Dalšie tehotenstvo mamičiek z decembroviek 2007

zucha
25. jan 2009

ahojte mamicky, kedze pomaly, ale isto sa nas pocet rozrasta, zalozila som novu temu. V ziadnom pripade nechcem opustat nasu "staru" partiu, ale v niektorych pripadoch sa to obracia na prispevky nie o nasich malych decembrovciatkach, ale na temy o tehotenstve.
Tak v skratke vysvetlenie, preco nova tema.
Ako prva tehulka z decembroviek Vas tu vsetky co najsrdecnejsie vitam. Rada zodpoviem a podelim sa o skusenosti s dalsim tehotenstvom, s radostami a aj so starostami, ktore ma stretli pocas tehulkovania a aj to, ako to zvlada moje starsie dieta, ako ja, ako muz a rozne ine temy, ktore s tymto vsetkym suvisia. Ono tehotenstvo je krasna vec, ale predsa len je to uplne ine, ked uz doma mate jednu, ci viac ratolesti, o ktore sa treba tiez starat a zabezpecit vsetko tak, aby sa necitili odsunute kvoli dalsiemu prirastku do rodiny.

Tak hor sa sem 🙂

apolis
7. máj 2009

ahojte,ja som pribrala pri malom 20kg a podarilo sa mi zhodit ani neviem ako.dufam ze pri tomto druhom tolko nepriberiem 🤐

ale ked chceme mat deti tak musime to nejak pretrpiet tie kila.vsetko sa da ked sa chce.krasne tehotenstvo bez stresu.krasny den. 🙂

lenka85
10. máj 2009

kocky co je s vami? Predlzeny vikend coô? Ako sa citite? Ja celkom ok, cez vikend som bola sama doma, mm ma nechal nech si oddychnem a zobral malu k svokre... Ale uz sa na nic tesiiiiim
!!

janka1874
10. máj 2009

Ahojte tak my sme teraz prišli domov bolo nám super krásne počasie no či viac môžem chcieť

lenka85
10. máj 2009

to je super jani... pozeram ze uz si v 14tt, len teraz si stresovala ze ti neprisli kramy 😀 To uteka co?

janka1874
10. máj 2009

no veru šialene to letíííí

zucha
autor
11. máj 2009

ja som prave pozerala, ze csiky tam uz ma 20tt. Zachvilku aj bude vediet, co cakaju. Fakt je to neuveritelne, ako to bezi. Ja som uz malej Kati prala velkost 62 😉 A to len nedavno mala 50

csikike
11. máj 2009

zucha, ani nevrav, teraz som pozerala, ze za chvilku bude mat kata 2 mesiace...
ja si ani nestiham uvedomovat ako rychlo to leti, len to, ze si uz nevidim na nohy 😀

bam
11. máj 2009

Ahojte, leti to,mate pravdu,ja si uz po obede nezapnem nohavice, pomaly aby som to povedala v robote, robim 6 hodin denne. To bude sranda🙂 teraz ked toho mame vela, same projekty 😒 Zle mi byva stale, po jedle, kym mi to stravi a rano sa musim hned najest, potom uz je dobre. No uvidime, snad sa to za 2-3 tyzdne zlepsi. Vam zavidim, ze ste uz tak daleko, ked si predstavim, kde je este december, nejak som teraz netrpezliva 🙂

liluska
11. máj 2009

bam aj ja si myslim ze je este december daleko ale neboj o chvilu tu budeme mat aj by pisane 20tt 😉

Dnes som bola u doktora a uz mame srdiecko a aj 10mm. 😵

bocmanka
11. máj 2009

🙂 kočky gratulujem, tak si to tehu pekne užívajte...sem tam nejaká tá nevoľnosť sa dá zvládnuť a my sa tešíme na detičky....

tinyleaf
11. máj 2009

super liluska, takze to mas potvrdene 🙂

tinyleaf
11. máj 2009

my sme sa dnes vratili z dovolenky, mala si v brusku trochu pocestovala 🙂 boli sme aj na ladovci vo vyske 3000m a vsetko v pohode, aj cesta skoro 500 km sa dala vydrzat.

bocmanka
12. máj 2009

🙂 akurát som sa tiny dnes kočiek pýtala, ako si sa mala na dovolenke a tu čítam, že všetko okej, aj malá cestovateľka....ani nevie ako vysoko už bola...
🙂 a kdeže je zucha???.....hádam nestíha....???????? 😨 🙄 😕

tinyleaf
12. máj 2009

boc, mali sme sa super, aj pocasie bolo krasne 🙂 Viac mi dava zabrat ked som doma a stale este robim poriadok a umyvam dlazky, dnes tu mam mamu, tak mi pomohla, aj okna umyla...ale mat dom znamena veru riadne starosti s upratovanim. Ako to len zvladas pri troch detoch????🙂 🙂

bam
12. máj 2009

Jej liluska, krasna sprava 😵 Ja idem buducu stredu k doktorke, uz sa neviem dockat. Inak Lianka je velmi pekne meno, ked tak rozmyslam nad menami 🙂

zucha
autor
12. máj 2009

csiki, a ty mas kedy najblizsiu poradnu s uzv? Ja uz som teda velmi zvedava, co to mas 😉 Ja som dnes bola na kontrolo po porode a doktorka povedala, ze ak chcem, tak mozem hned otehotniet 😀 😀 😀 Ale aj tak som si dala pre istotu predpisat antikoncepciu, aj ked nerada. Len teraz cakat dalsie by bol asi naozaj zaberak. Takze z racionalneho hladiska si hovorim, ze Kata musi trosku podrast a az potom, ale z emocionalneho by som krpca v brusku brala hned a zaraz

csikike
12. máj 2009

zucha, idem zajtra a uz sa nevieme dockat, ideme cela family, teda aj drahy a tomik 😵

lenka85
13. máj 2009

zucha to by si mala naozaj odvahu... Ako to zvladas? Da sa to? Alebo je to hrozne narocne? Mne uz zacinaju trosku aj bobky, ze ako to budem zvladat, aj ked mala je cim dalej viac samostatna, tak dufam, ze za tie styri mesiace este trosku zmudrie...
Csiki horim zvedavostou ci to bude mala Hana...Ci ste sa uz rozhodli inak?

csikike
13. máj 2009

leni, nie nezmenili sme, bude to Hanka 😉

lenka85
13. máj 2009

uz som pisala aj na decembrovky ale este raz Gratulujem!! Pekne sa to strieda, zatial okrem zuchy mame vsetky co vieme ine pohlavie... Ale ja budem trosku znevyhodnena, predsa len o pisulaka sa stara asi tazsie ako o susku 😀 😝

csikike
13. máj 2009

leni, ani nie, uvidis, ja budem chodit na rady k tebe a ty ku mne

abetka
13. máj 2009

leni o pisuliaka sa mna lepsie stara ako o susku 😀 FAkt. My sme ani raz nemali zapareny zadocek a ked sa pokakal , tak som sa nebala , ze sa mu to natlaci do susky ako pri Alzbete. Umyjes a ides 😀

lenka85
13. máj 2009

no snad mi to ukazu v porodnici lebo my v rodine ziadneho chlapa uz dllllllho nemame.. Csiki plati!! 😀

ivka22
13. máj 2009

Ahojte baby, ako sa vam tehulkuje?
Ja ani neviem, ze som bruchata...si to nejak ani neuvedomujem, iba v niektorych situaciach 😉

Csikike, takze to bude baba? no gratulujem... 😵

Liluska, gratulujem k srdiecku 🙂 a prijemne tehulkovanie prajem.... samozrejme aj vsetkym ostatnym cakatelkam 😵

Ziadna nova tehulka na obzore?

kika25
14. máj 2009

Ahojte dievcata-decembrovky-cakatelky 😉
pridavam sa k Vam do klubu tehulkujucich decembroviek 😵 😵 😵
V pondelok mi doktor potvrdil tehotenstvo a tak aj nam pribudne dalsi clen rodinky. Som zvedava ako nase zihadielko Lenka zvladne prichod mladsieho surodenca a velmi sa tesime

zucha
autor
14. máj 2009

KIKA, super spravicka 😵 😵 😵 Tiez vam vysiel skoro dvojrocny rozdiel.
Csiky, takze krasny parik to bude 😉

csikike
14. máj 2009

kika gratulujeme, ale nas tu je riadne, parada, az nato, ze ja uz potom do tejto temy ani nekuknem, nie ze sa znovu "nakazim" 😀
hej, zucha, teraz sa uz vytesujeme, ze bude babulka 😵

zucha
autor
14. máj 2009

csiki neboj, myslim ze keby ktorakolvek z nas naozaj nechcela otehotniet, tak neotehotnie 😉 Takze kludne sem chodievaj a radsej si "davajte" pozor.

kika25
14. máj 2009

baby, co Vam zaberalo na nevolnost? Pri Lenke som nic take nepoznala, teraz mi je zle cely den... 😖

zucha
autor
14. máj 2009

kika, pokial ja viem, tak rano sa hned po zobudeni treba najest. Teda aspon suchy rozok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre