Dalšie tehotenstvo mamičiek z decembroviek 2007

zucha
25. jan 2009

ahojte mamicky, kedze pomaly, ale isto sa nas pocet rozrasta, zalozila som novu temu. V ziadnom pripade nechcem opustat nasu "staru" partiu, ale v niektorych pripadoch sa to obracia na prispevky nie o nasich malych decembrovciatkach, ale na temy o tehotenstve.
Tak v skratke vysvetlenie, preco nova tema.
Ako prva tehulka z decembroviek Vas tu vsetky co najsrdecnejsie vitam. Rada zodpoviem a podelim sa o skusenosti s dalsim tehotenstvom, s radostami a aj so starostami, ktore ma stretli pocas tehulkovania a aj to, ako to zvlada moje starsie dieta, ako ja, ako muz a rozne ine temy, ktore s tymto vsetkym suvisia. Ono tehotenstvo je krasna vec, ale predsa len je to uplne ine, ked uz doma mate jednu, ci viac ratolesti, o ktore sa treba tiez starat a zabezpecit vsetko tak, aby sa necitili odsunute kvoli dalsiemu prirastku do rodiny.

Tak hor sa sem 🙂

tinyleaf
24. jún 2009

no to sa mi nezda, ze by to dovolili. Moj bol za takym sklom, takze nieco asi videl, ale urcite nie detaily. Az ked maleho vybrali a isli ho umyt ho zavolali, aby si ho siel pofotit

tinyleaf
30. jún 2009

maminy kde ste? 🙂 Je nacase aby sa pripojila nejaka nova tehulka, co bude nasledovat Matu 🙂
Ja som sa pustila do prania detskych veciciek a uz som si aj nachystala par veci do porodnoce, predsa len sa mi to uz krati 🙂 Od 15.teho nastupujem na matersku 🙂

zucha
autor
1. júl 2009

no, nebolo by od veci, mat tu kazdymesiac novu tehulku. Jun, ten patril Mati tak hor sa do obsadenia jula 😉

ivka22
1. júl 2009

baby, idete na to rychlo 🙂 ale snad sa nejake nova tehula objavi...

Tiny, ako sa vam byva v domceku?

tinyleaf
1. júl 2009

ivka, uz som si celkom zvykla..a kedze mam uz aj auto, tak som pojazdna a dostanem sa aj do BA, ked treba 🙂
Trochu mi chyba to spojenie prechadzky s kocikom, pricom som si mohla nakupit, ist na postu, do lekarne...tu mozem ist bud okolo domu s kocikom alebo potom autom dalej, ked nieco potrebujem vybavit. Do 2 tyzdnov uz hadam budeme mat aj travnik, tak potom to bude uplne super. Maly ma pieskovisko na terase, tak sa tam bavka, toto je lepse ako v panelaku. A vy sa kedy chystate stavat?

tinyleaf
1. júl 2009

zucha, nepamatas sa ci si treba doniest do Ruzinova aj sobasny list?

zucha
autor
2. júl 2009

tiny, nic netreba nosit 😉

luculka
3. júl 2009

baby nejdete niektora do Mobelixu??? maju tam tento stan v akcii
http://www.moebelix.sk/moebelix/ProductDetailAc...

abetka
3. júl 2009

lucul/ a ja ze si dalsia tehulka 😵

martinaj
3. júl 2009

no to je pravda jun patril mne 😀 som zvedava ktora bude dalsia 😀 😀 😀

luculka
3. júl 2009

abet 🙂 🙂 ,,ma to aj napdalo ze ked ma zbadate v tejto teme,,vzniknu špekulácie 😀 😀

zucha
autor
3. júl 2009

lucul, no pravdu poviem, ty si moj typ na dalsiu 😵

janka1874
3. júl 2009

no veru aj môj pridávam sa zucha keď som ju tu zbadala normálne ma napadlo že ona bude tá júlová tehulka 😀 😀 😀 😀 😀

zucha
autor
3. júl 2009

no jani, nechame sa prekvapit 😉

luculka
6. júl 2009

😀 😀 😀

lenka85
7. júl 2009

ahojte maminky tehulky... Ako sa mate? Ja ledva funim, s tym bruchom v tychto horucavach to nie je nic moc. Dost ma bolievaju nohy - chodidla, no co budem hovorit, uz sa tesim na september. V piatok idem na usg, som moooc zvedava aky je Tomasko velky, a ci mi potvrdi, ze je to ozaj Tomasko 😀 😝

zucha
autor
8. júl 2009

jani, tak nas tip sklamal. Tento mesiac patri Janke21. prave pisala do temy decembroviek 😉

ivka22
9. júl 2009

Tak teda gratulujem dalsej tehulke 🙂

Zuzi, akurat ti kukam do profilu a tvoja Kata ma uz pomaly 4 mesiace...............paneboze, to letiiiiiii 🙂

zucha
autor
9. júl 2009

no ivi, veru. Uz to nie je to male babo. Nahlas sa smeje, chyta hracky a uz ma kocka aj nausnice.

janka1874
10. júl 2009

no veru zucha nejako sme sa netrefili ale veď bude ďalšia v poradí 😀 😀 😀 😀 😀
že luculka 😀 😀 😀 😀

lenka85
10. júl 2009

ahojte, tak sme sa dnes vratili z poradne. "parada", ze nejako neukazal pipika, doki teraz hovorila, ze nie je si ista na 100% ci je to naozaj chlapec ako povedala v 21tt (mal uplne zatiahnute nozicky), tak zajtra idem na 3D, som sa hned aj objednala, bo prekvapenia nemam moc rada. Inak je vse OK, je o dost vacsi ako Hanka, ma teraz 1500gramov,tak dufam, ze nejako moc velky nebude, lebo to uz potom neviem... Ale doki tipovala, ze by mohol mat okolo 3kg, dufam, ze viac nie... Ja som po Hanke zvyknuta na malinkate a o porode ani nehovorim 😲

tinyleaf
10. júl 2009

no lenka, tak to by bolo riadne prekvapko, keby sa z planovaneho Tomaska vyklula slecinka 🙂
Ja som dnes tiez bola u dokiny pre vysledky, vysli mi pozitivne protilatky, tak musim ist este raz na krv aby to mohli podrobnejsie vysetrit. Ja som Rh negativ, tak mala bude asi pozitiv. Musim sa objednat na odber do Ruzinova, lebo moja Dr. ide dovolenkovat na 2 tyzdne

zucha
autor
10. júl 2009

no leni, tak to by teda fakt bolo prekvapko, ak by to napokon bola baba. Ved zajtra uvidis hadam.
Co sa tyka porodu mensieho a vacsieho dietata, tak s tym mam skusenost a fakt, to male zo mna vypalilo, ani neviem ako. Ale mozno je to aj tym, ze som bola druhorodicka a tym to udajne ide lahsie.

tinyleaf
13. júl 2009

ahojte, ja som sa dnes rano vybrala na krv do nemocnice, kde budem rodit a ako na potvoru mi sestricka povedala, ze nestaci mi iba papierik od mojej gynekologicky, ale ze potrebujem aj razitko od doktorky, u ktorej budem rodit. Takze tam musim ist zase zajtra rano, to je hrozne takato byrokracia.

lenka85
13. júl 2009

kocky je to CHLAPEC, tento krat nam to potvrdil na 100% 😉 a vyzeral byt v poriadku, no co vam poviem, tesime sa na Tomaska. Jasne, ze by sme lubili aj dievcatko, ale hrozne chceme chlapceka...

janka1874
13. júl 2009

lenka poznám a tešíme sa s Vami
my budeme mať aj druhé dievčatko jasné že sa tešíme ale tiež sme strašne chceli chlapčeka

abetka
13. júl 2009

leni / gratulujem
Jani/ potom budes vies aka rada, ked budu okolo teba chodit dve krasne slecny a budu ti pomahat 😵

janka1874
13. júl 2009

no abetka tým sa utešujem 😀 😀 😀

telinka
13. júl 2009

leni tak super ze je to ako ma byt 😉
jani...v pohode sa to da prezit , aj ked je tretie dievcatko 😉 😀 zase si hovorim ako dobre , keby som mala chlapca asi by som musela este plienky prat 😀 teraz si musim prichvalit to co mam , ved co ine mi zostava 😀 😀 😀

lenka85
14. júl 2009

len nech su deticky zdrave a krasne ako tie nase prve 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre