Dalšie tehotenstvo mamičiek z decembroviek 2007

zucha
25. jan 2009

ahojte mamicky, kedze pomaly, ale isto sa nas pocet rozrasta, zalozila som novu temu. V ziadnom pripade nechcem opustat nasu "staru" partiu, ale v niektorych pripadoch sa to obracia na prispevky nie o nasich malych decembrovciatkach, ale na temy o tehotenstve.
Tak v skratke vysvetlenie, preco nova tema.
Ako prva tehulka z decembroviek Vas tu vsetky co najsrdecnejsie vitam. Rada zodpoviem a podelim sa o skusenosti s dalsim tehotenstvom, s radostami a aj so starostami, ktore ma stretli pocas tehulkovania a aj to, ako to zvlada moje starsie dieta, ako ja, ako muz a rozne ine temy, ktore s tymto vsetkym suvisia. Ono tehotenstvo je krasna vec, ale predsa len je to uplne ine, ked uz doma mate jednu, ci viac ratolesti, o ktore sa treba tiez starat a zabezpecit vsetko tak, aby sa necitili odsunute kvoli dalsiemu prirastku do rodiny.

Tak hor sa sem 🙂

ajula25
28. apr 2009

Lenka gratulujeeeeeeem. Hlavne že ste ok. 😉

bam
28. apr 2009

jej Lenka gratulujem 😵 Ja som bola vcera tiez u doktora, termin porodu mi vychadza 11.12. Presne taky ako pri Danilkovi, to je sila!!! 😀 Chceli sme 2-rocny rozdiel, ale ze sa az tak trafime 😀
Liluska, tak za 2 tyzdne ides na kontrolu?

bam
28. apr 2009

Neviem, preco mi pise 9 tyzden, ked som len v 7 tyzdni 😕

lenka85
28. apr 2009

dakujem, ani si neviete predstavit ako nas to hrozne potesilo. MM ani nechcel verit, ten si to asi "vymodlil"

abetka
28. apr 2009

leni / gratulujem.
bam/ tak to ste sa pekne trafili do terminu 😀 . Keby ste si to presne vypocitali, tak to nevyjde
😀
Baby -drzte sa a pekne tehotenstvo vam prajem 😉

liluska
28. apr 2009

bam idem o dva tyzdne tak uvidime po tom...a my budeme mat tiez presne 2 rocny rozdiel 😀
sice mam termin 15.12 a lili sa narodila 1.12 ale vsak sa male moze narodit kludne aj skor...ale bola by to sranda keby sa nam deticky narodili presne na dni narodenia ich starsich surodencov 😀

csikike
28. apr 2009

lenka, super, takze budete mat tomaska 😉

bam
28. apr 2009

to bude sranda, ked sa narodia v rovnake dni 😀 boze, ja som popleta som v 8 tyzdni, nie v 7 😀

csikike
28. apr 2009

bam, to vam to super vychadza, vazne ste si ani nacasovat nemohli lepsie, aspon nebudes musiet vysvetlovat, preco jeden dostane darceky na narodky a druhy nie... a aj moze spolocne oslavovat... paradicka, pomaly aj lutojuem, ze nam to tak rychlo vyslo 😀

telinka
28. apr 2009

leni...waaaaw tesime sa ze vam to vyslo 🙂

deniska30
28. apr 2009

Leni gratulujem 🙂

abbi
28. apr 2009

no LENI .. SKVELEEEE 😉 😉 😉 😉 gratulujem

bocmanka
28. apr 2009

😵 lenka gratulujeeeem, aj som si myslela , že mať párik by bolo skvelééé..
dúfam, že sa večer prihlási aj tiny a oznámi nám radostnú novinku len opačnú ako lenka, teda že čaká dievčatkooo...tiež mala dnes utz,že??

janka1874
28. apr 2009

no ja mám zmiešané pocity z dneška ale iným držím palce nech je naďalej všetko o.k.

bocmanka
28. apr 2009

jani drž sa, všetko je tak ako má byť... 😵 😵

janka1874
28. apr 2009

no boc neviem či je normálne mať dva vaky a len v jednom bábo a ten druhý je akože čo a načo nie že by som nejako extra túžila po dvojičkách ale toto ma tak trochu desí
nie som síce lekár ale po svojich skúsenoastiach si už pripadám ako abnormálny človek
a ten prístup lekárov keby mi aspoň niečo vysvetlila tá múdra dr. ale odbila ma jednou vetou to nič vlastne to ani nie je veta len dve slová ak to vôbec môžem nazvať slovami

tinyleaf
28. apr 2009

ahojte maminky 🙂
Lenka gratulujem k chlapcekovi v brusku, tak Hanka bude mat braceka 🙂

tinyleaf
28. apr 2009

no a aj my mame potesujucu spravu, budeme mat dievcatko 🙂

csikike
28. apr 2009

tiny, no parada... moc gratulujeme, zatial to vychadza kazdemu co by chcel, tak ja neviem ako sa vo mne neberu tie dvojicky 😀

anina1
28. apr 2009

leni, tiny gratulujeme, tak vám to obom super vyšlo 😵

telinka
28. apr 2009

tiny jaka tajomna este nas aj napinat budes 🙂 super...no to musi byt krasny pocit ked vam to kocky takto vychadza 😉

simka9122008
28. apr 2009

Jééééééééééééj Tiny super gratulujeme, tak vám to vyšlo 🙂

anina1
28. apr 2009

csiki tak do tretice budú aj dvojičky 😉 😀

janka1874
28. apr 2009

boc ty si fakt nejaká čarodejnica si presne vedela čo bude mať aj tinyleaf 😀 😀 😀 😀

tinyleaf gratulujeme k dievčatku super bude dvojica starší chlapček bude ochraňovať mladšiu sestričku krásne 😅

csikike
28. apr 2009

anina, nesranduj, tretie uz nebude ☹

tinyleaf
28. apr 2009

dakujem babule, vraj je to na 200 percent, tak pipik uz urcite nenarastie 😀 😀

telinka, ja to viem len od dnesneho vecera, takze som dala vediet co najskor ako sa dalo 🙂

telinka
28. apr 2009

no ja som myslela ze v tom prvom prispevku si to nenapisala , som si ho precitala a pomyslela si ze asi u teba nebolo vidno , ked nic nepises 😀

glorita
28. apr 2009

tiny,lenka gratulation 😵 😵 😵 aspon nemusite ist do tretieho potomka 😀

abbi
28. apr 2009

no skvele... gratulujem tiny...
vidite, niekomu sa to podari na druhy pokus a niekomu ani na 3 😀 😀

anina1
28. apr 2009

abbi, ale vám sa podaril aký krásny Natanko 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre