December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

olianko
22. jún 2009

lucxy ja som chcela vzdy Ninu a Maxima.No kym som porodila Sasku tak kazde druhe dievcatko sa volalo Nina - aspon som mala ten pocit .Ale maxima sa nevzdam..... 😅 😀
.....a som prisla teraz od dr. a Saska ma sarlach ☹ 😠

k.a.t.k.a.
22. jún 2009

jezisi to je co ze sarlach? proti tomu sa neockuje?

olianko
22. jún 2009

katka to je nejaka prava streptokokova angina.Saska sa cela vysypala okrem tvare , este aj v ustach ma vsetko cervene a mala teploty cez 38.Tak teraz mame ATB na 10dni.Ale vraj sa nemame strachovat, dr., nerobila z toho ziadnu velku vedu .
No ale v nocisa budi a potom nam tam rano o 4tej vyspevuje kukulienku 😅 🙂 obcas normalnu verziu ale niekedy pritvrdi a je z toho hard core 😀

olianko
22. jún 2009
lucxy
22. jún 2009

olianko tak nech vam to rychlo prejde,,,a inak mne sa meno nina nepaci
katka a ty ako sa citis? 🙂

adaa
22. jún 2009

mne sa Nina paci 🙂 Olianko opatrujte sa, snad to malinkej rychlo prejde. Nemoze ta nakazit? ☹

adetka
23. jún 2009

aj mne sa Nina paci.. ale Alexandra znie tak hrdo, priebojne (Sasky su fajn)... a Maxim tak hravo, kreativne... olianko drzte sa... 😉

masinka
23. jún 2009

juj, Oli, prajeme Saske skore uzdravenie 🙂
no ale aspon ze to lapla teraz a nie o mesiac 😖

tiez sa mi Nina celkom paci. A Maxim sa hodi k Alexandre.

Ked sa Nelka narodila, poznala som len jednu Nelu (aj to bola Kornelia), a kazdy sa nas pytal ze ci je Petronela a bol potom vycudovany ze ako moze byt "iba Nela" ... a odkedy je Ordinacia, tak je tusim kazda druha baba Nela.

k.a.t.k.a.
24. jún 2009

cafte 🙂
lucxy no mohlo by byt aj lepsie, ale to co uz 😅

no ja ked budem mat chlapca, tak bude asi bez mena, lebo neexistuje meno ktore by sa mi pacilo 😅
masinka moja kamoska ma dceru Nellu s dvoma L 😉
no ked to bude dievca tak zase chcem nech ma dlhe meno napr. ako Alexandra, Karolina ... len budem vyberat nejake z letnych mesiacov, lebo vsetko oslavujeme v zime 😝

olianko
24. jún 2009

Ahojky!
masinka ja mam kolegynu Petronelu ale vsetci ju volame len Nelka.A ked raz volal jej muz , ze chce hovorit s Petronelou tak som mu povedala, ze taka tu nerobi 😅
Potom sme rozmyslai aj nad Nelou ale ako Nelly ale nakoniec vyhrala Saska.No a vlastne musm este vymysliet nejake meno keby ze to je nahodou dievca.Alebo by sme jej dali meno Maxima? 😕 🙂
Co sa tyka Sasinej choroby tak ona ako by ani chora nebola.Stale je rovnaky cert a vymysla az mi vlasy dupkom stoja.Uz neviem co s nou mam robit.Som myslela, ze bude aspon poobede trsoku spat ale kde 😠

Zajtra mam poradnu tak dufam, ze dr. my povie aby som sa pomaly pripravila.
K.a.t.k.a budes chodit zas k Rozembergerovy?

k.a.t.k.a.
24. jún 2009

olianko hej k Rozembergovi sa zase chystam 🙂 dufam ze si ma bude pamätať, ale tak snad hej, nas vianocnych vela nebyva a este k tomu vystresovany otecko 😀 to si bude urcite pamätať 😀

k.a.t.k.a.
24. jún 2009

olianko a nevies nahodou kto robi ultrazvuk v utorok? nech sa psychicky pripravim 😀

olianko
24. jún 2009

tak to netusim ale zajtra mam poradnu tak sa ti mozem pozriet 🙂

k.a.t.k.a.
24. jún 2009

jej si zlatá, dakujem 😉

adetka
24. jún 2009

u nas... ked sa mi niekedy podari opat stastne otehotniet... budeme mat asi Annu... a syn? Ivan, alebo Filip... po nasich otcoch... tiez by som mala problem vymyslat muzske meno...

olianko
24. jún 2009

Adetka Anna sa mi velmi paci ale museli by ju volat Anna a nie Anca. Anka a podobne. 🙂

sisinka76
24. jún 2009

ahojte 🙂

aj my sme chori, muz ma anginu a Samko je strasne zahlieneny a ten dusivy kasel, no des 🤐
v piatok sme boli objednani na UZV v Brne, ale ked ich to oboch takto skolilo, tak sa nikam neslo. a stale nemame istotu, ci to bude to dievca, ako sa zda mojmu gynekologovi 😉
a ked sa uz bavite o menach, my by sme chceli Hanku alebo Tanicku a ked bude chlapec, tak Marek.

k.a.t.k.a, ak ides na morfologicky UZV, tak potom utorky poobede robi MUDr. Scholtz, ja som bola u neho v 20.tt. Je velmi zlaty a keby sa mi dostal k porodu, bola by som len rada 😀

adaa
25. jún 2009

Sasula ma vyrozu.. no supis 😠 Uz sme absolvovali aj Dr tak snad nam to co nasadila rychlo pomoze 😢

lucxy
25. jún 2009

ahoj adaa,,,ja som tu virozu grcajucu a hnackujucu lapla pred dvoma tyzdnami,,,,a mala som teplotu 38,5 ale dostala som sa ztoho nastastie to bol piatok tak som hned malu dala k nasim a mala sa vyvratila len raz a nic ine jej chvalabohu nebolo

olianko
25. jún 2009

Ahojky 🙂
Jej Adaa tebe uz svieti 30tt 🙂 Skoro sa vsetky uzdravte.U nas je to uz v pohode, Saska ako by ani chora nebola
Ja som bola v poradni, vsetko o.k. len drobcek je este stale vysoko tak asi budem skakat cez svihadlo 😅 😀

olianko
25. jún 2009

No a tu je ten UTZ na Antolskej

Pondelok: Mudr.Janac, Dubcakova 9.00-12.30 -------------- 13.00-14.30

Utorok : Mudr.Scholz, Hammerova 9.00-12.30 -------------- 13.00-14.30

Streda: Mudr.Malova 9.00-12.30

Stvrtok: Mudr.Drobny, Greksova 9.00-12.30 -------------- 13.00-14.30

Piatok: Mudr.Drobny, Lattakova 9.00-12.30 -------------- 13.00-14.30

Objednava sa od 7.30-9.00 na tel.c. 02/ 6867 2618 alebo osobne 😵

adaa
25. jún 2009

Anna kraaasne meno, ale neschomolovat 😉
Olianko a mne by si okna neprisla poumyvat to by ti mohlo tiez pomoct 😀
Sasi nic neje, nepije.. je malatna. Neudrzi ani malu lyzicku caju, kvapiek.. nic. Vecer ideme asi na pohotovost co si myslite? Kramare?Najhorsie je ze mna s nou nehospitalizuju kedze som vo vys stadiu tehu. (aby som nieco nechytila vraj) Muza tiez nie, lebo oteckov neradi. Tak pojde asi babka.. Nebudem to sice ja, ale vzdy lepsie a na babku je zvyknuta a aj u nej casto prespava tak si snad postacia. 😢

aktak
25. jún 2009

adaa drzte sa, ja som tiez okolo 30tt musela nechat Adamka v nemocnici, s mojou mamou, zly pocit ale saska je uz predsalen rozumnejsia, neboj zvladne ked bude treba

zajtra mam promociu, som fakt zvedava ako to dopadne ci krpci nebudu kricat na mna dopredu 😀

masinka
25. jún 2009

ahojte
vsetkym chorym detickam zelame skore uzdravenie
Dianka ide v pondelok na ockovanie, tak len dufam ze dovtedy nieco nelapneme. Nelka teraz dva tyzdne soplila, tak sme odusu odsavali a da sa ze to pomaly prechadza

ak budeme mat raz aj syna, tak bude Richard. S dievcenskymi menami nam uz pomaly dochadza fantazia, este sa nam paci Tatiana a Stela. U nas v rodine medzi zenskymi menami vedie Anna - mame babku Anku, prababku (H)Anku a z kazdej strany aj tetu Anku a dokonca aj sesternicu Hanku.

adaa
26. jún 2009

sasku mame na infekcnom. Strasne to bolo.. A otrasny prdistup v nemocke. 3h sme cakali na prijatie a to uz vedeli ze ma teplotu a je dehydrovana. 24h nemala ziaden prijem a zvracala aj 30krat. Fakt horor a to na kramaroch! Zobrali mi ju uplnym odtrhnutim na nejaky vozik s panom. Moja mama pak letela za nou a je s nou hospitalizovana. Nema povolene navsevy a min 2dni tam bude ale vraj asi 4dni. Celu noc som nespala.

lucxy
26. jún 2009

boze adii nech je mala coskoro fit,,,urcite to musi byt strasne ked nemozes ist ani za nou,,,,,ale neboj tvoja mamina je snou a vsetko bude v poriadku a ty sa pekne vyspi 🙂

k.a.t.k.a.
26. jún 2009

adaa ☹ presne viem co prezivas moje ☹ moj muz tak bol s malou asi pred mesiacom na infekcnom, ani necekli mohol ist on 😝 no boli 3 noci kvoli prasacej chripke ach jo, ale nastastie sa nepotvrdila 😝 ja som sa vtedy prestahovala k nasim, samej sa mi doma nechcelo byt

oli este raz diky 😉

adetka
26. jún 2009

adiiii 😢 ... drzte saaaa.... viem si predstavit, ako ti je... ale neboj... urcite sa jej tam polepsi... a je super, ze tam ma babku...

olianko
26. jún 2009

Ahojky 🙂
Adaa ☹ a aj vam povedali ze z coho to ma?co jej je? 😕 No ta pohotovost to je nieco otrasne....nastastie sme to nikdy nemuseli absolvovat
Ale hlavne , ze tam nie je sama a je tam s nou tvoja mamina a ty sa nestresuj.A nech je skoro zdravucka
k.a.t.k.a nemas za co 😉

adaa
26. jún 2009

dakujem baby. No.. ma stale 38.5 a ma napichnutu dalsiu infuzku. Zatial vypila len 1dc vody, ale zjedla 15 soletiek a jeden ryzovy chlebik a nezvracia. Vraj je dobrucka.. ale sak.. no viete si predstavit. Nemozu ani z izby vyjst. Mamina je super, urcite si poradia len sa citim bezmocna ked nemozem byt s nou. Vysledky budu az v pondelok
K.a.t.k.a chuda to naozaj? asponze boli teda v poriadku 😵 Ano aj nam povedali ze otecko teda moze ostat, ale myslim ze mama je s nou lepsie v takomto stave. Ma viac skusenosti a Saska je na nu velmi zvyknuta takze lepsie na tento pripad.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre