Coventry mamičky. Ste tu nejaké?

3558
8. okt 2008

ahoj hladam neake maminy na pokec z coventry co maju malicke deticky. prosim ak sa na materskej nemate s kym porozpravat tak sa ozvite. 😅

milejdy
8. okt 2008

Ahoj,tady milejdy...trošku mi vysvětli ten název "coventry"...já tomu nějak nerozumím...jsem asi trošku pozadu,bude to asi tím,že bydlím v Řecku a takové názvy tady nepoužíváme.

3558
autor
9. okt 2008

milejdy coventry je mesto v anglicku.viem ze tu je par sloveniek ale akosi asi neuzivaju konika alebo co.....
partner je stale v praci a mne je obcas tak smutno, tak som chcela chodit s niekym aspon kocikovat. lebo samej sa tazko kraca s kocarom. 😒 a ozaj ako je v grecku? dufam ze slnko svieti, lebo tu prsi skoro kazdy den okrem tohto tyzda. ja sice 15 ale anlicaniia maju leto. a aj ja. 😀

evaj
9. okt 2008

Ahoj Zuzko, ja sice jsem v Coventry, ale bez prcka. Kousek ode me bydli Klaudia, ale je az do pulky novembra na Slovensku. Doufame, ze koncem roku namirime smer CR 😵 😵
Kde v Coventry bydlis? Ja Spon End/Coundon, asi 5 min od Ikei

3558
autor
10. okt 2008

ahoj, tak ja byvam na Wyken a do city centre musim ist autobusom, alebo autom. pesi to mam veeeeeelmi daleko.preco nemas prcka so sebou? pracujes?ja som na materskej dovolenke do marca a zrovna dnes som sa pred dvama hodinami vratila z ikey. uz som bola taaaak blizko... 😀 a klaudia je preco doma, ved pisala ze v januari chce ist uz na stalo domov. a ty uz tiez na konci roka??

evaj
10. okt 2008

Ahoj Zuzi, prcka nemam, protoze se uz pres dva roky bezvysledne snazime 😝
Pracuju kousek od letiste v Birminghamu.
S Klaudii nevim, nejak se nam nepodarilo sejit. Teprve nedavno jsme se o sobe dozvedeli, bydli od nas asi 100m!! Kdyz jsem si naplanovali kocikovani, tak zrovna lilo jak z konve 😒 pak jsme byli pryc my, no a ted je SK.
Doufame, ze koncem roku z UK zmizime, snazime se prodat barak, ale vybrali jsme si snad nejhorsi obdobi za poslednich 10 let 😠
Jak uz jsi tu dlouho? Ja v Coventry necele 4 roky, v UK skoro 6.
Odkud jsi ze Slovenska? Mam segru v Leopoldove, Klaudia je taky tam z okoli 😉

3558
autor
11. okt 2008

ja som z dubnice nad vahom a v coventry byvam 4 a pol roka.tak to si si naozaj vybrala zly cas na predaj domu, pretoze je v anglicku kriza a vsetky nehnutelnosti idu dolu s cenami. my sme v podnajme ale krasny domcek malicky. staci pre troch.a buduci rok uz chceme tiez ist na stalo domov, pretoze mi skonci tu v anglicku materska a chcela by som byt s malym doma asi tie tri roky ako na slovensku je. ved uvidime. ja precujem v keresley parku/nedaleko rocoh arena/ ak mas O2, tak mi napis, mozem crnknut a pokecame. zatial pa. dnes vecer tu budem opat ale az ked maly zaspi po 8.30. teraz som mu pustila zvonkohru ale uz ho zase prestava bavit, tak koncim. zatial pa a ohladom prcka : viac styku. /ak by povedala noja seefka/ 😀 😀 😀

lucitee
9. feb 2009

Ahoj holky, musim reagovat. Sice nejsem mamicka ani nejsem v Coventry, ale bydlela jsem tam pul roku v roce 2006, pracovala, studovala, poznavala. Strasne na to vzpominam. Bydlela jsem kousek od vlakovyho nadrazi. Milovala jsem Memorial Park, chodila jsem cvicit do Gymu, do knihovny na net i pro knizky...rada si diskusi prectu a zavzpominam. Pozdravujte ma duverne znama mista 🙂

cattinka
19. máj 2009

Ahojky, jmenuju se Katka a kazdy druhy treti mesic travim s dcerkou v Coventry. Muj manzel tam pracuje a my za nim pravidelne jezdime. Bydlime v Canley a uz dlouho jsem hledala Cesky nebo Slovenky ale bez uspechu. Je tam jeste nekdo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre