Dalšie tehotenstvo mamičiek z decembroviek 2007

zucha
25. jan 2009

ahojte mamicky, kedze pomaly, ale isto sa nas pocet rozrasta, zalozila som novu temu. V ziadnom pripade nechcem opustat nasu "staru" partiu, ale v niektorych pripadoch sa to obracia na prispevky nie o nasich malych decembrovciatkach, ale na temy o tehotenstve.
Tak v skratke vysvetlenie, preco nova tema.
Ako prva tehulka z decembroviek Vas tu vsetky co najsrdecnejsie vitam. Rada zodpoviem a podelim sa o skusenosti s dalsim tehotenstvom, s radostami a aj so starostami, ktore ma stretli pocas tehulkovania a aj to, ako to zvlada moje starsie dieta, ako ja, ako muz a rozne ine temy, ktore s tymto vsetkym suvisia. Ono tehotenstvo je krasna vec, ale predsa len je to uplne ine, ked uz doma mate jednu, ci viac ratolesti, o ktore sa treba tiez starat a zabezpecit vsetko tak, aby sa necitili odsunute kvoli dalsiemu prirastku do rodiny.

Tak hor sa sem 🙂

zucha
autor
16. apr 2009

csiki, ze supermama. Ty si blazon. Keby si videla, ako rano p.....m, ze som nevyspata a ze ma boli cele telo 😀 A vecer,namiesto toho, aby som si isla lahnut, tak tu trcim na nete 😝

csikike
16. apr 2009

😀 , zucha, to nik nevie 😉 uvidis o par rokov ako bude super 😉

zucha
autor
16. apr 2009

no csiki neviem, to zas nebudem spat, lebo budem rozmyslat, kde spia moje baby 😀 😀 😀

csikike
16. apr 2009

😀 jaj, ved baby...

bocmanka
16. apr 2009

http://www.blesk.cz/clanek/showbiz-zahranicni-s...
zucha, tu je tvoj vzor....tak hor sa na manželíka... 😵

bocmanka
16. apr 2009

inak taký zážitok som mala aj ja, tehotná s rominou sme boli u manželovej ségry v ostrave v zoo, a kedže jej dcéra valentyna mala kiahne, tak sme zobrali aj jej syna ondráška .... 😵
a boli sme my dvaja s peťom, naši dvaja chalani , plus jej ondrášek a ďalšie v bruchu..
to boli iné pohľady....????????????????, 😀

zucha
autor
17. apr 2009

tak takto vyzera ten skate so sedackou https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

janka1874
17. apr 2009

super to je ale nenašla som to na žiandych našich stránkach a neviem či by mi to paslo na kočík

zucha
autor
17. apr 2009

jani, na tejto stranke si to pozri a popripade im tam napis http://www.revelo.co.uk/ Ja som tam pisala ohladne bugypod a velmi rychlo mi odpovedali

abbi
17. apr 2009

zucha skveleeeee ten skate sa mi totalne paci. ja som mala taky obycajny ... vtedy pred 9 rokmi mi ho kupila svagrina v svajciarsku a vsetci v meste sa po mne otacali.. teda aspon ja som si myslela, ze po mne 😀 😀

zucha
autor
17. apr 2009

abbi, to je tiez v podstate skate a k tomu dokupena ten sedak. Ale urobila som chybu, ze som Ani ukazala ako prve hned sedenie na tom a teraz nechce ani za svet iba stat. Tak reve, ze sa to tu na sidlisku ozyva a ludia chodia do okien, ze co robim a ja som ju tam len postavila a ona spustila, ked zistila, ze sedak je prec

janka1874
17. apr 2009

zucha ale ja neviem po anglicky tak dobre v tom je problém

janka1874
17. apr 2009

zucha aspoň som si pozrela tú stránku no je to jednoznačne najlepšie čo som zatiaľ našla
a aká tam bola presne cena
a kupovala si to niekde na slovenku alebo objednávala z tej zahraničnej stránky

zucha
autor
17. apr 2009

jani, ja som im tam napisala jednoduchu vetu, ci ten vyrobok je dobry pre kocik........ a oni odpisali

janka1874
17. apr 2009

ale ja ani tú neviem napísať 🙂

bocmanka
17. apr 2009

krááááááásny skate zucha...dobre si to vymyslela pre ostatné dve detičky ešte, perfiš.... 😀

bzuco
17. apr 2009

ahojte

zucha....a to ako chodíš...nevadí ti to tam? 😅 mne sa to zdá, že o to musíš strašne zakopávať

zucha
autor
18. apr 2009

bzuco, ano musim ist trosku z boku, ale napodiv, manipulacia aj s tym je skoro takmer rovnaka, ako bez toho, co som prekvapena. Ale urcite by som s tym nesla na trojhodinovu prechadzku 😅 Dalsou vyhodou je, ze ked na tom nechce byt, tak len dam dole sedatko a ten skate vyklopim nahor a zahacknem a to akoby tam potom ani nebol. V podstate aj do vytahu tak musim ist, kedze mame v panelaku len taky klasicky maly

abbi
20. apr 2009

zucha.. jeejda Kata uz ma mesiac 😲 ako rychlo to ide 😉 😉 ako si zvykli s Anou?

zucha
autor
20. apr 2009

abbi, skor by som povedala, ze po tom mesiaci je to medzi nimi horsie, ako na zaciatku ☹ Ana si viac zacina uvedomovat, ze musim cas rozdelovat medzi nu a Katu, takze sa snazim ich co najviac casovat tak, aby sa minali a neboli hore naraz. Zatial sa to celkom da, ale cochvilu Katula zacne menej spavat, tak to potom bude horsie. Ale v podstate, stale je to lepsie, ako som cakala. Ono je trosku asi problem, ze Katu musim mat na rukach, ze nevie este nic robit, tak hadam, ked zacne lozit, Ana uz bude natolko rozumna, ze jej neublizi a budeme sa o nu starat spolocne. Ked Ana nie je unavena, tak je to celkom fajn, ale ked uz sa blizi jej hodinka, tak potom je nervoznejsia a vtedy hrozi uraz nielen jej, ale aj malej. Ale asi by to bolo tak, aj keby sme nemali Katu. Ked tak sledujem vas a aj rovnako stare deti okolo, je to ten isty scenar aj bez mladsich surodencov.

abbi
20. apr 2009

uplne ten isty scenar Zuzi ...klasika. Nasi chalani maju do dnes dni ked sa miluju a dni ked sa nemusia.. su priliz rozdielni. ale ucim ich, ze musia byt najlepsi kamarati a coraz viac si to uvedomuju. ale to mam za sebou 8 rokov tvrdej driny. ale pravda je taka, ze sa vedia hodiny a hodiny spolu hrat bez toho aby som si to uvedomila... takze som VEEEEELMI rada, ze ich mam za sebou 😉 😉
Pre silne prvorodene deti je najlepsie mat surodenca... 🙂 hoci moj Tobias pravidelne povie, ze on by bol najradsej sam. ale vecer bez adama nezaspi 😀 😀

zucha
autor
20. apr 2009

ano abbi, tak to si ma potesila, ze 8 rokov tvrdej driny 😀 😀 😀 Co potom urobim, ked hned pride aj tretie 😕 ?

abbi
20. apr 2009

neboj moja.. s 3 to odkrutis vsetko naraz/ svokra mala 3 deti kazde po roku a povedala, ze s nimi 3 to bolo lahsie ako so stvrtym o 7 rokov neskor 😉

zucha
autor
20. apr 2009

abbi, moja babka mala 4 po roku a hovorila, ze s tym tretim to uz bolo uplne v pohode a ze to stvrte sa uz popri vsetkom tak zviezlo, ze o nom ani nevedela. Najhorsie vraj boli prve dve, kym si nasla system.
Lenze treba povedat, ze oni byvali v rodinnom dome a neriesila take prakticke otazky, ako so vsetkymi detmi do vytahu, co ak sa rozbehnu po ulici kazde inou stranou a tak. Ona ich vyhnala na zahradu a bolo po parade a tam sa pekne zahrali

abbi
20. apr 2009

zucha presne ako to pises. pre mna bolo druhe dieta SOK... a kym sme si nasli system som sa skoro rozlozila 😖 ale potom to uz islo super. a s tym domom mas totalnu pravdu. ja chalanov vypustim von.. alebo nahadzem do trampoliny a oni sa vyskacu a je pokoj 😉 😉
zucha a domcek nebudete riesit?

liluska
21. apr 2009

ahojte kocky!!!
Tak uz sa aj pravoplatne pridavam do tejto vase temy 😉 😀 😵

telinka
21. apr 2009

gratulujemeeeeeeeeeeeeee 😵

csikike
21. apr 2009

liluska, tak velka gratulacia 😵
ako pekne sa nam to tu rozrasta 😵

abbi
21. apr 2009

jeej LILUS no skveleeee GRATULUJEME 😉 😉 😉

ivka22
21. apr 2009

Jeee Lenka, taka novinka 🙂)) super, srdecne gratulujem 🙂)))

Nech je vsetko v najlepsom poriadku 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre