December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

sveva
16. mar 2009

Olianko len žiaden strach. Chce to len optimizmus. 😉

Adaa ja som ten vankúš kupila v sekáči za nejakých 120,-- Sk

olianko
16. mar 2009

adaa bolset zubov som este nezazila tak neviem porovnat 😀
snazim sa na to mysliet pozitivne a ked som dostala Sasku von tak aj teraz to nejako zvladnem 🙂
OTA som nevidela celeho ale to co som videla bolo celkom fajn ..no a trapkoSvajda -sedel tam jak trud 😝

aktak
16. mar 2009

o bolesti zubov toho viem vela 🙄 odporucam neskusat trhanie stolicky v tehotenstve, po 5 dnoch bolesti bez spanku
OTO bol super nahodou, teda nektore pasaze boli vydarene 😵
ze slnko, sme vysli von, hned zaslo, poprechadzali sme sa v dazdi, a ked uz velmi prsalo tak sme utekali domov, akonahle som ich povyzliekala vyslo slnko zas, ma skoro rozhodilo 😀

olianko
16. mar 2009

No u nas teraz svieti slnko ale tiez uz stihlo dobre poprsat.tak len dufam, ze ked poobede pojdeme von tak sa nespusti dazd.
Idem skusit Sasku ulozit, dufam, ze a mi to podari a budem si moct tiez pospat 😔

lucxy
16. mar 2009

ahojte,,,tak u nas je zatiahnute a fuka dost brutalny vietor,,,bleee 😖
tak ja si uzivam zuby no mam problemy dufam, ze uz mi to da v stredu dokopy,,,,je to fakt zle ked bolia zuby,,,,

adaa
16. mar 2009

Ja som tiez pozerala aj na bazar, ale nenasla som a trosku bojim, ze ci to nebude take nasmrdkale ked to neuvidim na zivo 😉 A mate take ze je to vyplnene mini gulickami? To vraj nie je dobre, ale vobec neviem preco.
Joj, zuby au. Aj ja mam vytrpene. To rodenie fakt nebolo take strasne s porovnanim s tymto, teda aspon u mna 😵

zuz11
16. mar 2009

my ideme poobede na nakup do dm-ka 😀 😀 😀

tiez ten vankus mam a pouzivam pri dojceni, je super 😉

sme boli u fotografky vo stvrtok tak sa vytesujem kedze uz mam par zaberov 😀 😀 😀

k.a.t.k.a.
16. mar 2009

ja nemam gulickove, ja mam také plysove mäkkučké ako vankus 😉 tak ale aj bol drahy skoro 2tis. 😝 a ja by som tiez asi z bazaru nekupila predsa len obcas aj slinky tečú 😝 😀

zuz11
16. mar 2009

ja mam s gulickami ma to aj potah co sa da zvliect a oprat 😉 a aj v tom kde su gulicky sa da otvorit a oprat resp pridat alebo odobrat gulockyy sa daju a ja som s tymto spokojna 😉

lucxy
16. mar 2009

zuz krasna fotka,,,a ty si kocka 😉
ja vankus nemam ale z bazaru by som ho nekupovala 🙂

sveva
16. mar 2009

no mám s guličkami, doma som to oprala a je to v pohode. 😉

aktak
16. mar 2009

my mame tiez gulickovy, a az nato ze tie gulicky trosku sustia 😀 je fajn 😉
obidvaja mi soplia a kaslu 🙄 aj teraz zo spanku, kazdu chvilu z inej izby pocujem kasel 🤐
sa ma zase pocasie zhorsit a schladit, uz ma to stve tato zima, si lahnem do postele a nevyleziem kym nebude jar 😠 😎

lucxy
16. mar 2009

no vonku sa fakt neda ist,,,,pocasie o drzku

olianko
16. mar 2009

tak my sme sa az teraz vratili z ihriska 🙂 rano to vyzeralo vselijako ale poobede krasne slniecko vyslo.Tolko deti bolo na ihrisku ale Saska sa poriadne vysantila 🙂

kiwuska
16. mar 2009

ahojte, ajmy mame s gulickami a ptah sa da prat. stale ho pouzivame navselico, ako vankus, operadlo a tak...
zuz akatka mate krasne deticky. ja saucim ucim, pisem diplomvku, dufam, ze uz to dotiahnem do vitazneho konca 🙂 .mamina si upravila prac dobu a tri dni vtyzdni ked mam skolu robi na styri hodky. chalani su super ukecani strasne a mudruju. musim si to pisat. celkom sa aj pyatju na serbel alebo aj na wcko.
tehulkam drzim palce. papa

adaa
16. mar 2009

Aj ja som okukla fotky, krasne. Mohli by ste pridat aj viacej a viaceri 🙂
A kde ste si pokupili tie vankuse, viete nieco odporucit? alebo znacku alebo tak. K.a.t.k.a ty si nepamatas kde si ho kupila? znie lakavo 😀

kiwuska
16. mar 2009

adaa, ten nas sme kupili na dunajskej na rohu s rajskou, co je detsky obchod. je to znacka boze nejaky castle, red ci aky. ten potah je hebucky, stal tusim tisic patsto, nepamatam

aktak
16. mar 2009

ja som kupila na nete, slovenska stranka, okolo 600,ň stal a nahradna napln este 100
my sme tiez boli vonku pobede, krasne bolo 😵
kiwus drzim palce, nech ti to ide od ruky a mas za tym 😉 ja zacinam diplomovku, nastastie statnice uz mam tak aspon to mi odpadlo, ale za 2 mesiace odovzdavam diplomovy projekt a zatial nemam skoro nic tak sa pomaly zacinam stresovat 😅

kiwuska
16. mar 2009

akatka, dakujem. ale si sikulka, dv tehulkovania, a tiez uz to mas zachvilku. nech ti to dobre dopadne. si budme drzat place, mna statnice cakaju

k.a.t.k.a.
16. mar 2009

adaa v kike som ho kupila 😉

masinka
16. mar 2009

ja mam vankus tiez s gulickami s patelnym potahom, objednavali sme ho tusim na stranke s babyvakmi

ja som bola v decembri na preventivke u zubara - vsetko ok. isla som tam teraz v piatok a 3 kazy + 2 rozpadnute zuby. polovicu mi urobil hned a zbytok ma caka o dva tyzdne. jak sa mi tam rypal tak som si vravela ze radsej by som si to isla este raz odrodit... takze tehulky, nezabudajte na dostatocny prisun vapnika

inac tiez som v druhom trimestri "riesila" porod (v prvom som dufala ze sa dopracujem do druheho) a v tretom som si povedala ze "dnu mohlo, von musi" a zacala som stresovat s tym ze ako to ja budem vychovavat, ci budem mat dost mlieka a ako to uzivime 😀 .... taka nostalgia na mna prisla, normalne vam tie bruska zavidim. dufam ze si to este niekedy zopakujem

olianko
17. mar 2009

Ahojky 🙂
tak dnes sme stihli ist doobeda von kym bolo este pekne a poobede Saska normalne zaspala.Vecer budeme dlhsie zaspavat ale aspon som si aj ja pospala 😵
u zubara som bola naposledy v novembri tak by som ho mala ist kuknut, ze ako sa ma 😀
k.a.t.k.a o slinkach ani nepis- ja na take veci myslim ked niekde inde spime, ze kto vsetko to tam oslintal 😝

adetka
17. mar 2009

aj ja vam bruska zavidim... ale ja chcem pockat do obhajob minimovky a dizertacnych skusok... s dalsim snazenim... nech male v brudsku velmi nestresujem... a nech Mirka este trosku povyrastie... ked to tak pocitam... (ja viem, ze aj tak sa prepocitam 😀 )... tak dietatko by som chcela tak o rok a pol (mesiac , dva hore dole)... v septembri, oktobri 2010 (to by bol krasny datum 20.10. 2010 - este pozriet do numerologie).

olianko
17. mar 2009

adetka a co tak 10.10.2010 😀

k.a.t.k.a.
17. mar 2009

olianko 😀 presne na to iste myslim aj ja ked spime inde 😝

dnes mam vyyborny den, takto pred rokom nam pred domom slohli auto a dnes sme si ho nasli 😵 normalne som otvorila nahradnymi klucami dvere 😅 hotova kovbojka, hned som mužovi volala a ten na policiu 😀 tak teraz sme rodinka s tromi autami 😀

adaa
17. mar 2009

Katka wow, a to ako, kde? ako na nich prisli? gratulujeme 🙂
Tehulky aj berete nejake vitaminy? mne sa dostalo, ze z Calibrum sa rodia velke deti, to mam tomu verit? 😕 😀
Adet ja neoblubujem take pekne fajne dni narodenia. Vsetkeho prilis skodi a vela rovnakych cisiel v jednom datume, co ti ja vim 😉 ja sama sice mam celkom ok 30.8.1983 cize 8,3 ale viem ze sa hovori ze to nie je prilis dobre 😅

k.a.t.k.a.
17. mar 2009

no už pred týždnom sme si vsimli podozrive auto .. odsledovali kde byva .. a ja akčná 😀 som sla skusit či funguju kluce teda pipak čo sme este mali a fungoval 😅 no a auto už je zabavené 😎 neprijemne rano musel zazit dotyčny ked mu klopala kriminalka na dvere nech si ide vypratať auto 😀 jo a spz boli samozrejme iné ale my sme si svoje auticko spoznali, takých tu vela nie je 😎 aspon vidiet ako tu policia funguje 😠 bez problemov prepisat kradnute auto a vystavit nove papiere 😠 za nich robotu musim robit a hladat si auto 😝 😀

adaa
17. mar 2009

akoze ostava mi len 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 🙂

aktak
17. mar 2009

mne jedno balenie Calibrumu vystacilo na obidve tehu a este aj na tertie by bolo 😀 brala som kedy som si spomenula a to nebolo moc casto, radzej papaj zo vsetkeho trochu a babo bude akurat 😉
kati akcny ste 😉 😀 gratulujem

lucxy
18. mar 2009

no katka,,,,tak graatuluuujem no stastie ste mali,,,,,a vakom stave je auto?
ja som tiez brala calibrum,,,,ale zevraj co som pocula ten kto je vela stravy+calibrum rodia sa vacsie deti,,,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre