je taky sypany ze nasypes muku na plech das plnku a zase muku a upeciem mnaaaam je uzasny asi ho spacham ku kave 😉

zumi99
1. feb 2009

aspinka to mi je luto, ale optimizmus si myslim, ze ti zostal, tak je to dobre 😉

aspinka
1. feb 2009

zumi jasne ja mam veeelky zmysel pre humor i ked som si vytrpela svoje tym vas nebudem zatazovat tak mi je na svete dobre.
Sak pockajte ja este zarodim jak jablon 😀

kondi33
1. feb 2009

ahojte ahojte...
už som tu aj ja.

pici
1. feb 2009

takze by si chcela druhe aspi? lebo nevidim v tvojej vizitke nist tak musim sa pytat

kondi33
1. feb 2009

pici ty kedy začínaš snažilkovať? alebo už? 😀
nechce sa mi všetky strany čítať dozadu, určite si už písala...

zumi99
1. feb 2009

jeej kondi je tu medzi nami 🙂 aspinka ja a humor sme najlepsi kamarati

pici
1. feb 2009

kondi. zatial nesnazilkujeme. vysadila som anti a cakam na prvu mrchu...a potom ideme na to. v utorok idem k dokymu...
baby musim ist upratovat nech to mam za sebou. priebezne tu budem

kondi33
1. feb 2009

no popri tom aj varím zumi 😀

aspinka
1. feb 2009

ano chceli sme surodenca ale nevyslo nam to tak teraz skusime zas tak uvidime i ked oficialne mam az od februara miesit 😀

zumi99
1. feb 2009

no, kondi ty si sikulka tu je jasny priklad toho, co vsetko zeny dokazu naraz zvladat 😀

pici to by som mala aj ja upratovat, len keby sa mi chcelo sa odlepit od pc, ked je tu u nas take ticho (moje dve zlaticka mi v izbicke spinkaju) 😀 😀

aspinka
1. feb 2009

baby ja som si komplet upratala vcera sobota je moj upratovaci den 😅

kondi33
1. feb 2009

presne aspi aj moja je sobota 😀

zumi99
1. feb 2009

spravne v nedelu sa ma len oddychovat, takze ma ani nehne

kondi33
1. feb 2009

zumi dakujem 😀
inak ani ja sa neviem odlepiť od pc.... 😀

pici
1. feb 2009

no moj upratovacio den je zvasca nedela, lebo sobotu byvam do piatej v skole takze nemam nervy upratovat v sobotu... a kedze vcera som tiez vstavala az poobede tak nebol na to cas.. teraz si upracem a do vecera nic nebudem robit...

aspinka
1. feb 2009

Ahojte no kde ste. Prave sme dopapali kolacik s kavou nakoniec som nerobila ten jednoduchy ale skusila som novy orechovy a je uuuuuzasny.
Tu je recept pre inspiraciu http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=10799 😉

pici
1. feb 2009

aspi.. mozno ho buduci vikend spravim....

aspinka
1. feb 2009

pici odporucam je uuuuuzasny a hned sa mi podaril zjedla by som ich aj desat ale uz som nabrala dost 😔

pici
1. feb 2009

ja som dneska pozrala toho hojne...

pici
1. feb 2009

nikto tu nie je?

aspinka
1. feb 2009

som tu

shaarka
2. feb 2009

aspi, pssssssssssssst, mas krasnu fotku!!!

pici
2. feb 2009

je tu niekto?

aspinka
2. feb 2009

shaarka psssssst uz nemam zase sa im na nu nepodobam 😔

aspinka
2. feb 2009

juuuuuj pici ja som dnes s malou doma tak sme vyspavali 😀

kondi33
2. feb 2009

ahojte je tu niekto???

zumi99
2. feb 2009

caute baby, vcera som pozerala tv, tak som tu az teraz 🙂 co nove? u mna MS, takze nic moc... prave som sa vratila z jazdy...malu som mala na strazeni u jej krsnej 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre