Dalšie tehotenstvo mamičiek z decembroviek 2007

zucha
25. jan 2009

ahojte mamicky, kedze pomaly, ale isto sa nas pocet rozrasta, zalozila som novu temu. V ziadnom pripade nechcem opustat nasu "staru" partiu, ale v niektorych pripadoch sa to obracia na prispevky nie o nasich malych decembrovciatkach, ale na temy o tehotenstve.
Tak v skratke vysvetlenie, preco nova tema.
Ako prva tehulka z decembroviek Vas tu vsetky co najsrdecnejsie vitam. Rada zodpoviem a podelim sa o skusenosti s dalsim tehotenstvom, s radostami a aj so starostami, ktore ma stretli pocas tehulkovania a aj to, ako to zvlada moje starsie dieta, ako ja, ako muz a rozne ine temy, ktore s tymto vsetkym suvisia. Ono tehotenstvo je krasna vec, ale predsa len je to uplne ine, ked uz doma mate jednu, ci viac ratolesti, o ktore sa treba tiez starat a zabezpecit vsetko tak, aby sa necitili odsunute kvoli dalsiemu prirastku do rodiny.

Tak hor sa sem 🙂

anina1
28. apr 2009

teda všetci traja, ale myslela som na tretí pokus 😉

bocmanka
28. apr 2009

😵 😵
tiny výborne, som to tušila....ale pri dvoch zostať nemusíte, do tretice budú aj dvojičky 😀 😀 😀
a coby dup štyri deti do domu jak vyšité... 😀
no kto ešte chcete vedieť čo budete mať?...csiki, tam som na pochybách, ale skôr mi to vychádza na to dievčatko a u janky na chlapčeka...alebo opačne?????????
jujha....

ivka22
28. apr 2009

Lenka, Tiny, gratulujem.... 😵 😵 😵

Je super vediet pohlavie, teda ja by som sa urcite nedala prekvapit, pokial nemusim... 😝 😀

bocmanka
28. apr 2009

🙂 ivka takže máme zatiaľ dvoch chlapčekov /u teba a u lenky/ a dievčatká u tiny...?

ivka22
28. apr 2009

no asi tak nejak 🙂))

Ja este vyckavam na potvrdenie UZV, ale mam silny tusak od zaciatku na chalana, takze snad pri tom aj ostaneme... 😀

bocmanka
28. apr 2009

🙂 no uzv to potvrdí to je fakt, takže ešte stále to môže byť baba... 😀 😀

ivka22
28. apr 2009

s tym neratam Boc 😉

Boze baby, robim vsetko mozne len sa neuciiiim....idem off, lebo sa v sobotu na skuske zblaznim... 😠

janka1874
29. apr 2009

boc bodaj by si mala pravdu 😀 😀 😀

aadula
29. apr 2009

lenka, tiny, gratulujem a teším sa s vami 🙂

tinyleaf
29. apr 2009

boc, super ze Tvoja predpoved u mna vysla..ale tie dvojicky uz radsej ani nespominaj, lebo by sa este mohli pritrafit a to by som sa zblaznila. My urcite koncime druhym babom, mame len 2 detske izby 😀 😀

telinka
29. apr 2009

jaaaj tiny a to je nejaka prekazka 😀 aj my mame len 2 izby a 3 baby 😅

tinyleaf
29. apr 2009

no som zvedava, kto bude mat dalsie dievcatko, nech sa to trosku vyrovna, ked uz tu mame dve chlapcata..teda ak ten test u ivky neklamal 🙂

tinyleaf
29. apr 2009

teli....to bola len vyhovorka, aby som mala nejaky dovod 😀 😀 😀 Ale my naozaj o tretom neuvazujeme. Uz teraz musime kupit vacsie auto a neviem si predstavit aky terenak by sme museli mat aby sa nam tam pomestili az 3 sedacky. Vy trojnasobne maminy to ako riesite?

ajula25
29. apr 2009

jáj aj my máme iba jednu detskú izbu a dvoch chalanov... 😀

telinka
29. apr 2009

ved si pockas , az dve deti sedacky nebudu potrebovat ako ja 😀 😀 😀

tinyleaf
29. apr 2009

teli, ale vtedy uz budem taka stara, ze to tretie dieta by sa nam nepodarilo aj keby som chcela 🙂

lenka85
29. apr 2009

tiny GRATULUJEEEM!!!! To je super, ze nam to takto nadherne vychadza. Len ja mam dilemu, co budem robit s tolkymi dievcenskymi vecickami, Tiny, neurobime change?

lenka85
29. apr 2009

Ano csiki, bude Tomasko, takze uz len vam zazelat Hanku a mozeme zacat parit 😀 😀 😀 A aj my druhym isto koncime, takze uz ziadne bosoractva 😀 😀 Aj ked na nas tu chvalabohu s tymi dvojickami zabudate 😝

janka1874
29. apr 2009

lenka presne toto ma napadlo meniť oblečenie 😀 😀 😀 s niekým

tinyleaf
29. apr 2009

lenka, kludne mozme nejake oblecko vychangeovat, ja uz sice nieco dievcenske mam po sestrinych babach a aj mam dalsie slubene, ale ved paradenia pre dievcatka niekdy nie je dost. Len sa budeme musiet nejako dohodnut kedy, ako, kde...

csikike
29. apr 2009

jej, super ten change beriem, ale najprv musim vediet co to bude 😅 aby som mala co changovat 😀

lenka85
29. apr 2009

to ty si tusim tiez odniekial pri BA, ja som z Mostu pri BA, tak to nebude problem. Vobec sa mi to nechce predavat cez net, je s tym veeeela roboty a nase vecicky su naozaj take paradnicke..... a chlapcovi to urcite obliekat nebudem...

janka1874
29. apr 2009

no to máte dobré že ste blízko seba lebo ja by som asi ťažko menila mám toho kopec ale to by musel byť niekto tu na blízku

zucha
autor
29. apr 2009

baby, velka gratulacia. Krasne vam to vychadza. 😵

lenka85
29. apr 2009

jani stale existuju fotaky a net, je to sice komplikovanejsie, ale stale je vela moznosti... A mozno to vyuzijes ako zucha... Chcete chlapceka? Musis si velmi zelat a vyjde to, pozri na mna a tiny 😀 😀 😀 😝

janka1874
29. apr 2009

lenka áno chceli by sme chlapčeka
a viem že je veľa možností na predaj ale ľahšie by bolo ak by nejaká mamina prišla sem a vybrala si priamo čo sa jej páči 🙂

lenka85
29. apr 2009

presne takto by som to chcela spravit ja. Len najprv potriedim vecicky, dam to nejako dohromady a asi pozvem tiny, ta je tusim najblizsie. Tiny suhlasis?

lenka85
29. apr 2009

jani budem drzat palceky!! ... nech to ma pipika

tinyleaf
29. apr 2009

lenka, jasne suhlasim, my sme teraz v Bernolakove, len som este bez auta, tak som odkazana na muzov odvoz. O mesiac by sme uz ale mali mat nove auto, tak budem hadam pojazdna....teda ak naberiem odvahu po roku a pol nesoferovania. Ale niekedy cez vikend by nemal byt problem, pripadne aj vy nas mozete prist pozriet, ved hadam nebyvame od seba az tak daleko

tinyleaf
29. apr 2009

janka, veru, o par tyzdnov uz budes vediet, ci sa Vam zelanie mat chlapceka splnilo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre