Dalšie tehotenstvo mamičiek z decembroviek 2007

zucha
25. jan 2009

ahojte mamicky, kedze pomaly, ale isto sa nas pocet rozrasta, zalozila som novu temu. V ziadnom pripade nechcem opustat nasu "staru" partiu, ale v niektorych pripadoch sa to obracia na prispevky nie o nasich malych decembrovciatkach, ale na temy o tehotenstve.
Tak v skratke vysvetlenie, preco nova tema.
Ako prva tehulka z decembroviek Vas tu vsetky co najsrdecnejsie vitam. Rada zodpoviem a podelim sa o skusenosti s dalsim tehotenstvom, s radostami a aj so starostami, ktore ma stretli pocas tehulkovania a aj to, ako to zvlada moje starsie dieta, ako ja, ako muz a rozne ine temy, ktore s tymto vsetkym suvisia. Ono tehotenstvo je krasna vec, ale predsa len je to uplne ine, ked uz doma mate jednu, ci viac ratolesti, o ktore sa treba tiez starat a zabezpecit vsetko tak, aby sa necitili odsunute kvoli dalsiemu prirastku do rodiny.

Tak hor sa sem 🙂

tinyleaf
23. sep 2009

ivka veru, ved len nedavno si nam tu napisala ze cakate babatko 🙂

tinyleaf
23. sep 2009

csiki, drzime pace 🙂

liluska
23. sep 2009

csiki aj my na teba samozrejme myslime a drzime ti palceky!!! 😵 😵

Teraz ste sa vsetky nejako rozrodili...nejako sa to tu zhustilo s tymi porodmi 😀
Tak vam prajem nech je vsetko o.k. a nech ste cim skor vsetky doma 😉

tinyleaf
23. sep 2009

liluska ved aj Tebe tie tyzdne rychlo ubiehaju 🙂 Ked budem mat maleho v jasliach, musime dat este v oktobri nejake stretko, kym budes este vladat chodit s bruskom 🙂

liluska
23. sep 2009

tiny hej ubiehaju tie tyzdne naozaj rychlo 😉
uz sa ledva hybem niekedy, brusisko uz mam naozaj velke a urcite omnoho vecsie ako si mala ty ked sme sa naposledy videli 😉 Chcela by som sa s vami stretnut este predtym ako porodim lebo potom sa asi dlho neuvidime kedze bude zima a neviem ako sa potom budem presuvat, tak sa ozvy ked bude matko v jaslickach a dame nejake stretko 😉

telinka
23. sep 2009

hanicka je na sveteeee a ma 3550g a 50cm 🙂 vsetko je ok 😵

simka9122008
23. sep 2009

Jééééééééééééééj hanička je na svete, huráááááááááááá, gratulujeme, ukážkové mieri super, tak sa teším, keď tu vždy pribudne nové bábätko

janka1874
23. sep 2009

gratulujemeeeeee a prajeme veľa zdravíčka obom babám a krásne miery 😀

zucha
autor
23. sep 2009

hura, hura, hura 😵 😵 😵 😵

Krasne vahy, babulka nasa dalsia 😵

ivka22
23. sep 2009

to je super, gratulujem...nech su obe zdrave a co najskor domenka...

ja bojujem pre zmenu s kontrakciami....po dvoch hodinach nejak ustupili, ale uz sme pomaly aj boli na odchode na nemocky.... 🙂 ufff, som zvedava aka bude noc...
zacali uplne bolestivo, kazdych 6 min, potom ustupili a zacali byt menej bolestive a kazdych 13-7-8-10 min...tak rozne...teraz som si dala studenu sprchu, magnezium a presli....ja fakt netusim o co tu islo... 😒 😕

pre istotu tu mam na noc segru, keby sme museli utekat s mangelom prec...

liluska
23. sep 2009

ivka no uz sa ti to asi blizi!!! vsak uz by si aj mohla dva tt hore dole 😵
Drzime aj tebe palce 😉

simka9122008
23. sep 2009

Fúha Ivi, tak sa drž, veď aj keby to už prišlo tak nevadí, už si 38 tt, nie?

ivka22
23. sep 2009

no blizi, ale zase este sme chceli stihnut hody na Strkovci a husacinu v Grobe, tak nech sa maly neponahla... hi hi 🙂 😝

ale nie, aj keby sa vypytal teraz, tak sme uz v termine,takze je to ok..ale mohol by este par dni pockat...vsak uvidime aka bude noc, zajtra mam ultrazvuk....uvidime...

ajula25
23. sep 2009

kde je môj príspevok? mi zmizol 😨
TAk ešte raz: csiki gratulujem. Všetko len to najlepšie a veľa radosti.... 😉

Ivi teda to už aj ty? Páni moji ale to uteká. Držte sa a nech je tak ako má by 😉

ajula25
23. sep 2009

há ha. teda asi idem spať. však ja som písala do inej témy. 😀 😀 😀

ale platí všetko 😉

janka1874
23. sep 2009

ivka tak držíme palce nech všetko dobre dopadne aj keď máš ešte času už by sa nič vážne nestalo a mala by si to za sebou 🙂

bocmanka
23. sep 2009

🙂 haničke a našej csiky gratulujemeeeeeeeeeeeeeee...babuľky...
tak už máme poradie..zucha, tiny, lenka , csiky...
ivka držíme palce, aby bolo všetko ok...

ivka22
23. sep 2009

no dakujem baby, urcite sa ozvem rano....co a ako....snad to bol len falosny poplach 🙂 a este tyzden potiahneme...

zrzulka
23. sep 2009

...pekne sa to tu rozrasta.a nic nepribuda.
Ivi takze si dalsia na "odstrel"???
Drzime palce !!!!!!!!🙂

zucha
autor
23. sep 2009

jej Ivi, tak drzim palce. 😉

ivka22
24. sep 2009

len sa hlasim, ze sme 2v1 🙂

tinyleaf
24. sep 2009

csiki gratulujem, vitam Hanku na svete a zelam obom vela zdravicka a mamine rychle zotavenie

lenka85
24. sep 2009

ahojte babule... Tak v prvom rade chcem Csiki zagratulovat k Hanke!!!!!! Nech ste obe zdrave a rychlo sa zotav...
My sme uz od utorku doma, zatial je vsetko v poriadku, dufam, ze tak aj zostane. Porod som mala naozaj veeeeelmi dobry, epi je naozaj na nezaplatenie, velmi lutujem, ze som si ju nedala aj pri Hanke... Tomasko sa "pretlacil" von na styri kontrakcie, naozaj uplna pohodicka... Po porode to uz ale bola ina zabava, to zavinovanie maternice po druhom babatku je ina kava, naozaj som mala co robit take tri dni som fungovala na cipkoch...Ale uz je dobre...a v sobotu nam konecne donesu Hanku, taaaak sa na nu tesim, myslim, ze az potom u nas zacne "zabava", ale snad to nebude az take zle...
joj a ozaj, aby som nezabudla, dakujeme za gratulacie... Ozvem sa, ked bude cas...

tinyleaf
24. sep 2009

leka vitaj doma aj s Tomaskom 🙂 Super, ze si mala dobry porod a uz a citis dobre. A u koho si rodila? Bola si na nadstandarde? potom daj foto Tomaska

ivka22
24. sep 2009

tak sa priebezne hlasime po dalsom UZV.... Simon ma 2954g a vsetko je ok...🙂)) takze mozeme rodit uz kedykolvek 🙂

bol taky chutny, vyplazoval jazyk, olizoval si rucku...no parada 🙂 bolo dnes na co pozerat 🙂))))

janka1874
24. sep 2009

juj ivka tak to je super
bože to po tebe už ja nasledujem teda to fakt letí

ivka22
24. sep 2009

no Jani, tak tak...uz si po mne na rade ty 🙂)) a potom ostatne maminy...ako ten cas len rychlo ubehol, nie?

abbi
24. sep 2009

Ivka, skvele... uz som tik povedala, ze meno SIMON sa mi velmi paci 😵 😵 normalne, niekedy lutujem, ze Adamko predsa len neostal SIMON... joj krasne to je.

abetka
24. sep 2009

abbi, tak skuste a mozno sa podari aj Simon 😵
Ja by som chcela Šimona a Juliu 😵

ivka22
24. sep 2009

Abbi, vsak este mozno raz Simona budes mat 🙂))) aj ked uprimne, na tvojom mieste uz by som zatuzila po babe 🙂)))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre