Dalšie tehotenstvo mamičiek z decembroviek 2007

zucha
25. jan 2009

ahojte mamicky, kedze pomaly, ale isto sa nas pocet rozrasta, zalozila som novu temu. V ziadnom pripade nechcem opustat nasu "staru" partiu, ale v niektorych pripadoch sa to obracia na prispevky nie o nasich malych decembrovciatkach, ale na temy o tehotenstve.
Tak v skratke vysvetlenie, preco nova tema.
Ako prva tehulka z decembroviek Vas tu vsetky co najsrdecnejsie vitam. Rada zodpoviem a podelim sa o skusenosti s dalsim tehotenstvom, s radostami a aj so starostami, ktore ma stretli pocas tehulkovania a aj to, ako to zvlada moje starsie dieta, ako ja, ako muz a rozne ine temy, ktore s tymto vsetkym suvisia. Ono tehotenstvo je krasna vec, ale predsa len je to uplne ine, ked uz doma mate jednu, ci viac ratolesti, o ktore sa treba tiez starat a zabezpecit vsetko tak, aby sa necitili odsunute kvoli dalsiemu prirastku do rodiny.

Tak hor sa sem 🙂

abbi
3. sep 2009

dievcata ktore mate nove babatka.. aha aka skvela novinka http://www.taga.nl/options.asp

hodte na home a pozrite si video (movie)... to je skvela vec 😉 ale vraj dost draha

liluska
4. sep 2009

ahojte.
Ja mam uz po glukozovom teste tak som zvedava na vysledky 😉
Doktor ma spucoval ze som pribrala od poslednej poradne 4kg 😅 takze sa budem musiet zacat asi krotit, aj ked si myslim ze to urcite neprehanam 😒

kika25
4. sep 2009

vcera na ultrazvuku sa nas drobcek konecne ukazal v celej svojej krasne a s radostou oznamujeme, ze cakame chlapca 🙂)))) Lenka sa uz teraz tesi ako ho nauci hrat futbal ;)

liluska
4. sep 2009

jeeej tak gratulujem ku chlapcekovi!!! Budete mat parik teda doma!!! 😀
Kedy sa stretneme zase na cviceni??? A ozaj pacilo sa ti to? 😉

kika25
4. sep 2009

Bolo super, len si to budem musiet premysliet s tym strazenim, lebo pred cvicenim o 18.30 je vzdy ten seminar... co tak o tyzden piatok?

csikike
4. sep 2009

kika, gratulujeme k chlapcekovi 😵

simka9122008
4. sep 2009

kika gratulujem k chlapčekovi, no hlavne nech ste všetci zdraví

liluska
4. sep 2009

kika buduci piatok moze byt...tak sa idem objednat 😉

janka1874
4. sep 2009

kika gratulujeme ku chpalčekovi 😀

tinyleaf
4. sep 2009

kika aj ja gratulujem k chlapcekovi 🙂

kika25
4. sep 2009

vdaka vdaka vdaka 😵 😵 😵 ste zlate

lenka85
4. sep 2009

kika aj my gratulujeme ku chlapcekovi... baby pokojne, ja som este stale 2 v 1... Vcera som bola na poradni a vraj uz to riadne postupilo a kazdu chvilu mozeme cakat... Len dufam, ze sa nepomylili, uz by som to mala rada za sebou... a uz sa aj statocne bojim....

zucha
autor
4. sep 2009

leni, tak super, ze sa to pekne pripravuje na porod prirodzene.
Kika, gratulacie aj od nas, vidim, ze pokracujes v trende parikovych deti. Som zvedava, ake meno vymyslite k Lenke

tinyleaf
4. sep 2009

lenka a aj ides k niekomu konkretnemu rodit alebo to nechas na nahodu, kto bude mat sluzbu?

abbi
4. sep 2009

leni myslime na teba 😉
Kika aj ja gratulujem k chlapcekovi 😉

lenka85
4. sep 2009

Dakujem baby... nie Tiny, necham to na nahodu, vraj su tam odbornici, tak sa o mna hadam postaraju...

zucha
autor
4. sep 2009

dnes som bola pozriet kamosku, co rodila v stredu na Antolskej. Si predstavte, ze tam je tak malo porodov, ze na kazdej izbe je len jedna maminka 😕 A to nie je na nadstandarde, ale na normalnej izbe. Cez navstevne hodiny tam boli na chodbe AZ tri maminky. To je sila, co? Oproti tomu, co sa deje v Ruzinove, to je az neuveritelne. Ale ani sa necudujem. Po tych mrtvych maminkach sa nedalo ani nic ine cakat

abetka
4. sep 2009

kika- srdecna gratulacia k vajickam 😵
Leni- drzime palce a daj nam vediet, keby cosi 😉

kika25
5. sep 2009

mam dnes den iba pre seba, muzik v praci a Lenku zobrali na cely den svokrovci, ale akosi som uz asi zabudla odpocivat, sprchujem kvety a upratujem...asi som sa zblaznila 😲

janka1874
5. sep 2009

kika poznám ale ja keď som sama tak sa snažíme všetko rýchlo urobiť aby mi predsa ostal čas aj na trošku oddychu ale teraz už stále menej a menej vlázem 🙂

smajlicka
5. sep 2009

Ahojte žienky tehuľky aj mamičky.
Chodím tu už dlhšie čítať ale som sa rozhodla že sa k Vám pridám. Všetkých pozdravujem a prajem veľa radosti z detičiek. 🙂

simka9122008
6. sep 2009

Smajlicka vitaj medzi tehulkami

janka1874
6. sep 2009

vitaj smajlicka si sa mohla aj ku nám decembrovkám pridať tam v podstate tiež zapadáš 😀

smajlicka
6. sep 2009

simka, janka ďakujem za privítanie. Janka máš pravdu aj tam by som sa hodila. Baby vy ste košičanky obidve. Prezradíte mi kde ste rodili? Resp.kde sa chystáš rodiť ty janka. Lebo ja sa rozhodujem medzi Prešovom a Košicami súkromnou a nejako som nerozhodná.

janka1874
6. sep 2009

no ja určite budem rodiť v Novej nemocnici na Tr. SNP tak som rodila aj Sendy

tinyleaf
6. sep 2009

aj ja Ta vitam smajlicka, aj ked ja uz tehula nie som 😵 Vidim ze cakate 4.babo a budete to mat pekne vyrovnane, 2 chlapci a dve dievcatka. Si v rovnakom tyzdni ako liluska, tak nam tu pekne za sebou budu pribudat babatka.

ivka22
6. sep 2009

Aj ja ta vitam smajlicka 🙂
Lenka je este 2 v 1?

Ja som dnes konecne nieco prichystala do porodnice, tak uz len to zblait do tasky a vydrzat min 3tt 🙂))

lenka85
6. sep 2009

ja som stale dva v jednom, baby nepoznate nejaky trik ako to rozbehnut?

abetka
6. sep 2009

leni, ako sa citis. Mne dokina vravela len dobry sex, tepla vana. Mne pri Alzbetke pomohol sex 😀 , no a pri malom absolutne nic. Museli mi porod vyvolavat a to som bola na 6 cm otvorena, len kontrakcie ziadne 😅

lenka85
6. sep 2009

abetka mne nepomaha ani jedno ani druhe, uz to nie je nic moc...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre