• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dalšie tehotenstvo mamičiek z decembroviek 2007

Lenka gratulujeeeeeeem. Hlavne že ste ok. :wink:
28. apr 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej Lenka gratulujem :dizzy_face: Ja som bola vcera tiez u doktora, termin porodu mi vychadza 11.12. Presne taky ako pri Danilkovi, to je sila!!! :grinning: Chceli sme 2-rocny rozdiel, ale ze sa az tak trafime :grinning:
Liluska, tak za 2 tyzdne ides na kontrolu?
28. apr 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem, preco mi pise 9 tyzden, ked som len v 7 tyzdni :confused:
28. apr 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, ani si neviete predstavit ako nas to hrozne potesilo. MM ani nechcel verit, ten si to asi "vymodlil"
28. apr 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni / gratulujem.
bam/ tak to ste sa pekne trafili do terminu :grinning: . Keby ste si to presne vypocitali, tak to nevyjde
:grinning:
Baby -drzte sa a pekne tehotenstvo vam prajem :wink:
28. apr 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bam idem o dva tyzdne tak uvidime po tom...a my budeme mat tiez presne 2 rocny rozdiel :grinning:
sice mam termin 15.12 a lili sa narodila 1.12 ale vsak sa male moze narodit kludne aj skor...ale bola by to sranda keby sa nam deticky narodili presne na dni narodenia ich starsich surodencov :grinning:
28. apr 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, super, takze budete mat tomaska :wink:
28. apr 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bude sranda, ked sa narodia v rovnake dni :grinning: boze, ja som popleta som v 8 tyzdni, nie v 7 :grinning:
28. apr 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bam, to vam to super vychadza, vazne ste si ani nacasovat nemohli lepsie, aspon nebudes musiet vysvetlovat, preco jeden dostane darceky na narodky a druhy nie... a aj moze spolocne oslavovat... paradicka, pomaly aj lutojuem, ze nam to tak rychlo vyslo :grinning:
28. apr 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni...waaaaw tesime sa ze vam to vyslo :slight_smile:
28. apr 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni gratulujem :slight_smile:
28. apr 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no LENI .. SKVELEEEE :wink: :wink: :wink: :wink: gratulujem
28. apr 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: lenka gratulujeeeem, aj som si myslela , že mať párik by bolo skvelééé..
dúfam, že sa večer prihlási aj tiny a oznámi nám radostnú novinku len opačnú ako lenka, teda že čaká dievčatkooo...tiež mala dnes utz,že??
28. apr 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mám zmiešané pocity z dneška ale iným držím palce nech je naďalej všetko o.k.
28. apr 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani drž sa, všetko je tak ako má byť... :dizzy_face: :dizzy_face:
28. apr 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no boc neviem či je normálne mať dva vaky a len v jednom bábo a ten druhý je akože čo a načo nie že by som nejako extra túžila po dvojičkách ale toto ma tak trochu desí
nie som síce lekár ale po svojich skúsenoastiach si už pripadám ako abnormálny človek
a ten prístup lekárov keby mi aspoň niečo vysvetlila tá múdra dr. ale odbila ma jednou vetou to nič vlastne to ani nie je veta len dve slová ak to vôbec môžem nazvať slovami
28. apr 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky :slight_smile:
Lenka gratulujem k chlapcekovi v brusku, tak Hanka bude mat braceka :slight_smile:
28. apr 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a aj my mame potesujucu spravu, budeme mat dievcatko :slight_smile:
28. apr 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiny, no parada... moc gratulujeme, zatial to vychadza kazdemu co by chcel, tak ja neviem ako sa vo mne neberu tie dvojicky :grinning:
28. apr 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, tiny gratulujeme, tak vám to obom super vyšlo :dizzy_face:
28. apr 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiny jaka tajomna este nas aj napinat budes :slight_smile: super...no to musi byt krasny pocit ked vam to kocky takto vychadza :wink:
Jééééééééééééj Tiny super gratulujeme, tak vám to vyšlo :slight_smile:
csiki tak do tretice budú aj dvojičky :wink: :grinning:
28. apr 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boc ty si fakt nejaká čarodejnica si presne vedela čo bude mať aj tinyleaf :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tinyleaf gratulujeme k dievčatku super bude dvojica starší chlapček bude ochraňovať mladšiu sestričku krásne :sweat_smile:
28. apr 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anina, nesranduj, tretie uz nebude :frowning2:
28. apr 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babule, vraj je to na 200 percent, tak pipik uz urcite nenarastie :grinning: :grinning:

telinka, ja to viem len od dnesneho vecera, takze som dala vediet co najskor ako sa dalo :slight_smile:
28. apr 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som myslela ze v tom prvom prispevku si to nenapisala , som si ho precitala a pomyslela si ze asi u teba nebolo vidno , ked nic nepises :grinning:
28. apr 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiny,lenka gratulation :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aspon nemusite ist do tretieho potomka :grinning:
28. apr 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skvele... gratulujem tiny...
vidite, niekomu sa to podari na druhy pokus a niekomu ani na 3 :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abbi, ale vám sa podaril aký krásny Natanko :dizzy_face: :dizzy_face:
28. apr 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok