Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

kondi33
3. feb 2009

no tak aj ja keď ma niečo zaujíma tak sa zakusnem, ale toto je nad moje sily ... tie grafy... 😀
tak zhruba viem že o čom to je hej, ale napr. som nevedela že keď mám tak dlho rovnakú teplotu čo to znamená, lebo keď som si pozerala tie grafy tak tam sa to babám všelijako hýbalo a ja furt stojím... tak tomu som nechápala...
ale dakujem 😉
dúfam, že aj v pondelok bude taká 🙂

aspinka
3. feb 2009

ale jasne kondi su grafi kde babam kolisu teplotky a nakoniec su // ale neklesku tak rapidne ze pod ciaru ale vacsinou byt to malo byt tak ze sa teplota drzi okolo 37 a potom su //

kondi33
3. feb 2009

a vám sa malá podarila hneď či ste dlhšie skúšali?

aspinka
3. feb 2009

mala bola rychlovka v sobotu rano na prvy sup sa nam podarila aj teraz v septembri druhy krat ked som otehotnela na prvy vrz ale tehotna som bola len do novembra ☹

kondi33
3. feb 2009

no tak to mi je lúto, ale humor a optimizmus ti nechýba ako vidím 😉
no tak potom aj teraz si určite tehu. ked sa vám darilo na prvý šup tak prečo nie aj teraz 🙂

aspinka
3. feb 2009

no po kyrete uz som neni taka optimistka a vraj telo ked sa mu este nieco nepodzava tak neotehotnie. V nemoske mi kazali neotehotniet pol roka iba moj doki sa zlutoval ze pod troch mesiacoch a teraz som len po dvoch takze by ta mrcha este bodla tento cyklus 😉

kondi33
3. feb 2009

a ak sa ťa môžem spýtať tak ako si prišla o to druhé? začala si krvácať?

aspinka
3. feb 2009

nie vobec bola som na UTZ a nebilo mu srdiecko nekrvacala som nic ma nebolelo. Tyzden predtym bolo OK aj tlkot srdca nam pustl aj pohyby zachytil DR. a tyzden potom uz nic len machulka ☹
Fotecka pekna mi po nom ale zostala je tam vidiet rucky nozky hlavneku bolo krasne 😔

kondi33
3. feb 2009

no tak to je smutné ☹
ale teraz už si určite tehu a budeš sa tešiť ako aj ja /dúfam že som/ 😉

aspinka
3. feb 2009

kondi vzdy je to 50 na 50 i ked ja si myslim ze tento mesiac nie som tehu ale tych pokusov mam milion v mojom zivote ma vsetko svoj cas 😉
No uz sme len zvedave na teba 😉

zumi99
3. feb 2009

ahojte, prave som prisla z mesta...boli sme s liankou sa hrat v detskom kutiku, ked je dnes vonku tak skaredo...
vsetko som si poctivo precitala pokial som tu nebola 😉

aspinka
3. feb 2009

zumi si sikulka v obraze 😉

zumi99
3. feb 2009

aspinka jj musim byt v obraze, aby mi nic neuslo a nepytala som sa nato iste 😉 zaujimam sa o vas vsetky 😀

pici to mi je luto...pekne sa vyliecis a hor sa do snazenia 😉 kondi uz sa neviem dockat, kedy budes testovat a oznamis nam, ze si si nasla //... 😀

zumi99
3. feb 2009

aspinka ta fotka (velmi pekna) sa ti zatial drzi najviac co si doteraz mala 😉 asi sa paci.. to je tvoje oko?? 😀 😀 😀 😀

zumi99
3. feb 2009

kde ste kto? som tu sama? asi sa teda pojdem ucit ☹

aspinka
3. feb 2009

no jasne ze je moje 😉 😉 😉

zumi99
3. feb 2009

krasne vytienovane to je skoro ako oko prozretelnosti 😀 😀

pici
3. feb 2009

baby dneska tu budem az vecer.kupila som si krasne spodne pradlo.. dve supravicky. no manzel bude rad dneska vecer.. mam o piatej doucko tak musim to riesit.. a potom si idem spravit nejaku radost a nieco si kupit .. este..
citim sa odveci dneska. sa ma to nejako dotklo alebo co, ze nie som ok

pici
3. feb 2009

hej suminy.. vy ste tu od poobedia neboli?

aspinka
3. feb 2009

ja sem mrkam s tym mojim okom sem tam ;)

pici
3. feb 2009

ja sa dneska vobec necitim ok. ble.. idem si dat vecer cipok a snad to bude ok

pici
3. feb 2009

dievcata.. dneska mate zle bodiky.. normalne tu nikto nebol.. 😒

zumi99
4. feb 2009

ahojte, kde ste? nikde nikoho? ok, ja som prisla k pc az teraz bola som mimo domu 🙂 a prave varim perkelt a vy? kondi co mas dobre na obed? pici ty si pravdepodobne v praci, takze nemusis varit 😉

liliandax
4. feb 2009

caute zienky,
nebola som tu celu vecnost.. ale nechcelo sa mi 😒 fakt.. 😝
ale polepsim sa 😉

co je tu noveho?

vidim, ze sa rozrastame 😵 super!

idem ulozit maleho a kuknem sem, ci tu niekto je..

liliandax
4. feb 2009

zatial nikto 😕

pici
4. feb 2009

pici je dneska doma. lebo mala zakaznícku na vlasy....

ja som tu.. ale iba na skok.. dneska mam rozlietany den... a dneska mam narodeniny dievcata.... takze prijimam gratulacie 😀 😀

kondi33
4. feb 2009

ahojte. pici ty si kadernicka?
takže všeeeeeeetko naj, naj, naj............................ 🙂
baby zapojili s me sa do súťaže na www.lovelababy.sk takže zahlasujte za nás 😉
vyhladáte nás pod prezývkou kondi a čakáme 5 bodíkov 😀
zumi poď aj ty s malou súťažiť 🙂 1000 eur je 1000eur no neoplatí sa? 😀
ináč mňa tak bolí brucho že odpadnem, preto som tu furt len na skok...

zumi99
4. feb 2009

pici vseeetko najlepsie k narodeninam!!!!!! kondi poslali sme ti 5 bodov a vyhraj 😒 oplati sa sutazit urcite
🙂

ja som si dnes citala casopis a bol tam recept na fanky, tak som dostala na ne taku chut, ze ich idem teraz robit...uz ste to niekedy jedli? kondi ako ta boli brucho? len nie mrchovsky

kondi33
4. feb 2009

no na mrchu ešte skoro, lebo by mala byť až v pondelok, čo dúfam nebude.
nejedla som to ešte. zumi kam chodíš gynekológovi? sem do ivánky?

aspinka
4. feb 2009

Ahojte. Tak mne mrchana dorazila 😉 inak dnes je vonku hnusne nic sa mi nechce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre