Dalšie tehotenstvo mamičiek z decembroviek 2007

zucha
25. jan 2009

ahojte mamicky, kedze pomaly, ale isto sa nas pocet rozrasta, zalozila som novu temu. V ziadnom pripade nechcem opustat nasu "staru" partiu, ale v niektorych pripadoch sa to obracia na prispevky nie o nasich malych decembrovciatkach, ale na temy o tehotenstve.
Tak v skratke vysvetlenie, preco nova tema.
Ako prva tehulka z decembroviek Vas tu vsetky co najsrdecnejsie vitam. Rada zodpoviem a podelim sa o skusenosti s dalsim tehotenstvom, s radostami a aj so starostami, ktore ma stretli pocas tehulkovania a aj to, ako to zvlada moje starsie dieta, ako ja, ako muz a rozne ine temy, ktore s tymto vsetkym suvisia. Ono tehotenstvo je krasna vec, ale predsa len je to uplne ine, ked uz doma mate jednu, ci viac ratolesti, o ktore sa treba tiez starat a zabezpecit vsetko tak, aby sa necitili odsunute kvoli dalsiemu prirastku do rodiny.

Tak hor sa sem 🙂

telinka
9. apr 2009

zucha ...este to by nam chybalo , aby si takymi krpankami vsetko stihala 😅 by sme si pripadali pri tebe ako nemehla , aspon takto vieme, ze si normalna mama a nie nejaka superzena z komixu 😉 😀 😀

janka1874
9. apr 2009

no veru telinka má pravdu to už by asi bolo moc 😀 😀 😀 😀 😀

lenka85
9. apr 2009

zucha ale ta zotreli, co? Inak len tak medzi recou, aj ja som ta uz niekedy vnimala ako supermamu 😀 😀 😀 😀

zucha
autor
9. apr 2009

baby 😀 😀 😀 keby ste k nam prisli, tak...........by ste videli, ako nestiham 😠

veva1
9. apr 2009

jej aka fajn temicka 😵
ja som tu sice nacierno,lebo tehu urcite nie som,ale vam vsetkym velmi fandim 😵

zucha
autor
9. apr 2009

no veve, hadam sa aj ty casom pridas 😉

lenka85
14. apr 2009

baby, ako nam zucha porodila, tak tu komunikacia viazne 😀 😝 Ako sa mame maminky? Ja fajn, uz zacinam citit aj pohyby, uz som aj zabudla, ake to je...prijemne...

tinyleaf
14. apr 2009

ahojte 🙂 ja v poslednej dobe net nestiham, maly uz par dni teplotuje a soplikuje a je strasne upistany a stale chce ist na ruky. Teraz spi, tak mam chvilu oddych. Inak sa s malinkym mame fajn, iba sa mi par krat zdalo, akoby mi nachvilu stvrdlo brusko...aj pri malom mi okolo 23tt zacalo sem tam tvrdnut, neskor uz viac. Zajtra mam poradnu, tak si mozno vypytam pre istotu magnezium.
Lenka a este nevies ci to bude dievcatko alebo chlapcek? Iba ivka z nas zatial vie?

csikike
14. apr 2009

ahojte, my sme vacsinu dna vonku, domov chodime iba papat a spat,
leni, gratulujeme k pohybom 😉 ja mam zajtra afpcko...
tiny, tak mozno zajtra uz aj ty budes vediet co to bude, ci ti nebudu robit usg?

lenka85
14. apr 2009

tiny este nevieme co cakame, koncom mesiaca idem do poradne a to uz budem po 20tt, tak hadam uz uvidime, ak nebude hamblive... a ty ides kedy na 3D? Ja tiez net poriadne nestiham, vonku je nadherne, tak preco to nevyuzit...ale sem tam sa tu stavim a skoro nic sa tu nedeje.... Inak csiki, nejaky ten receptik este mozes hodit, ten zapekany syr bol vynikajuciiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!

csikike
14. apr 2009

leni, hod mi do IP tvoju mailovu adresu a preposlem ti

tinyleaf
14. apr 2009

csiki, neviem ci mi bude Dr. robit sono, o 2 tyzdne idem k inemu Dr. na 3D, tak mozno povie ze netreba. Drzim palce na afp, nech su vysledky dobre 🙂
Lenka, takze o 2 tyzdne budem mozno vediet co cakame, dufam ze male sa na 3D spravne otoci 🙂 🙂

zucha
autor
14. apr 2009

baby, musim povedat, ze vam zavidim. Aj ja by som zas chcela mat take pocity, ako vy teraz. Normalne mi to chyba ☹ No snad coskoro to zas vyjde aj nam 😅 😀
Neviem, kto by bol vo vacsom soku, ci ja, ci moja lekarka, alebo mama, ktora by pravdepodobne hned skolabovala 😀 😀 😀

tinyleaf
15. apr 2009

joj zucha ako to rychlo ide, prave pozeram ze Katuska uz ma 4 tyzdne 🙂 No ja Ta obdivujem, ze mas chut uvazovat hned o tretom dietati, ale je to zlate. Mna az trapi svedomie, ze ty to beries vsetko s takou lahkostou a ja som este rada, ze male je v brusku a este tam aj par mesiacov bude 🙂

janka1874
15. apr 2009

zucha ty to teda riadne zhurta berieš
csikike môžeš aj mne hodiť nejaké tie receptíky nejako mi dovádza fantázia 😀

bam
15. apr 2009

Ahojte baby, tak sa zda, ze sa k vam pridam🙂 pred tyzdnom mi robili test z krvi a bol poz. 😵 V pondelok rano idem na prvy uzv, momentalne sme na dovolenke, ale uz sa neviem dockat, sa bojim, ci je vsetko ok, no este par dni🙂 Drzte mi palce v pondelok, to by uz malo byt i srdiecko, nie? Joj, ale sa bojim 😒 Najvacsia sranda je, ze budem mat asi ten isty termin porodu, ako pri Danilovi 😀 chudence moje, dufam, ze sa nebudu mat ten isty datum narodenia 😀
Joj ako vam rychlo pribudaju tie tyzdne, janka, ved len teraz si mala 5 tyzden 🙂

csikike
15. apr 2009

bam, gratulujeme 😵
aspon si nebudu zavidiet, ze jeden dostane darceky a druhy nie 😉

anina1
15. apr 2009

gratulujeme bam, nech všetko dobre dopadne hlavne 😉

ajula25
15. apr 2009

bam gratulejme. hlavne nech ste ok. Príjemné tehulkovanie 😵

zucha
autor
15. apr 2009

jeeej bam, tak to je krasne. Pekne sa to tu rozrasta. Babatko ste planovali, alebo ako u Janky to bol "zazrak"?

aadula
15. apr 2009

dievčence tehulky, tak rada vás tu čítam, ako pekne sa rozrastáte 🙂

bam pripájam sa ku gratulácii 😵

zucha, tak s dvoma kočíkmi vyzeráš fajn 😉 len asi cez prechody je to obtiažnejšie..vlastne z chodníka na prechod 🙂

tinyleaf
15. apr 2009

bam, gratulujem, krasna sprava 🙂

tinyleaf
15. apr 2009

ja mam za sebou poradnu, male predvadzalo hotovy telocvik ale zase malo spolu nozicky. Doktorke sa to zdalo skor na dievcatko ako na chlapceka, ale to bol len taky dohad, takze stale neviem 😉

simka9122008
15. apr 2009

Jééééééééééééj Bam no super, tak gratulujem

zucha
autor
15. apr 2009

no tiny, tak len dufaj, ze babatku do porodu nenarastie pipik 😀 Si viem predstavit, aka by si bola stastna, keby vyslo to dievcatko. Tak drzim palce

bocmanka
15. apr 2009

🙂 bam gratulujemeeeeeee.... 🙂 🙂 zucha vás všetky neskutočne nakazila a o chvíľu vám opä zmizne...xixixix...do ďalšej témy..."tretie tehotentvo decembroviek...", však zucha????
tiny, ak náhodou nie to dievčatko tak do tretice ako u nás určite.. 🙂

tinyleaf
15. apr 2009

boc, nestras, ja nemam plany s tretim babom ako zucha. Myslim ze dve nam budu akurat 😀

bam
16. apr 2009

Dakujem, planovali sme, ale sme necakali tak rychlo 😀 som zvedava, co mi povedia v robote 😒 My si myslime, ze to bude chlapec, uvidime 🙂

bocmanka
16. apr 2009

🙂 nič bam, čo by povedali v práci, bábätko treba kým sme ako tak mladé a kým máme trpezlivosť, aj detičky si budú viac rozumieť..držím palce... 🙂

janka1874
16. apr 2009

bam gratulujemeeee
a boc nepreháňaj mne 2 tiež budú bohate stačiť 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre