Dalšie tehotenstvo mamičiek z decembroviek 2007

zucha
25. jan 2009

ahojte mamicky, kedze pomaly, ale isto sa nas pocet rozrasta, zalozila som novu temu. V ziadnom pripade nechcem opustat nasu "staru" partiu, ale v niektorych pripadoch sa to obracia na prispevky nie o nasich malych decembrovciatkach, ale na temy o tehotenstve.
Tak v skratke vysvetlenie, preco nova tema.
Ako prva tehulka z decembroviek Vas tu vsetky co najsrdecnejsie vitam. Rada zodpoviem a podelim sa o skusenosti s dalsim tehotenstvom, s radostami a aj so starostami, ktore ma stretli pocas tehulkovania a aj to, ako to zvlada moje starsie dieta, ako ja, ako muz a rozne ine temy, ktore s tymto vsetkym suvisia. Ono tehotenstvo je krasna vec, ale predsa len je to uplne ine, ked uz doma mate jednu, ci viac ratolesti, o ktore sa treba tiez starat a zabezpecit vsetko tak, aby sa necitili odsunute kvoli dalsiemu prirastku do rodiny.

Tak hor sa sem 🙂

janka1874
24. sep 2009

no ivka až nejako moc rýchlo to ubehlo až mám pocit že som si to druhé tehu ani neužila

abbi
24. sep 2009

Dig ake ste "dobroprajne" baby 😀 😀
ja uz dalsie dieta "dobrovolne" neplanujem 😉 😉

ivka22
24. sep 2009

Abbi, nikdy nehovor nikdy.... 🙂)))) hi hi

ajula25
24. sep 2009

abbi dyg je vybrané slovo 😀

zrzulka
24. sep 2009

Abbi veru nejaka babula by sa k tym tvojim 3 fesakom hodila. Tej by bolo sveta zit. mat 3 bodygardov...
A aj ty budes mat partacku ked ti chlapov odvedu "cudzie" zenske🙂))))))))))))))))))))))))))))))
Pouvazuj!

zrzulka
24. sep 2009

Ajuli robis jazykove okienko?🙂))))))))))))) Ucitelka sa v tebe nezaprie ani nahodou🙂)))

ajula25
24. sep 2009

zrzul ale nie. to len v rámci srandy. Vieš, vybrané slová po d: dyk, dylino, dyparple a dyka. 😀
a inak ja nie som učiteľka 😅

janka1874
25. sep 2009

no teda kurz slovenčiny 😀 😀 😀 no ja niekedy fakt píšem hrozne hanba no čo už stáva sa aj v lepších rodinách 😀

abetka
25. sep 2009

ajula 😀 sa idem naucit tie vybrane slova 😀
No babule, ale ked porodite, treba spustit dalsiu vlnu tehuliek z decemra 2007 😵

lenka85
25. sep 2009

tak tak, dalsia vlna, uz dllllho sme tu nikoho noveho nemali... Ja som si svoje uz odkrutila, takze uz sa budem len usmievkat 😉

ajula25
26. sep 2009

abetka hlásiš sa ako prvá? niekto začať musí 😉

abbi
26. sep 2009

DYG baby nemdrazdite 😀 😀 😀 😀 ale musim priznat, dnes som povedala, keby bolo viac penazi, mozno by som este jedno zvladla 🤐 🤐 🤐 ale potom som sa rychlo schladila 😅

simka9122008
27. sep 2009

Tak aj u nás, je to asi tak, že keby na to boli viac financie a MM by bol tu pri nás, určite by som sa hneď dala prehovoriť na tretie

simka9122008
27. sep 2009

a čo je nové s Ivkou?, ešte je 2v1?

ivka22
28. sep 2009

Este sme 2v1 🙂 dnes som bola na predoperacne vysetrenia a odbery a zajtra posledna poradna....a vo stvrtok rodime... 🙂 doktor sa uz smial, ci nechcem zajtra, ale uz som psychicky naladena na toho 1.10, tak si to nechcem kazit....

no ale aby toho nebolo malo, tak Sebino nam teraz ochorel...cely rok nic a zrovna , ked ja idem rodit, tak chudatko nam ochorie... :( sme boli u lekarky, nie je to nic vazne, nejake viroza...no sople, malinko zvysena teplota na vecer a hrdielko....napisala nam aj ATB, ale zatial nemame brat, este pockat den, dva a ak by to neprechadzalo, tak radsej nasadit ATB, len aby sa dobre preliecil a nenakazil mi hned maleho Simona az dojdeme z porodnice...no co uz, hlavne nech je zdravucky....

liluska
28. sep 2009

ivka tak skore uzdravenie sebimu!!! To je fakt smola ze akurat takto ochorie ked ty ides pre druhe babo ☹
Prajeme nech ti to aj dobre dopadne toho 1.10 dufam, ze to bude stastny datum pre vas vsetkych 😵 😵
Drzte sa a dufam, ze vas skoro uvidime 😉 Vela stastia 😀

janka1874
28. sep 2009

ivka tak to vážne už ideš ta na rad
páni to už aby som si začala aj tašku chystať ja mám stále pocit že mám času a času

Sebimu prajeme skoré uzdravenie neboj nebude to nič vážne teraz je veľa takých viróz a kým prídete z nemocky tak bude o.k.

ivka22
28. sep 2009

dakujem baby,
vsak ked si predstavim, ze uz tento tyzden, o par dni, hodin budeme mat maleho Simona na svete...juj, tesim sa, aj sa bojim, aby bolo vsetko ok a aby bol zdravucky...a aj Sebastian aby sa rychlo uzdravil, lebo tie sople su neprijemne....uz ma cely cerveny nostek zo smrkania a odsavania...

Tasku mam zbalenu, este stale rozmyslam co mi chyba, ale asi nic, vsak keby, tak mi mangel prinesie... a este chcem zajtra kupit a oprat posledne veci a taaak....uz to bude asi vsjo...

No Janka, tebe sa to uz tiez blizi, ani sa nenazdas....teda neviem ak vam,ale mne toto tehu ubehlo nesmierne rychlo, mam pocit, ze som si ho ani nestihla tak "uzit" ako pri prvom...ale na druhej strane som rada, ze to mame uz pomaly za sebou...posledne tyzdne boli pre mna narocne, uz aj bolestive, nespave....

tak sa drzte a vsetko dobre.... vsak ja sa este urcite ozvem, zajtra, pozajtra 🙂))))))))))))))

abbi
28. sep 2009

jej IVI 🙂)) SKVELE tak sa drz moja 😉 😉 Tesime sa na info o Simonovi 😉 😉

tinyleaf
29. sep 2009

Ivka, jeeej tak uz aj ty budes coskoro dvojnasobna mamina. Si mi pripomenula ako som sa citila ja den pred planovanym porodom 🙂 Drzime vo stvrtok palce, Simonko bude urcite nadherne babatko 🙂

abetka
29. sep 2009

ivka, super. Sebastianovi skore uzdravenie .
Baby ja som isla na vyvolavanie a mne to akoby vtedy ani nedochadzalo 😀 . Neviem ci som bola v tranze, ale az potom to prislo, ked uz bol na svete. Pohodovy porodik prajem a tesim sa na dalsi prirastok 😵

janka1874
29. sep 2009

ivka aj ja mám ten pocit že toto tehu mi nejako moc rýchlo ubehlo a nestihla som si to ani poriadne užiť

csikike
29. sep 2009

ivi, super, ze uz stvrtok budete mat simonka, a sebimu uzdravenie 😉

lenka85
29. sep 2009

csiki a ty sa ako citis? Aky bol porod? Aka je mala Hanka? Ako sa sprava Tomasko?

ivka22
29. sep 2009

baby, neviem ci sa este zajtra dostanem k pc, ale kazdopadne ozveme sa, ked sa rozpadnem...zajtra okolo obeda uz nastupujem do nemocky... 🙂)) a vo stvrtok rodime...

anina1
29. sep 2009

ivka tak bezproblémový pôrod a skoré zotavenie prajeme 😉
a sebi nech sa čo najskôr uzdraví 🙂

janka1874
29. sep 2009

ivka tak nech všetko prebehne v poriadku a držte sa potom sa ozvi 😀

simka9122008
30. sep 2009

Ivi, držíme palce a ozvi sa čím skôr, ako budeš môcť

ajula25
30. sep 2009

Ivka nech všetko je ako má. Držím prsty....a teším sa na fotky malého Simonka 😉
A sebimu skoré uzdravenie.

simka9122008
30. sep 2009

Tak Ivka už zajtra ide, čo, tak držím palce, budeme na teba myslieť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre