• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dalšie tehotenstvo mamičiek z decembroviek 2007

no to sa mi nezda, ze by to dovolili. Moj bol za takym sklom, takze nieco asi videl, ale urcite nie detaily. Az ked maleho vybrali a isli ho umyt ho zavolali, aby si ho siel pofotit
24. jún 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminy kde ste? :slight_smile: Je nacase aby sa pripojila nejaka nova tehulka, co bude nasledovat Matu :slight_smile:
Ja som sa pustila do prania detskych veciciek a uz som si aj nachystala par veci do porodnoce, predsa len sa mi to uz krati :slight_smile: Od 15.teho nastupujem na matersku :slight_smile:
30. jún 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, nebolo by od veci, mat tu kazdymesiac novu tehulku. Jun, ten patril Mati tak hor sa do obsadenia jula :wink:
1. júl 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, idete na to rychlo :slight_smile: ale snad sa nejake nova tehula objavi...

Tiny, ako sa vam byva v domceku?
1. júl 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka, uz som si celkom zvykla..a kedze mam uz aj auto, tak som pojazdna a dostanem sa aj do BA, ked treba :slight_smile:
Trochu mi chyba to spojenie prechadzky s kocikom, pricom som si mohla nakupit, ist na postu, do lekarne...tu mozem ist bud okolo domu s kocikom alebo potom autom dalej, ked nieco potrebujem vybavit. Do 2 tyzdnov uz hadam budeme mat aj travnik, tak potom to bude uplne super. Maly ma pieskovisko na terase, tak sa tam bavka, toto je lepse ako v panelaku. A vy sa kedy chystate stavat?
1. júl 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucha, nepamatas sa ci si treba doniest do Ruzinova aj sobasny list?
1. júl 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tiny, nic netreba nosit :wink:
2. júl 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nejdete niektora do Mobelixu??? maju tam tento stan v akcii
http://www.moebelix.sk/moebelix/ProductDetailAction.moebelix?pk=288756041016352
3. júl 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucul/ a ja ze si dalsia tehulka :dizzy_face:
3. júl 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je pravda jun patril mne :grinning: som zvedava ktora bude dalsia :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abet :slight_smile: :slight_smile: ,,ma to aj napdalo ze ked ma zbadate v tejto teme,,vzniknu špekulácie :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lucul, no pravdu poviem, ty si moj typ na dalsiu :dizzy_face:
3. júl 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru aj môj pridávam sa zucha keď som ju tu zbadala normálne ma napadlo že ona bude tá júlová tehulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no jani, nechame sa prekvapit :wink:
3. júl 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. júl 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky tehulky... Ako sa mate? Ja ledva funim, s tym bruchom v tychto horucavach to nie je nic moc. Dost ma bolievaju nohy - chodidla, no co budem hovorit, uz sa tesim na september. V piatok idem na usg, som moooc zvedava aky je Tomasko velky, a ci mi potvrdi, ze je to ozaj Tomasko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. júl 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jani, tak nas tip sklamal. Tento mesiac patri Janke21. prave pisala do temy decembroviek :wink:
8. júl 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak teda gratulujem dalsej tehulke :slight_smile:

Zuzi, akurat ti kukam do profilu a tvoja Kata ma uz pomaly 4 mesiace...............paneboze, to letiiiiiii :slight_smile:
9. júl 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ivi, veru. Uz to nie je to male babo. Nahlas sa smeje, chyta hracky a uz ma kocka aj nausnice.
9. júl 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru zucha nejako sme sa netrefili ale veď bude ďalšia v poradí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
že luculka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak sme sa dnes vratili z poradne. "parada", ze nejako neukazal pipika, doki teraz hovorila, ze nie je si ista na 100% ci je to naozaj chlapec ako povedala v 21tt (mal uplne zatiahnute nozicky), tak zajtra idem na 3D, som sa hned aj objednala, bo prekvapenia nemam moc rada. Inak je vse OK, je o dost vacsi ako Hanka, ma teraz 1500gramov,tak dufam, ze nejako moc velky nebude, lebo to uz potom neviem... Ale doki tipovala, ze by mohol mat okolo 3kg, dufam, ze viac nie... Ja som po Hanke zvyknuta na malinkate a o porode ani nehovorim :astonished:
10. júl 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lenka, tak to by bolo riadne prekvapko, keby sa z planovaneho Tomaska vyklula slecinka :slight_smile:
Ja som dnes tiez bola u dokiny pre vysledky, vysli mi pozitivne protilatky, tak musim ist este raz na krv aby to mohli podrobnejsie vysetrit. Ja som Rh negativ, tak mala bude asi pozitiv. Musim sa objednat na odber do Ruzinova, lebo moja Dr. ide dovolenkovat na 2 tyzdne
10. júl 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no leni, tak to by teda fakt bolo prekvapko, ak by to napokon bola baba. Ved zajtra uvidis hadam.
Co sa tyka porodu mensieho a vacsieho dietata, tak s tym mam skusenost a fakt, to male zo mna vypalilo, ani neviem ako. Ale mozno je to aj tym, ze som bola druhorodicka a tym to udajne ide lahsie.
10. júl 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som sa dnes rano vybrala na krv do nemocnice, kde budem rodit a ako na potvoru mi sestricka povedala, ze nestaci mi iba papierik od mojej gynekologicky, ale ze potrebujem aj razitko od doktorky, u ktorej budem rodit. Takze tam musim ist zase zajtra rano, to je hrozne takato byrokracia.
13. júl 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky je to CHLAPEC, tento krat nam to potvrdil na 100% :wink: a vyzeral byt v poriadku, no co vam poviem, tesime sa na Tomaska. Jasne, ze by sme lubili aj dievcatko, ale hrozne chceme chlapceka...
13. júl 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka poznám a tešíme sa s Vami
my budeme mať aj druhé dievčatko jasné že sa tešíme ale tiež sme strašne chceli chlapčeka
13. júl 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni / gratulujem
Jani/ potom budes vies aka rada, ked budu okolo teba chodit dve krasne slecny a budu ti pomahat :dizzy_face:
13. júl 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no abetka tým sa utešujem :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni tak super ze je to ako ma byt :wink:
jani...v pohode sa to da prezit , aj ked je tretie dievcatko :wink: :grinning: zase si hovorim ako dobre , keby som mala chlapca asi by som musela este plienky prat :grinning: teraz si musim prichvalit to co mam , ved co ine mi zostava :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len nech su deticky zdrave a krasne ako tie nase prve :wink:
14. júl 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok