Dalšie tehotenstvo mamičiek z decembroviek 2007

zucha
25. jan 2009

ahojte mamicky, kedze pomaly, ale isto sa nas pocet rozrasta, zalozila som novu temu. V ziadnom pripade nechcem opustat nasu "staru" partiu, ale v niektorych pripadoch sa to obracia na prispevky nie o nasich malych decembrovciatkach, ale na temy o tehotenstve.
Tak v skratke vysvetlenie, preco nova tema.
Ako prva tehulka z decembroviek Vas tu vsetky co najsrdecnejsie vitam. Rada zodpoviem a podelim sa o skusenosti s dalsim tehotenstvom, s radostami a aj so starostami, ktore ma stretli pocas tehulkovania a aj to, ako to zvlada moje starsie dieta, ako ja, ako muz a rozne ine temy, ktore s tymto vsetkym suvisia. Ono tehotenstvo je krasna vec, ale predsa len je to uplne ine, ked uz doma mate jednu, ci viac ratolesti, o ktore sa treba tiez starat a zabezpecit vsetko tak, aby sa necitili odsunute kvoli dalsiemu prirastku do rodiny.

Tak hor sa sem 🙂

telinka
17. aug 2009

tinyyyyyy budeme zajtra na teba mysliet a drzat palceeeee 🙂

tinyleaf
17. aug 2009

dakujem babule, mam prist do nemocnice okolo jedenastej, tak neviem kolko bude trvat, kym sa to cele zacne. Hadam okolo druhej to budem mat stastne za sebou.

aadula
17. aug 2009

tiny, držím ti palce, nech to má hladký priebeh 😵 😵

simka9122008
17. aug 2009

Tiny, daj potom ihneď na niekoho info, nech aj mi vieme novinku na koňovi, držkajte sa

liluska
17. aug 2009

jeeej tiny, tak to je perfektne ze uz zajtra!!! strasne moc budeme na teba mysliet a cakat ake budu informacie!!! hned ako sa budes citit tak cakame sms. DRZTE SA!!! 😀 😵

ivka22
17. aug 2009

Tiny je super, ze uz to budes mat za sebou....🙂 a je aj dobre, ze ides na planovany CR...aspon si vies veci zariadit a naplanovat...teda aspon pre mna je to takto lepsie... 🙂
bude na teba mysliet a drzat silno silno palce 🙂)))

simka9122008
17. aug 2009

Tak už sa nám to tu zase pekne rozbieha, po Zuche bola dlhšia pauza a zase sa tu bude rodiť o 106, huráááááááááá, budú tu nové mimčá

zucha
autor
17. aug 2009

no simi veru. Dost dlha pauza tu bola. Ale teraz uz to pojde jedna radost. Ale, ako tak rozmyslam, myslim, ze za august tu nemame ziadnu novu tehulku. Ale do konca mesiaca je este dost casu, tak sup, sup baby............... 😉

janka1874
17. aug 2009

tiny neboj všetko dobra dopadne ja som ocenila plánovaný CR lebo som aspoň vedela čo ma zhruba čaká a kedy už konečne budem vidieť maličké hlavne keď nás naťahovala úplne do konca s tým čo to bude 😀 😀 😀 😀

tinyleaf
17. aug 2009

no to naplanovanie je fakt dobre na to, ze si mozem dopredu veci zariadit, len ono je to tak ze zo dna na den....ja som cakala tak koncom tyzdna. Ale to by som na to len viac myslela a takto budem uz na konci tyzdna behat ako srnka. Teda dufam 😀 Poobede som este poumyvala dlazky, oprala 3 pracky, vysterilizovala cumlik keby bolo treba a dobalila si veci.
Po mne sa to tu veru riadne rozbehne, kazdy mesiac bude nejake nove mimino 🙂

anina1
17. aug 2009

tiny tak nech vám to zajtra dobre dopadne a skoré zotavenie, držíme moc moc palce 😉 😉

lenka85
18. aug 2009

tiny uz si to asi neprecitas, ale drzkam palceky ak to uz nemas za sebou.... Hlavne nech ste obe babulky zdrave!!!

simka9122008
18. aug 2009

Ktovie či to už Tiny fakt nemá za sebou

simka9122008
18. aug 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
A že ako je bábo v brušku skrútené

liluska
18. aug 2009

15.15 sa narodila Tinyleaf mala Sofia. Ma 2820g a 49cm 😵

csikike
18. aug 2009

jeeeeeej, tiny gratulujeme a zelame bezproblemove babatkovanie 😵

zucha
autor
18. aug 2009

tak tiny to uz ma za sebou. Bala sa, ze Sofia bude taka velka, ako bol Matko a lala ho. Babulka drobnunka 😵

lenka85
18. aug 2009

GRATULUJEM TINY!!!!!!!

abbi
18. aug 2009

veru ake drobatko 😵 😵 krasne, Tiny gratulujem z celeho srdca 😉 😉

ivka22
18. aug 2009

srdecne gratulujem !!! 😵

bocmanka
18. aug 2009

🙂 aj my gratulujemeeeeeeee

zucha
autor
18. aug 2009

baby, som prave napisala Tiny sms, ze jej vsetky gratulujeme a zelame zdravicko a vela mliecka 😉

simka9122008
18. aug 2009

zucha, díky si zlatá, všetky na ňu myslíme

zucha
autor
19. aug 2009

Dnes som volala Tiny. Maju sa fajn. Uz sa aj postavila a prave ked som volala, mala Sofiu pri sebe. Pocula som, ako tam v pozadi "spievala". Udajne je uplne ina, ako bol Matko, ked bol maly. No podla jej hlasu by som vobec nepovedala, ze je po porode 😵

aadula
19. aug 2009

zucha, sa rýchlo zotavila...iste je rada, že to má za sebou a Sofinka je v poriadku 🙂
ja som včera volala s mojou susedou, je o niečo dlhšie v pôrodnici, majú žltačku, tak ich nechceli ešte domov pustiť a tiež, že behá tam ako strela 😀 , malý síce bol veľký skoro 4kg mal, ale že viac ju z nútra dotrhal ako z vonka, tak sa jej stehy rýchlo zahojili 🙂

simka9122008
19. aug 2009

Jééééééééééééééj super, tak ju pozdrav

lenka85
20. aug 2009

tak sme dnes po dalsej poradni, vsetko zatial ok, buduci tyzden znovu.... Boze dufam, ze potom uz porodim, lebo ma tam nebavi sediet kazdy stvrtok - je to totalny zabijak casu, podla mna to je nepotrebne.... ale co uz...

csikike
20. aug 2009

leni, lepsie ako ja... ja este stale chodim iba kazdych 5tt 😖

lenka85
21. aug 2009

a kedy ides najblizsie? Myslim, ze potom uz budes chodit tak ako ja...

csikike
21. aug 2009

27.8. uz sa neviem dockat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre