Dalšie tehotenstvo mamičiek z decembroviek 2007

zucha
25. jan 2009

ahojte mamicky, kedze pomaly, ale isto sa nas pocet rozrasta, zalozila som novu temu. V ziadnom pripade nechcem opustat nasu "staru" partiu, ale v niektorych pripadoch sa to obracia na prispevky nie o nasich malych decembrovciatkach, ale na temy o tehotenstve.
Tak v skratke vysvetlenie, preco nova tema.
Ako prva tehulka z decembroviek Vas tu vsetky co najsrdecnejsie vitam. Rada zodpoviem a podelim sa o skusenosti s dalsim tehotenstvom, s radostami a aj so starostami, ktore ma stretli pocas tehulkovania a aj to, ako to zvlada moje starsie dieta, ako ja, ako muz a rozne ine temy, ktore s tymto vsetkym suvisia. Ono tehotenstvo je krasna vec, ale predsa len je to uplne ine, ked uz doma mate jednu, ci viac ratolesti, o ktore sa treba tiez starat a zabezpecit vsetko tak, aby sa necitili odsunute kvoli dalsiemu prirastku do rodiny.

Tak hor sa sem 🙂

janka1874
24. júl 2009

no to ja mám ešte času dosť ale z tej zmeny sa už teraz obávam

lenka85
24. júl 2009

ahojte kocky, tak ja som dnes bola posledny krat v poradni u svojej doktorky, uz mam ist o dva tyzdne do poradne v nemocnici - normalne tomu nemozem uverit... Tiny ty chodis normalne do poradne v ruzinove, alebo len ku tej svojej doktorke? Ako to tam funguje, dlho sa vraj caka....

tinyleaf
24. júl 2009

lenka, ja som bola teraz za nou na oddeleni, ked mala sluzbu, ale nabuduce idem uz do ambulancue, ked ma poradnu. Ona mava v pondelok, ale ostatne poradne su tusim iba vo stvrtky, len neviem presne v ktory cas. na stranke nemocnice by to ale malo byt napisane. Ak nemas nikoho dohodnuteho a je ti jedno ku komu budes chodit, tak by si mala ist vo stvrtok, ale ak chces niekoho konkretneho, mozno by bolo dobre, keby si mu zavolala a dohodla sa na termine kedy mozes prist.
No a nminule som pocula sestricku ako jednej mamicke vysvetlovala, ze ma prist vo stvrtok a na recepcii si ma zobrat ciselko a oni potom podla toho volaju.

janka1874
27. júl 2009

tak ďalšia záhada prezradená kto bude nasledovať ohľadne odhaľovania pohlavia 😀 😀 😀

liluska
27. júl 2009

janka pekne meno mate vybrate!!! 😉
Preco davate dve? Mne sa to paci len MM by asi nesuhlasil 🙂

janka1874
27. júl 2009

no tak sme dali pri malej tak aj teraz aby nemali rozdiel a ako sme k tomu došli to neviem dodnes ja som totiž išla do nemocky s tým že bude Alexandra a potom keď sme ju videli tak nás napadlo aj druhé proste jej to tak pristalo neviem to ináč opísať no a druhú slečnu nechceme ukracovať
a drahý tiež najprv nechcel ale uznal že jej to proste tak pristane a aj teraz mal tiež reči že načo a tak no keď som mu povedala že potom na otázku prečo ona nemá dve mená jej bude on odpovedať tak zrazu bolo povolené 😅

liluska
27. júl 2009

pekne ste rozhodli fakt!!!
pacia sa mi tie vase kombinacie 😉

U nas budeme tazko vysvetlovat ze preco nebola druha baba na svadobnych fotkach 🙂

janka1874
27. júl 2009

no my sme sa asi preto ešte nevzali 😀 😀 😀 😀 😀 ale nie vážne nám to teraz finančne nevychádza

a ďakujeme

liluska
27. júl 2009

ja by som to uz nerobila, su to fakt zbytovcne vyhodene prachy takze nemas co lutovat 😉

janka1874
27. júl 2009

jaaj ale my nechceme takp tradičnp svadbu len ten náš nápad stojí trošku dosť my sme chceli svadbu na zámku kôli fotkám žiadna oslava a párty a tak lenže kaštieš v ktorom sme chceli chce 332eur len za povolenie ďalších 165 eur za oddávanie a plus obrúčky a šaty a samozrejme fotograf tiež minimálne 165 eru a balík peňazí je na svete

abetka
27. júl 2009

jani krane meno ste vybrali?
Lilus a vy ake mate vybrate, ak sa smiem spytat 😕
Janka papier je aj tak len na okrasu, dolezite je , ze sa lubitea rozumiete si 😵

tinyleaf
27. júl 2009

tak to ja by som si svadobny den s radostou este aj zopakovala 🙂 Samozrejme zenicha by som nemenila 🙂 Viem ze svadba stoji peniaze, ale ved da sa urobit aj v jednoduchej forme, ktora tolko nestoji. 😉

janka1874
27. júl 2009

no to hej tiny dá sa to ale my sme si to takto stále snívali že ak raz no nejako nás to druhé bábo zaskočilo a nechce ňme nejako ustúpiť

janka1874
27. júl 2009

a ďakujem za pochvalu ani som si nemyslela že bude mať to meno taký úspech 🙂

luculka
28. júl 2009

Lilus gratulujem k bambulke,,jani pekne meno,,, 😉 🙂

janka1874
28. júl 2009

ďakujeme luculka

silvika
28. júl 2009

jani wau vy budete mat isto aj druhu slecnu taku peknucku, ze im tie mena ale nacisto seknu 😉 to ty vyberas tie mena? lebo vazne ze paradne vyberas

zucha
autor
28. júl 2009

jani, fakt tie mena pasuju k sebe 😉 som zvedava, ake vyberie Liluska 😵

ivka22
28. júl 2009

Gratulujem Liluske k dievcatku 🙂))

takze uz pomaly kazda vie co caka???? ziadne prekvapko sa nekona??? 😀 😀 😀

janka1874
28. júl 2009

žienky už ma prestante chváliť lebo sa budem červenať
no viac menej ja ich vyberám ale konzultujem s drahým a niekedy musím aj presviedčať 😀 😀 😀 😀 ale nakoniec sa zhodneme

janka1874
28. júl 2009

no ivka zatiaľ žiadne prekvapká
ešte martinaj nevie ale tam je ešte času dosť a myslím že po nej nám ešte niekto pribudol ale to je ešte tiež skoro aby vedeli

martinaj
29. júl 2009

no baby ja si este pockam 😀 ale tajne dufam, ze to bude dievcatko 😀

janka1874
29. júl 2009

fakt? ty chceš dievčatko
to len ja som chcela mať párik alebo čo

zucha
autor
29. júl 2009

jani, vyzera to tak, ze ano 😀 😀 😀

martinaj
30. júl 2009

ano jani asi len ty 😀 😀 😀

janka1874
30. júl 2009

no teda ja som asi fakt iná ako tak čítam 😀 😀 😀 😀 ale pohoda prežijem to 😀 😀 😀 😀

zucha
autor
30. júl 2009

jani neboj, nie si ina. Ja som chcela vzdy aspon tri baby, ale teraz mi uz hlavou vrta predstava, ze dalsi by mohol byt chalanisko 😉

ivka22
30. júl 2009

no Zuzi, tak good luck !

ja sa obavam, ci najdem odvahu sa na tretie vobec dat...asi mi postacia dvaja chalani 😝

janka1874
30. júl 2009

no zucha ja som preto chcela chlapčeka lebo tretie neplánujem ani náhodou tak bude doma babinec no čo už narobím

zucha
autor
31. júl 2009

jani, myslim, ze ani druhe si moc neplanovala 😀 😀 😀 Ved uvidite baby. Ja to tak citim, ze tri chcem urcite. Predtym som hovorila o styroch, ale teraz mam pocit, ze s troma uz budeme kompletna rodina.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre