Dalšie tehotenstvo mamičiek z decembroviek 2007

zucha
25. jan 2009

ahojte mamicky, kedze pomaly, ale isto sa nas pocet rozrasta, zalozila som novu temu. V ziadnom pripade nechcem opustat nasu "staru" partiu, ale v niektorych pripadoch sa to obracia na prispevky nie o nasich malych decembrovciatkach, ale na temy o tehotenstve.
Tak v skratke vysvetlenie, preco nova tema.
Ako prva tehulka z decembroviek Vas tu vsetky co najsrdecnejsie vitam. Rada zodpoviem a podelim sa o skusenosti s dalsim tehotenstvom, s radostami a aj so starostami, ktore ma stretli pocas tehulkovania a aj to, ako to zvlada moje starsie dieta, ako ja, ako muz a rozne ine temy, ktore s tymto vsetkym suvisia. Ono tehotenstvo je krasna vec, ale predsa len je to uplne ine, ked uz doma mate jednu, ci viac ratolesti, o ktore sa treba tiez starat a zabezpecit vsetko tak, aby sa necitili odsunute kvoli dalsiemu prirastku do rodiny.

Tak hor sa sem 🙂

zucha
autor
16. sep 2009

leni a ty co tu este robis?
Ale inak, fakt to rychlo leti. My uz zacneme prikrmovat mrkvickami a inymi chutnymi kasovitymi jedlami 😝

lenka85
17. sep 2009

zucha to sa opytaj mojho babatka vo vnutri 😀 Baby drzte mi palce, idem do poradne, mali by ma hospitalizovat.... Bojim sa a strasne, drzte palce, nech to vsetko dobre dopadne... Ozvem sa ked pridem, dufam, ze uz s krasnym zdravym Tomaskom...

janka1874
17. sep 2009

leni neboj budeme určite na teba myslieť a ozvi sa potom niekomu nech máme správy a určite všetko dobre dopadne

tinyleaf
17. sep 2009

Lenka, drzime palce, ja som nevedela ze uz v stvrtok si mala termin, v pase mas ze 14. Tak nech mas Tomaska coskoro pri sebe a ak mas este moje cislo, posli sms 🙂

simka9122008
17. sep 2009

Leni drž sa, myslíme na teba, nech už to máš skoro za sebou, ozvi sa potom

liluska
17. sep 2009

leni, nech to uz mas cim skor za sebou a uz ste doma ako komplet rodinka!!! 😀 Myslime na teba a tesime sa na maleho ake bude babenko!!! DRZ SA!!! 😵

ivka22
17. sep 2009

Baby, odietkla vam niektorej hlienova zatka pred porodom ???

lenka85
17. sep 2009

ahojte baby, tak ma dnes pustil domov. Bol tam doktor Drab, perfektny a mily.. Urobil mi Hamiltona a odtiekla mi zatka, zacali sa mi kontrakcie, mam teraz po cca 7 minutach tak za chvilku ideme... Drzte mi palce...

abbi
18. sep 2009

Leni, dufam, ze v tuto chvilu uz drzis svoje baby vo svojom naruci. wow krasny pocit 😵

Ivi mne odtekala plodova voda 24 hodin tak pomalicky.

janka1874
18. sep 2009

no super tal snáď to už má šťastne za sebou a obaja sú v poriadku

csikike
18. sep 2009

leni, super, drzime palce, teda uz asi je tomasko na svete, tak gratulujeme 😵

tinyleaf
18. sep 2009

ivka, mne pri prvom porode zatka neodisla, rovno az plodova voda. A teraz tiez nie, ale rodila som planovane 8 dni pred terminom.

tinyleaf
18. sep 2009

lenka, tak super, takze Tomasko bude predsa len toho 18teho? 😀 😀 😀

martinaj
18. sep 2009

jej leni super 🙂
baby, co je to hamilton? 😕 😅

lante
18. sep 2009

Mati to nevieš? Je to niečo akoby ti pootvorili krčok 😉

Babulky mám pre vás odkaz od lenky85, Tomáško sa narodil dnes presne o 8:00 má 3040g a 49cm. Pôrod bol v pohode. O 1-nej v noci išla do nemôcky (Hamilton zabral a pôrod sa začal sám) o 1:30 dostala epi.

martinaj
18. sep 2009

aha 😖 tak preco to nerobievaju namiesto vyvolavania?
leni gratulujeme a nech ste co najskor doma 🙂

abbi
18. sep 2009

marti.. to je tiez forma vyvolavania 😉

Leni velmi gratulujem. krasne miery. a nakoniec to bol v pohode porod. no SKVELEEEE

lante
18. sep 2009

Robievajú, som myslela, že to robili aj tebe.....len to nezabralo....preto som sa divilia, že nevieš čo to je.... 😲

Inak Lenka v telefóne znela akoby ani nerodila.....iba si odbehla na nákup a kúpila mimčo 😝

martinaj
18. sep 2009

no mne davali do krcka taku tabletku a to som mala behom pol hodky kontrakcie kazde 3 minuty...... bohuzial skoro 10hodin 😠

janka1874
18. sep 2009

jej super tak to majú šťastne za sebou gratulujeme ku krásnemu chlapčekovi (lebo určite je krásny aj keď sme ho ešte nevideli) nakoniec sa dočkala už len nech je všetko o.k. a idú čím skôr domov 😀

abetka
18. sep 2009

super, gratulujem a nech su rychlo domka 😉 😵

simka9122008
18. sep 2009

Leni, super gratulujem, prajem veľa zdravíčka a ty veľa oddychuj

tinyleaf
18. sep 2009

Tomaska vitame na svete a gratulujeme 🙂

bocmanka
18. sep 2009

😵 jeeeeeeeeej leni, to je úžasnééééééé...takže sa narodil dnes, to je čo? 18.9.2009, pekný dátumík...
takže už to má za sebou zucha, tiny a lenka...tešíme sa aj na vás ostatné a zvlášť aj na zuchu, ako jej v pase zasvieti zase nejaký ten týžden.. 😀 😀 😀

anina1
18. sep 2009

aj my sa pripájame a gratulujeme k Tomáškovi a veľa zdravíčka 😉

ivka22
18. sep 2009

Srdecne gratulujeme Leni 🙂)) vela zdravicka a mliecka 🙂))

zrzulka
18. sep 2009

Jej tak uz je to tu?🙂))) Aj my sa pripajame ku gratulaciam. Stastnej mamicke vela mliecka a Tomáškovi vsetko naj do zivota🙂))

bocmanka
18. sep 2009

😵 😵 tiny ja som ti ešte chcela napísať..
nedávaj malého na celý deň preč od seba..
oni sú už vnímavé tie detičky..
bude to brať ako rivalitu, že prišla na svet sestrička a on musí ísť na celý deň od maminy...
nehovoriac o tom, že sa odcudzíte vy dvaja...
ja idem po marka do škôlky o pol štvrtej a on sa tak tešííííííííí, hodí sa mi okolo krku a rozpráva čo všetko v škôlke robil...a to je už predškolák..
keď sú v rodine dve detičky, režim je náročný, a v podstate kľud je možno až po roku, či po dvoch..ale stojí to za to, súrodenci sú spolu...
aj keď priznávam ,je to únavné..
si predstav samú seba po rokoch, ťa dajú deti do zaopatrovacieho ústavu, keď sa bude treba o teba starať, než aby sa postarali o teba samé..
a neber to v zlom, ale ako radu... 🙂
ak si chceš oddýchnuť, postačia na začiatok napr.4h, ak potrebuje detičky, postupne trošku dlhšie, ale určite by som to nepreháňala do pol šiestej..
to je len môj názor...

telinka
18. sep 2009

jeeeej lenke aj tomaskovi len to najlepsieeee prajeme, tesime sa ze ste zdraviiii 🙂

tiny...pripajam sa k tomu co boc napisala....tie jednoduchsie riesenia nebyvaju zvycajne tie najlepsie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre