Dalšie tehotenstvo mamičiek z decembroviek 2007

zucha
25. jan 2009

ahojte mamicky, kedze pomaly, ale isto sa nas pocet rozrasta, zalozila som novu temu. V ziadnom pripade nechcem opustat nasu "staru" partiu, ale v niektorych pripadoch sa to obracia na prispevky nie o nasich malych decembrovciatkach, ale na temy o tehotenstve.
Tak v skratke vysvetlenie, preco nova tema.
Ako prva tehulka z decembroviek Vas tu vsetky co najsrdecnejsie vitam. Rada zodpoviem a podelim sa o skusenosti s dalsim tehotenstvom, s radostami a aj so starostami, ktore ma stretli pocas tehulkovania a aj to, ako to zvlada moje starsie dieta, ako ja, ako muz a rozne ine temy, ktore s tymto vsetkym suvisia. Ono tehotenstvo je krasna vec, ale predsa len je to uplne ine, ked uz doma mate jednu, ci viac ratolesti, o ktore sa treba tiez starat a zabezpecit vsetko tak, aby sa necitili odsunute kvoli dalsiemu prirastku do rodiny.

Tak hor sa sem 🙂

silvika
19. feb 2010

mozno ked bude starsia budem tuzit po dievcatku ak ho nebudem mat teraz ale momentalne je mi to fakt jedno asi aj preto, ze mam muzske pohlavie rada, vyhovuju mi pre spolunazivanie 😉

tinyleaf
19. feb 2010

jaaaj, takze je v plane aj tretie babulo 🙂 No vsak nech uz to teraz bude chlapec alebo dievcatko, hlavne nech Vam do rodinky prinesie kooopec zabavy 🙂 🙂

silvika
19. feb 2010

ale de tretie co si sa uz zblaaaaznila 😉 teda nemozem povedat ze nie, lebo aj toto nas aspon mna prekvapilo, ja som sa isla este len rozhodovat ze ci a kedy a ak ano tak niekedy na zimu nech sa nevlacim v lete bruchata a hen ho ...

tinyleaf
19. feb 2010

ale neboj silvi, to leto s bruskom zvladnes, vsak aj ja som sa gulala akurat v letnych mesiacoch. Ale nebol to nejaky velky rozdiel oproti zime,vsak brucho ako brucho, ci je teplo alebo zima. A ty si utlucka, Tebe to ani vadit nebude 🙂

silvika
19. feb 2010

tam ani tie brucho skorej to teplo mi bude robit problem s bruchom sa horsie utiahnem

bocmanka
22. feb 2010

🙂 🙂
maťke a šimonkovi blahoželáme aj tuuuuuu 🙂

bocmanka
22. feb 2010

pekný dátum, 20.2.2010..

tinyleaf
22. feb 2010

lenka, uz ste zacali s prikrmami? Ako Vam to ide? Mne Sofia zeleninu vobec nechce, ved po tydni by uz mohla co to zjest ☹

liluska
22. feb 2010

jeeeej dalsie nase babetko na svete!!
super blahozelame maminke aj simonkovi z narodeniu 😵

Tiny ty uz prikmujes?? jeeeej tak rychlo tie deticky rastu!! 😀 😵
Tak vela stastia nech je sofinka dobry stravník 😉

tinyleaf
22. feb 2010

liluska, ano zacali sme pred tyzdnom, ved uz mala Sofia 6 mesiacov. Tak rychlo to ide, uvidis, ze aj Ty zachvilu budes davat Zuzke zeleninku 🙂

zucha
autor
23. feb 2010

fakt to uteka neskutocne. Moja Kati bude mat o mesiac rok 😕

telinka
23. feb 2010

waaaaaaaaaaaaaw zucha gratulujeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 tak pojdes v mojich slapajach ci je na plane chlapcek????

janka1874
23. feb 2010

zucha dobre vidím to čo vidím? páni gratulujeme

janka1874
23. feb 2010

telinka vidím že sme si to rovnako všimli

silvika
23. feb 2010

zucha tak uz je to teda tu ... gratulujeeeem 😉

zucha
autor
23. feb 2010

vidite dobre 😉 😵
Cakam este na srdiecko, ale hcg v krvi je pomerne vysoke, takze ide to dobrym smerom 🙂

alex
23. feb 2010

Zucha jééééééééééééj, gratulujem!!! 😵

zucha
autor
23. feb 2010

alex, ty si aka spionka 😀

zrzulka
23. feb 2010

Zucha tak aj tu ti este raz gratulujeeeeeeem!!!! A tesim sa s vami.... parada....

zucha
autor
23. feb 2010

dik zrzulka

simka9122008
23. feb 2010

Waaaaaaaaaaaaaaaaaaaau Zucha, to je prekvapko, gratulujeeeeeeeeeeeeem

zucha
autor
23. feb 2010

zrzulka a ako to planujes riesit s kocikom? Podla toho, co si pisala o Miske by pre Vas bol asi najidealnejsi ten surodenecky kocik, ak chces chodit na nejake dlhsie prechadzky. Ja mam len ten skejt so sedackou a poviem ti, ze som to sice vyuzila / hlavne na dlhych prechadzkach /, ale mne Anicka dokazala behat okolo kocika aj hodinu a vobec nebola unavena. 😅

zrzulka
23. feb 2010

Zucha ved prave ze neviem... kto mi poradi???? ty to ako budes riesitt? medzi babom a Katkou bude tiez dost maly vekovy rozdiel??? ja by som chcela len nejake pridavne sedatko alebo ten skejt... Nezavadzal ti pri kociku? V poho????. tie surodenecke kociky su ako tanky a myslim ze ho velmi ani nevyuzijeme.... ja ti fakt neviem co robit....

zrzulka
23. feb 2010

Ozaj a chceli by ste do tretice chalana alebo radsej opat babulku???? ja viem ze je skoro na taketo debaty urcite napises len nech je babo zdrave ale v kazdom z nas driemu urcite tuzby 🙂)))

janka1874
23. feb 2010

zrzulka ja som chcela tento ale kedže naša malá je zimná teda išla rovno do zimy tak som to nakoniec nekupovala lebo som sa bála že tam by ju prefúkalo v zime má ho kamoška a veeeľmi si ho pochvaľuje a rozmerovo je ako normálny kočík aj váhovo
http://deti.bazos.sk/inzerat/3095485/Phil-and-T...

my máme skate ale Sendy sa tam moc nepáči ona by si radšej sadla do kočíka ak by sa dalo ale nemá inú možnosť a v lete už súrodenecký kupovať nebudem lebo od septembra ide do škôlky

zrzulka
23. feb 2010

jani ja som tento kocik videla v reali ale mna ti nejako neoslovil... Mne pripada akoby to druhe dieta sedelo v kosi... co ja viem, ja by som sa teda takto vozit nechcela 😝 A to male babetko ide rovno do sportaku??? ja praveze chcem vanicku...
No so mnou je to tazke....
mne sa pacia take tie dvojickovske kociare kde je jedno dieta v spotrovej casti a druhe je vo vanicke, cize obe maju svoj vlastny priestor len oni su zase strasne siroke. neviem ci by sa nam vopchal do vytahu a do kufra v aute....

tinyleaf
24. feb 2010

zucha, aj odo mna velka gratulacia k brusku 🙂 Dnes mi to liluska povedala, vcera som si uz nestihla precitat na konikovi 🙂 Vidim ze ako spravna zakladatelka temy to beries velmi zodpovedne a tak budu mat baby surodenca. Drzim pace, nech ide vsetko ok 🙂

janka1874
24. feb 2010

zrzulka sú ak dvojičkové oproti sebe a to sa dá použiť aj ako súrodenecké mne sa na tok kočíku páčilo to že ak staršie dieťa už nechce sedieť tak sa tam ten nadstavec nedá a hotovo

zrzulka
24. feb 2010

jani nemas link na ten kocik??? neviem si to predstavit....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre