Dátum pôrodu december 2013

eva3107
20. mar 2013

Ahojte, dovolila som si vytvoriť túto tému, lebo som ju ešte nikde nenašla.. možno to je ešte skoro..,ale keď rátam ,že som ovu mala neskôr tak by mi termín mal vychádzať na začiatok decembra.. Síce to ešte neviem na 100% ,ale zrejme sa dočkám 😅 .A ak nie tak nevadí ..Budem rada ak budete potom v tejto téme pokračovať aj za mňa..Držím palčeky všetkým, aby ste to dotiahli do krásneho a úspešného konca 😵 😵 😵

katarinkam
20. mar 2013

@eva3107 ahoj mne podľa MS vychádza na 21.11. Ale podľa OVU na 6.12. Tak uvidíme kedy príde 🙂

eva3107
autor
20. mar 2013

@katarinkam a kedy si zistila ze si tehu?

katarinkam
20. mar 2013

@eva3107 asi tak tyzden už viem 🙂 ale už predtým sa mi zdalo že tento mesiac je iný 🙂

eva3107
autor
20. mar 2013

@katarinkam tak ja mam tento pocit taktiez tak hadam sa mi to aj potvrdi 🙂))

katarinkam
20. mar 2013

@eva3107 určite áno, mi sme už nedufali. A už si testovala či este pockas?

eva3107
autor
20. mar 2013

asi testnem uz testovala som este skor ale vysledok bol este negativny bolo to skoro no dnes mam 14 dpo tak hadam uz nieco vyskoci a k tomu mi meska mrcha uz 6 den.. tak hadam sa nieco objavi a ak nie zajtra k dr.. nic ine mi neostava... 🙄

lucinka1104
26. mar 2013

@eva3107 ako si dopadla? Ja som 32 DC a tiež mrcha nikde mávam ale 30 dnový cyklus až na pár 28 dňových výnimiek ....testovala som včera aj ráno aj večer dvomi rôznymi testami a nič len biely duch

eva3107
autor
26. mar 2013

@lucinka1104 tak ja som dnes 1dc... Takže ti držím palce,aby dušik iba silnel! Držím všetkým tehulkam palce..

lucinka1104
27. mar 2013

@eva3107 ale ja nemám druhú to len presvitá robila som aj včera a len / dnes som 33 DC , ale brala som aj ATB tie mi asi posunuli cyklus uvidíme ako predtým som ja mavala aj 40 dnové a tak ale to sa už 7 mesiacov nestalo , vôbec som si nesledovala aovu ale vyzerá že bola až okolo 15.3 a týmpádom by som dnes bola 12 DPO ale to je len odhad takže testnem ešťe zajtra a bud týždeň k DR ak nedorazí a testy budu negatívne

usacek79
27. mar 2013

ziadne nove decembrovky? 😉

bokroska
27. mar 2013

@usacek79 ahoj.zatial iba decembrovky cakatelky.ja som mala dostat mrchu dnes,zatial jej neni,tak tajne dufam,ze sa mozno na 4-ty raz podarilo.testovat este nechcem,mozno cez vikend.a ty uz si ista decembrovka?

usacek79
27. mar 2013

@bokroska ahojky, no podla testov sem patrim, no po 4 potratoch si tiez nemozem byt nicim ista... 😖
ale verim 😵
drzim ti palce 🙂

bokroska
27. mar 2013

Ja som mala v januari mikropotrat,tak tiez sa este bojim testovat.a tebe drzim moc palce,nech to uz vyjde a mozme spolocne tehulkovat.

bokroska
27. mar 2013

@usacek79 🙂

emode
28. mar 2013

Ahoj, vcera som testla ... a veru som nečakala ... dve čiarky, druhá síce slabšia ale jasne viditeľná 🙂 ... takže sa asi pridávam 😉

gretka20
28. mar 2013

ahojte, tešila som sa na túto tému..2 t ma pobolievalo podbruško ako pred ms,citlivé prsia,často som chodila na wc,pár dni som mala slabé špinenie ... uplne niečo iné, nové ..žeby sa nám zadarilo...a nakoniec dnes dorazila mrcha ☹ ...trošku ma to prekvapilo,lebo po tých 2 týždnoch som tak trošku dúfala... čo už,nevadí ide sa dalej a vám všetkým držím palčeky 😵 🙂 a pekný deň prajem 🙂

bokroska
28. mar 2013

@gretka20 aj ti meskala mrcha alebo si si robila testik?

gretka20
28. mar 2013

@bokroska hej robila asi po týždni tých mojich iných "príznakov "ale vyšiel negat tak som to brala tak že to bolo asi skoro a mrcha meškala dva dni

bokroska
28. mar 2013

@gretka20 nevadi,vyjde nabuduce,budem drzat palce.mne dnes meska jeden den,ale uplne bez priznakov,tak cakam co sa bude diat.

gretka20
28. mar 2013

@bokroska vidiš ani príznaky ešte nemusia nič znamenať... držím palce aj ja tebe aby ti to vyšlo a aby si mrcha dala pauzu na pár mesiacov

bokroska
29. mar 2013

@usacek79 ahoj.tak ako? Drzis sa? Ja druhy den meskam a stale odolavam testovat.

emode
29. mar 2013

@bokroska ved testni 🙂 ja som odolavala dva dni, ten treti som si od rana vravela, v ziadnom pripade a potom v jednej sekunde som isla na zachod a otvorila test 🙂

naja94
29. mar 2013

Ahojte, decembrovky 🙂 tak sa k vam pripajam - dnes som 31 DC a rano som si robila test, druha ciarka sa objavila okamzite a bola hrubsia ako prva testovacia 🙂)) podla poslednej MS by sa drobec mal narodit 3.12. S muzom sme prekvapeni - zamiesili sme uplne neplanovane, povodne sme sa chceli o druhe dieta pokusat az v druhej polke roka, ale zivot si to zariadil inak :D ale tesime sa!! Tak dufam, ze nas tu bude kazdym dnom pribudat a budeme sa cele tehotenstvo delit o radosti a strasti tohto krasneho obdobia... Ja tomu este stale nemozem uverit 🙂
@emode Ahoj, ty si tusim prva testom potvrdena tehulka, tak gratulujem a budem nam drzat palce!!!

usacek79
29. mar 2013

@bokroska no ja mam testy pozitivne uz od pondelka,ale hcg v krvi mam na 16dpo o dost nizsie,akoby malo byt.. Takze cakam na zazrak do utorka,ked idem na opakovany odber..
Drzim vam palce baby 🙂

bokroska
29. mar 2013

@emode najprv si musim kupit test,dufam,ze sa dnes este dostanem do nejakej lekarne.ak zozeniem,zajtra urcite testnem.
@usacek79 neboj nic,mozno sa babo neskor zahniezdilo,a hcg stupa pomalsie.drzim palce.

bokroska
29. mar 2013

@naja94 ahoj.gratulujem k ciarockam.len aby tam neboli drobceky dva,ked si mala druhu ciarku taku hrubu 🙂 🙂 samozrejme drzim palce.

emode
29. mar 2013

@naja94 aj my Vam gratulujeme 🙂 ja som len vo sne a tajne dufala, ze budeme mat Vianocne babo, sice zaciatkom decembra, ale vobec nevadi 😀 presne, len nech sme vsetci a vsetky ok 😕

emode
29. mar 2013

@naja94 tak ty si potom druha potvrdená 😀 ale ešte pred nami bola @usacek79 ... tebe takto monitoruju HCG? a žiadne lieky na podporu uhniezdenia??

usacek79
29. mar 2013

@bokroska
@emode
no vzhladom k tomu, ze mam testy pozitivne uz 5 dni (od cca 12-13DPO), tak zrejme az tak neskoro k uhniezdeniu nedoslo... a najma kym by nebolo uhniezdene, nebolo by ani hcg, takze lieky sa davaju potom na udrzanie, nie na uhniezdenie 😉

nuz monitoruju... z vlastnej iniciativy sa monitorujem, mam vybornu hematologicku (gyne zatial neriesim, tam pojdem az v nejakom 7tt) a tak som ju poprosila o hcg, nakolko jednak ma zaujima progres a jednak sa podla toho zariadim - ak by sa v utorok stal zazrak, tak budem len velmi zlahka pracovat a budem pokracovat v pichani fraxiparinu a brani duphastonu (ten mam na to udrzanie tehu, hoci teda predtym mi bol prd platny - udrzi sa co sa udrzat ma a ziadny liek tomu nepomoze..), plus este beriem aj nizke davky prednisonu na znizenie imunity, to su vsetko veci, ktore mi po testoch po potratoch odporucili, hoci mi poriadne nic, co by sposobovalo potraty, nezistili, no maju s tym emipiricky dobre skusenosti 😒
tak uvidime, ale teda ja som pripravena na vsetko, clovek si zvykne aj na to... 😖
ale samozrejme, verim na zazrak, vzdy som verila 🙂 dnes mi test dramaticky stmavol, tak snad 😵

zelenagw
29. mar 2013

@usacek79 aj ja idem v utorok na krv potom napis ako si dopadla... drzim palceky verim ze nam to vyde .-D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre