December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

k.a.t.k.a.
14. júl 2009

bry den 🙂

adetka tak to Miska more miluje, na Sicilii bola prva otuzila v mori a hned dohola 😀
Hlásim uspesne oddudlovanie 😎 konecne, nevedela byt bez neho ani cez den az raz jej spadol do studne a odvtedy nema dudu 😎 a uplna pohodicka ani rev nebol v noci 🙂

sveva
15. júl 2009

ahojte. Tak po dlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllhom čase som konečne prišla kuknúť a čo to vidím. Blahoželám novým tehuľkám a samozrejme Oli k malému Maximkovi. Prajem veľa zdravíčka, lásky a dostatok mliečka. 😵

adetka
15. júl 2009

kati... naha sa kupat chcela... ale len skoro rano a po 20.00 hodine vecer... cez den jej bolo teplo... ale nechcela plavat... stale sa iba plackala a hrala s kamienkami... v bazene s teplou vodou skace a plave ako velka (samozrejme s mopjou pomocou, ale bez pomocok)...a blahozelam k odudlovaniu...

Mirka sa (pravdepodobne ako posledna z deti) pomalicky uuuplne oduca od plienok... cez den u babky cika a kaka do travicky, doma do nocnika... iba na cestu autom a na spanie stale nosime plienku (aj preto, lebo sa mi zatial nepodarilo oducit od vecerneho cajika, resp. mliecka)... stale vsak mame tazkosti s papanim... veeelmi malo...

sveva
15. júl 2009

adetka nič si z toho nerob. Moja sa cez deň pekne pýta a už aj na cestu autom je bez plienočky, ale na večerné spanie ju tiež dostáva a tu ju ešte v noci musím prebaliť. Ona tiež v noci pije čaj.

k.a.t.k.a.
15. júl 2009

tak na noc aj ja davam plienku, tiez mi vypije vela caju ... 3 noci je sucha plienka a 4ta noc jak dnes vymenim aj 4 plienky 😅

aktak
15. júl 2009

aj my na noc davame plienku, aj zo spanku sa budi ze chce cikat ale ked nekedy sa nezadari a potom strasne place tak mi ho je luto ved sa nic take strasne nedeje preto 😉
adetka tak vidis ako pekne sa naucila, a vzdy niekto je posledny, zas v inych veciach ste popredu urcite 😉

Adelka miluje zachodovu misu, uz som zufala, prave som ju pristihla ze v ruke zmoli tu vec co visi v mise na okraji (take domestos tablety) a myslim ze si aj lizla 😠 😠 😠

k.a.t.k.a.
15. júl 2009

aktak kazdy mame nejaku uchylku 😀

olianko
16. júl 2009

Sasku zas strasne bavi splachovat.Ak nahodou splachnem za nu tak to by ste mali pocut ten rev 😝
A v noci nepijeme vela caju, len pred spanim musi byt kakao a dzusik....sa cudujem , ze sa z toho este nepos... 😅

kiwuska
18. júl 2009

aktak 😀 ,
my mam narocny tyzden, v sobtu mala sesterka svadbu, a veriu dobre bolo, v utorok som ala promociu a teiz veru dobre bolo (par foto v albume) a zajtra ideme na rodinnu oslavu.
to co ma byt vonku??????
chalani su ukecani. na promocii bolo ozivenie, ked povedali meno a isla som si pre diplom chalani kricali z balkona maminaaaa, som im zakyvala a ludia sa smiali, trosku opadol ten stres 🙂

aktak
18. júl 2009

kiwus tak blahozelam k titulu 😉
vonku je fakt uzasne 😵 ideme prec, som zvedava ako prebehneme z a do auta 😀

aktak
19. júl 2009

neviete kde kupim podsedak na stolicku pre vecsie dieta, taky ten ocaluneny vysoky molitan alebo co v tom je? dik

sisinka76
19. júl 2009

aktak, myslis taku molitanovu podusku? to sme my kupovali v Jysk-u. Samko mal vysoko ku stolu, tak sme mu kupili taku vyssiu podusku a kedze ani to nebolo dobre, tak ma pri stole normalny podsedak, co sa dava do auta pre deti od 4 rokov 😀 dobre sa mu v tom sedi a hlavne sa z toho nesmyka ako z tej molitanovej podusky.

aktak
20. júl 2009

sisinka dobry napad 😀 dik

adetka
20. júl 2009

kiwush... blahozemale k diplomu 🙂 ... sak je to smiesna knizocka za tych pat rokov studia 😅

ja Mirke davam doma pod zadok vankus... ale aj tak mi pri jedeni chce sediet na kolenach... 😅

erika153
20. júl 2009

jej cafte babyyyyyyyyyy 🙂 🙂

100 rokov som tu nebola.... hned som pokukala albumy aj vsetko, gratulujem k prirastkom aj k pokrokom aj k titlulom 😀 😵 😵 ste sikulky!!!!!!!

aktak deticky sa na teba strasne podobaju su rozkosneeeeeeeee 😀

kiwus chlapci su perfis!!!som sa nassmiala nad fotkami s velkymi topankami aj moj timko chodi furt v nasich topankach,,,fotky dodam 😀 pretoze on chodi aj v mojich na podpatkoch 😅

kati jak ide tehu??? jak to zvladas v tych horucavach??

ja len tak v skratke,,,, timko uz celkom rozprava ale len take ze sa dorozumie 😀 ziadna slava,,,, dudel nemame ani na noc od decembra tohto roku,, proste sme sli na slovensko a zabudli ho doma (na noc musel mat) a on ho nakoniec ani mat nemusel,,,zaspal bez neho a uz s nim nadobro skoncil...

na zachod uz chodime doma,,sa pekne opyta alebo jednoducho ide postavi sa na schodik a vypiska sa tam sam a chce aj slpachnut,,vonku plienku vobec nenosim,,,len do zalohy v taske 😉 ale kakat to sme sa este nenaucili,,on totiz kaka postojacky 😅 aj dnes pasoval metrove hovno postojacky do nocnika az kym tam nespadlo...(sorry pre slabsie povahy ale bohuzial je to pravda 😀 ) 😅 tak idem este pokukat albumy a pozmensovat nejake fotky 🙂

erika153
20. júl 2009

chcela som napisat decembra minuleho roku ale isto ste pochopili moju zmatenu rec 😀 😝

k.a.t.k.a.
20. júl 2009

ja to nezvladam ani keby teplo nebolo 😀 😝 😅 pre mna je tehotenstvo tak obmedzujuce ze 3 dieta len ked sa bude dat u nas vynosit cudzou zenou 😀 Proste ja na tom nic carovne nenachadzam 😅

erika153
20. júl 2009

si sa nechala inspirovat hlavnou hrdinkou sexu v meste? 😀 😀 joj moje tehu bolo hrozne 😠 ale si predstav to dieta potom.... 😉 😉 to zabudnes raz dva,,sek na prve som uz zabudla keby nebolo tych fotiek balonov miesto nôh 😀

k.a.t.k.a.
20. júl 2009

hej zabudnem, ale hned si zase spomeniem ked budem vstavat zase kazde 3 hodiny v noci a kojit 45min ach jo 😝 😅 no nech to uz chodí radsej 😀

aktak
20. júl 2009

kati co ty vies mozno to bude teraz lepsie 😉 ja som nemohla uberit ake to moze byt jednoduche mat male babo ked som porovnala s tym co bolo pri prvom 🙂

erika rada ta tu vidim, Timko je velky chlap, cely tatino sa mi zda 🙂

tehulkam vela sil zelam, vo stvrtok ma byt 36°C 🙄 ale s takymi teplotami ma kazdy co robit, sa asi roztopim 😅

Adamko kaka sam, musia byt zavrete dvere, aj sam zijde zo zachoda aj si ritku utrie a splachne, az potom ma zavola a dovoli mi este raz poriade utriet ritku

a na otazku "ako sa volas?" odpoveda "chlap" 😎

erika153
20. júl 2009

no pridala som najnovsie fotky do albumu, z vyletov, z dovci v Taliansku a takk,,, tie fotky co som mala boli dost neaktualne. 😉
aktak teda adamko je sikulka,,, timko sa vypiska otrasie splachne ale kakat to nie,,, ale nevadi hlavne je ze vonku chodime uz bez plienky a nepari sa v tych horucavach. 😔

lucxy
21. júl 2009

ahojte,,,,erika krasne fotky ste zlaty,,,,,a kde ste boli v taliansku?

adetka
21. júl 2009

ahoooj erika... kraaasne fotkyyy 🙂

ja pripajam link na nase fotky z Chorvatska... neviem ich velmi upravovat a na facebooku si to urobi program sam 😅: http://www.facebook.com/home.php?#/album.php?ai... (malo by sa vam to zobrazit)

adetka
21. júl 2009

uuups... len ak ste prihlaseni na facebboku... prepacte... 😅

adaa
21. júl 2009

Erika caaaf 🙂 Timko ako podrastol fesak a ty sa nam naopak tusim stracas, ci sa mi to len zda? Predtym vela fotiek s tebou nebolo. Si jak prutik 🙂
Nam sa uz konecne tatino vratil po 2tyz z Grecka a ted ideme na tyz do Vyhni. Snad tam niekde na hotel izbe neporodim 😅 Sa obavam ze ked bude taka horucava tak budem spat v klime v aute 😀
My mame tiez stale plienku na noc sak vypije aj 3flasky sirupu Jupik (ona je zavislacka).
S rozpravanim sme na tom dobre, obcas keca az moc a tie pesnicky od rana do vecera nostop vyspevuje 😕
Uzivajte leto a tehoskam prajem spolocnu lutost 😉

lucxy
21. júl 2009

cau adetka mne tie fotky nejdu otvorit,,,,ale mne dost casto blbne ten fb

erika153
22. júl 2009

cafte,,,adet paradne fotky..... luxsy boli sme v Bibione, bolo uzasne...Uvazujeme este ze pojdeme koncom leta este raz.... uvidime...
adaa co ja viem, ja by som povedala ze oproti minulosti nedavnej sa skor az bars rozrastam ne stracam 😀 😀 😝 😅
nas Timko psieva vkuse!!!vsetky moderne pesnicky vie zaspievat melodie 😕 😕 😅 take za bambulka abo detske ho vobec neberu. 😠 😅

olianko
23. júl 2009

Ahojky 🙂
my sme mali poradnu a uz vazime 4345g a 56cm 😅
Erika a Timko by nechcel braceka alebo sestricku? Ale je z neho uz poriadny chalanisko 🙂 Saska sa tak tesi z Maxima.Pomaly by ho chcela aj kojit 😅 😀
adetka pekne fotky , muselo tam byt fajne
My toto leto len doma, Drazdiak , Delfin.More nas pocka dufam do dalsieho leta. 🙂
Adaa uz sa ti to krati.Mas aj zazmluvneneho nejakeho dr.na Antolskej?

sveva
23. júl 2009

ahoj 😉

Oli malý je zlatý a super váhu. 😉

adetka pekné fotky a určite tam bolo super. 😵

erika153
23. júl 2009

oli super, gratulujem k bambinuuuuuuu 😵 😵 teraz kukam ze ma 3 tyzdne,,,zlatucke.....

neviem ci by chcel Timko surodenca ale mozno aj ano 🙂 teraz tu ma 2 sestricky na prazdninach,, ta uz som za 3 dni pomaly ohluchla. 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre