• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dalšie tehotenstvo mamičiek z decembroviek 2007

autor
ja fakt dufam, ze ma naozaj pustia, lebo musim rychlo pripravit veci pre malinku, vyclenit miesto v skrini, doviezt postel a take detaily
22. feb 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi, zucha, ana uz spava bez jednej strany postele? Ja rozmyslam, ze zacnem tomika ucit tak spat, teda najskor asi polozim ved na zem aj deku a paplon, lebo on cestuje celu noc, aby potom mohol pekne spavat na riadnej posteli
22. feb 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my mame taku postielku, co sa daju vybrat tycky odtial a ona moze sama vyliezt. Uz to mala aj prec, ale ked isla spat, tak z toho aj 100x vyliezla a chodila za nami do obyvacky, takze sme jej to dali naspat a dali prec az ked zaspala, lenze potom, ked sa zobudila v noci, tak sama prisla po tme k hrackam a zacala mi ich po jednej nosit do postele. Takze tie tycky zatial neriesim. Mozno casom, ked zacne byt trosku mudrejsia
22. feb 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zucha tak ako, púšťajú ťa domov?
23. feb 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, hlasim sa z domu, ale neviem, neviem, ci zas nepojdem naspat :frowning2:
23. feb 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo zucha?
23. feb 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucha neblízni dávaj na seba pozor
23. feb 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zas kvoli kontrakciam. No dufam, ze do stvrtku vydrzim. Vtedy mam poradnu
23. feb 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Zucha... joj moja to mi je luto, ze zas to nie je dobre... drz sa. ako reagovala ana na teba? urcite sa veeelmi tesila.... :dizzy_face:
23. feb 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
abbi, nepoznas asi nasu Anu :grinning: Ze tesila :grinning: :grinning: :grinning: Mam pocit, ze jej to bolo uplne jedno, ale ocividne je doma spokojna a to je hlavne. Uz jej to tu asi chybalo
23. feb 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucha ja som mala kontrakcie 2 mesiace pred pôrodom, dávali mi magnézium a potom som prenášala a nie a nie sa otvoriť, tak nech vydrží ešte malinká aspoň mesiac :wink:
aj ti niečo dali na to?
23. feb 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zucha tak super že ťa pustili ešte domov, teraz sa najviac šetri, aby ešte malá niečo nabrala na váhe.
24. feb 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucha, tak už si doma? tak sa šetri a vydržte to aspoň chvíľku ešte takto (dve v jednom)
24. feb 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucha a musis asi lezat, hm? Neboj, este dva tyzdne a pokojne to mozes "ukoncit"... a kolko ma babatko gramov podla sona?
24. feb 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano, mala by som lezat, ale to sa pri rocnom dietati neda :frowning2:
Anina, keby len kontrakcie, ale mala uz je zosunuta do porodnych ciest, takze nie je to najruzovejsie. Ale aj ja dufam, ze to este nejaky ten tyzden potiahnem, nech ma aspon aku taku vahu
24. feb 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz má koľko malá?
24. feb 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
podla uzv mala pred tyzdnom nieco okolo 2,2kg, ale v tomto stadiu to moze byt plus, minus 500g, takze neviem, ale predpokladam, ze tych kritickych 2,5kg uz ma. Sice som bola v nemocke, ale ani tam neradi robia sono "zbytocne".
24. feb 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucha super ze ste uz doma...dufam ze do nemocnice sa vratite az ked sa malinka vypyta na svet :slight_smile:
25. feb 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes bola v poradni, vsetko ok, CRL 77mm a dokina povedala, ze by sa uz aj dalo zistit co to je, ale potvorka mala si tam sedela v tom brusku a nechcela sa spravne natocit. O 2 tyzdne idem na krv na AFP a poradna zase o 4 tyzdne
25. feb 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tiny, tak o 4 tyzdne sa dozvies teda, co mas pod srdieckom. Som zvedava :wink:
25. feb 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucha a kolky si tyzden? 34 ako ti pise konik? 2,5kg je dost, to mala moja Hanka len o 90gramov viac ked sa narodila a je v poriadku.... Neboj, este aspon tyzden vydrz a budes sa tesit z babatka..... Aspon nam budes rozpravat ake to je, ja mam z toho celkom obavy zatial, tak dufam, ze ich rozplynies, ale az o nejaky tyzden ci dva
25. feb 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a crl je velkost plodu? A v kolkom tt sa robia AFP?
25. feb 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni, myslim si, ze budem mat asi tak. Podla uzv vzdy bola trosku vacsia, ale to uz v takomto stadiu skresluje a kludne to moze byt menej, ale aj viac. Takze neviem. Ale potesila si ma, ze aj napriek nizkej porodnej vahe, je Hanka v poriadku. Verim, ze ak sa nam nieco take prihodi, aj to moje skrvrna bude OK
25. feb 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze bude. Susedke sa narodilo o 4 tyzdne skor, mala (tiez Hanka/ mala 2,5 kg a po porode zacala tak neuveritelne priberat a rast, ze teraz je nadpriemerne velke dieta... Nemaj strach... Moja sa narodila v termine, bola taka malinka a aj jej to zostalo, ale je uplne v poriadku a motoricky je sikovnejsia ako ostatne vacsie deti...
25. feb 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, tak hadam este tie dva tyzdne ju dokazem ponosit, ale najradsej by som vydrzala do toho 38tt a ten zacinam presne prvy jarny den, teda 21.3.
25. feb 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zucha tak do konca marca je to este mesiac, mas co robit... Ale neboj, nic sa jej nestane, ani ked pojde o dva tyzdne skor... Jasne,ze idealne je rodit v termine... A povedali ti nejaky dovod, preco sa tak skoro pyta na svet? A meno uz mate?
25. feb 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni, tak dovodom je skratenie krcka, kontrakcie a tak. Len dufam, ze som sa este neotvorila, ale ruku do ohna by som nedala za to, ze nie.
25. feb 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano, ale ze co bolo spustacom.... Ci to, ze si sa natahovala s malou, alebo je to skoro po prvom porode,alebo len tak, bezdovodne
25. feb 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem buvat, uz neviem drzat viecka....
25. feb 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, CRL je velkost plodu od hlavicky po zadocek, takze s nozickami ma este viac. AFP sa robia tusim od 14tt do 16tt, je to napisane aj v tehu knizke presnejsie. Ja budem vtedy 15+6
25. feb 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok