Dalšie tehotenstvo mamičiek z decembroviek 2007

zucha
25. jan 2009

ahojte mamicky, kedze pomaly, ale isto sa nas pocet rozrasta, zalozila som novu temu. V ziadnom pripade nechcem opustat nasu "staru" partiu, ale v niektorych pripadoch sa to obracia na prispevky nie o nasich malych decembrovciatkach, ale na temy o tehotenstve.
Tak v skratke vysvetlenie, preco nova tema.
Ako prva tehulka z decembroviek Vas tu vsetky co najsrdecnejsie vitam. Rada zodpoviem a podelim sa o skusenosti s dalsim tehotenstvom, s radostami a aj so starostami, ktore ma stretli pocas tehulkovania a aj to, ako to zvlada moje starsie dieta, ako ja, ako muz a rozne ine temy, ktore s tymto vsetkym suvisia. Ono tehotenstvo je krasna vec, ale predsa len je to uplne ine, ked uz doma mate jednu, ci viac ratolesti, o ktore sa treba tiez starat a zabezpecit vsetko tak, aby sa necitili odsunute kvoli dalsiemu prirastku do rodiny.

Tak hor sa sem 🙂

simka9122008
21. apr 2009

Lilus supeeeeeeeeeer, gratulujem

bocmanka
21. apr 2009

liliska super, si bola v mojom tajnom tehu zozname na rade, a teraz neprezradím, kto bude ďalší, ale už to vieeeeeeeem...xixixixixi 😵
len sa mi s tou dotyčnou musí snívať....
juuuuuuj abbi presne preto čo píšete sa teším na našu záhradu, oplotenú a ja budem na tersake kávičku popíjať a deti dozorovať...

csikike
21. apr 2009

jaaaaaaaaaj, boc zase bosoruje 😀 , netehulky teste sa 😵
ale ja mam tiez tip, martinaj 😉

abetka
21. apr 2009

liluska srdecne gratulujem a opatruj sa 😉
Zucha- ty si ale sikovnica. Takto zvladat dve male deti. Ja mam co robit s Tomasom 😅 .
Boc- tak prezrad, kto to bude?
JA mam typ na centik 🙂

bocmanka
21. apr 2009

🙂 tak spisujte tipy, ja u teli odložím moje bosorácke tipy a bude postupne porovnávať... 😀

csikike
21. apr 2009

no, ccentik som zabudla... tak teraz mam dilemu ci centik alebo martinaj skor 😕 😀

aadula
21. apr 2009

liluška gratulujem aj ja 😵

csikike
21. apr 2009

centik sorry, som sa zakoktala pri pisani 😀

bocmanka
21. apr 2009

😒 tak simka to zatiaľ nebude.....

glorita
21. apr 2009

jeeej liluskaaaaa,srdecne gratulujem,a si sa dusovala ze niekolko rokov nebude babo na obzore,cooooo? 😀 😀 😀
pekne sa opatrujte 😵 sa to tu ale pekne royrsarta,je tu pomaly viac decembroviek ako v povodnej teme,heh...

boc,ty bosorka jedna 😀 😎

ivana26
21. apr 2009

lilus, gratulujeme, tak to sa tu rozrastate tehulky, to je kraaasne 😵 😵 😵

simka9122008
21. apr 2009

Boc ja určite nie, ani ma zatiaľ nemá kto oplodniť až keď v lete, hihihi 😀 😀 😀

bocmanka
21. apr 2009

🙂 glor, ty sa moc nesmej...a ani ty ivka a šup pre testíky do lekárne 😀
a kto zhrnie všetky tehu kočky a koľko vás vlastne je?...teda zuchu ešte nepočítam, s ňou sa mi už dorbe dlllho nesnívalo...

bocmanka
21. apr 2009

😵 dorbe t.j. dobre

csikike
21. apr 2009

zatial sme tu: tiny, lenka85, ja, ivka, janka, bam, liluska a sorry ak som niekoho zabudla

glorita
21. apr 2009

lilus ty mas inak zasamv brusku decembrove babetko... 😵 😵 😵 aspon vyvabicku vyuzijes..
ozaj to ste ma vsetky blavacky uz nehcali len samu s jedinacikom,zeeee? 😎 aspon vambudemstrazit kocare na nejakom stretku 😀

deniska30
21. apr 2009

Liluska, gratulujem 😉
Glor este som tu aj ja s jedinacikom 😎 z BA, no neviem dokedy, je to fakt nejake nakazlive... 😵

luculka
21. apr 2009

😵 jeeeeeej Lius,,,vy ste tehuuuu?? tak gratulujeme,,,, 😵 😵 😵 😵

anina1
21. apr 2009

liluška gratulujeme k ďalšiemu decembrovčiatku 😉 😵 😵

zucha
autor
21. apr 2009

lilus, pekne sme sa prestriedali. Ja som porodila a ty si hadam presne vtedy otehotnela 😀 😀 😀 Tak sa drzte

janka1874
21. apr 2009

no teda ženy ani neviem či má niekto hneď toľko druhých tehotenstiev v téme
liluska gratulujeme

zucha
autor
21. apr 2009

jani, to neviem, ale sranda je, ze tak vela ich tu mame v podstate neplanovanych. A tie planovene vysli na prvy krat. Teda okrem nas 😀 My sme si to odmakali 😵

ivka22
21. apr 2009

Boc, ty tu takto bosorujes ??? 😀 😀 😀

Sa to tu pekne rozrasta 😵 😵 😵

tinyleaf
22. apr 2009

liluska, aj odo mna prichadza velke GRATULUJEM 🙂 Velmi sa z toho tesim, ze si k nam pribudla ako tehulka. Takze v buducnosti budu stretka na ihrisku alebo v Avione uz v sestici 🙂

bzuco
22. apr 2009

liluska...aj ja blahoželám 😵

lenka85
22. apr 2009

liluska gratulujeeeem!!! A nech vsetko prebieha bez akychkolvek problemikov 😉 Inak baby, Janka mala spravny dotaz,ktovie, ci je nejaka tema tak plodna ako my.... Ale je to super, zvysujeme populaciu 😀

csikike
22. apr 2009

leni, to aby mal kto zarabat na nase dochodky, takze sup aj ostatne 😉

zucha
autor
22. apr 2009

no ja si myslim, ze aj v ostatnych temach sa to plodi jedna radost, ale asi o tom nemaju taky dobry prehlad, ako my 😉

bam
22. apr 2009

Lilus gratulujem, hura, dlsia decembrovka 😵 Ja som bola v pondelo u doktora, vsetko je v poriadku, srdiecko krasne bilo, aj ked sme mali len 3 mm 😵 Baby ale mne je strasne zle, mam v ustach stale chut, akoby som isla grc... Aj pri Danilovi som to mala, ale teraz to je nejak viac, nic mi preto nechuti, ani len pit, snad to rychlo prejde, dufam, ze to bude len teraz na zaciatku tak ☹

zucha
autor
22. apr 2009

bam, to je neprijemne. Ja som mala opak. Mne chutilo vsetko a viac 😀 a stale chuti ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre