December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

elise
16. jún 2008

ahojte babulky dnes som sa v kauflande tak nasrala 😠 😠

mali zväzok redkoviek po 0,50 halierov tak sa mi podarilo uchmatnúť 2, nové zemiačiky po 11,50
ked som šla kupovať ovocné výživy aby som mala doma menšiu zásobu tak som tam nadabila na plesnivý obsah a vyduté viečko išla som to dať na informácie a tá koza mi na to povedal že však nech to zelené dám preč a potom sa to dá jesť normálne 😠 😠 😠 😠 ja jej na to nech si to zje sama 😠 mali zlacnené crosainty(neviem to napísať) po 5,90 tak som 4 zobrala záruka bola ešte 2 týždne po zapltení som zložila v aute jeden crozaint som otvorila a tam zase pleseň úplne zelená pavučinová tak hybaj znova na informácie a a tá krava ma obvinila že som to musela vymeniť, tak že nech zavolá riaditeľa, ona že je to čerstvo vyložený tovar že to som musela vymeniť, ja je na to nech láskav otvorí druhý (na bločku bolo jasne napísané že som to tam pred 2 minútami kúpila) v druhom sa hýbali červíky. 😠 😠 😠 😠 😠 vrátila mi peniaze ale ten prístup 😠

inak máme dalšiu štvorku vlavo doli takže stav zubov je 10 😀 😀 😀 dnes sme boli s lukaksom večer vonku v záhrade 😀 bol zlatučký pobehal si kvietky poovoniaval.... 😵 😵 😵 😉 😉

kiwuska
16. jún 2008

brrrr, to je sila. sa mi dviha zaludok. normalne je to urazka cloveka, ved aj ked davaju veci do akcie, tak to hadam niekto skontroluje. to uz ma zakaznik takuto cenu?
inac my prechadzame od podstatnych mien k slovesam, kubko hovori ze číta. je to uz nejaky recnik?

kiwuska
16. jún 2008

😀 ta otazka mala byt: je TU uz nejaky recnik?

k.a.t.k.a.
17. jún 2008

dobré ránko 😎 musela som vás vytiahnuť z "dna" 😀

lucxy
17. jún 2008

ahojte, akurat soom dosla domov s malou boli sme vonku ale zacina prsat, idem ju pomaly ulozit spat.. 🙂 😀

aktak
17. jún 2008

nam slovesa nehrozia zatial 😀

tie co mate baby, mali ste nektora problemy s bolestami bruska alebo krcikmi prve tri mesiace? uz si moc nepametam a nasa stara diskusia sa uz precitat neda 😔 lebo dievcata to mavaju menej, tak ma zaujima kolke z vasich to mali, vdaka 🙂

zuz11
17. jún 2008

nasa Hanka to mala od mesiaca, ale pomahalo to ze som pila caj na pokojne brusko ja a to sa jej cez kojenie dostalo a mali sme po probleme 😀
inak fakt o drzku pocasie 🤐
a dalej ma stvu ze chcu zastavat u nas na strkovci take velke ihrisko futbalove a velke parkovisko 🤐

nathalie111
autor
17. jún 2008

my slovesa pouzivame ze papá,papám,pome (chcelo by to byt podme 😀 a je to vlastne sloveso??? 😅 😀 ),číta,tatam (=kakam)..na ine si teraz nespomeniem..

adetka
17. jún 2008

nase slovesa:
1. taci (cita),
2. haja (ked niekto spi, alebo ona chce ist spat)
3. toci (ekvivalent na krestli - naucili ju moji rodicia)
na viac si teraz nespomeniem
a spajame viac slov dokopy
"tato (babo, teta) haja",
"baco bum oda" - maco padol do vody,
alebo dnes: "papa kocki bebe meme kochkoch" - podme von na kociku do parku k zvieratkam

kati... s krcikmi sme problemy mi nemali vobec... a to Mirka nepila takmer ziadne cajicky... akurat prvych par tyzdnov potrebovala vecer na hodinku si polezat v mamickinom naruci (pred telkou) 😉

aktak
17. jún 2008

by som zabudla, uz dlho ficime na "de je" (kde je) a "tato neni", namiesto tato byva casto dedo, havo, baba, peto atd 😀
adet ani hanka nepila cajiky ale zuz, ja som pila tiez lebo nas brusko bolievalo veeelmi, u dievcatiek to vraj byva menej 😕 dufam 😵

zuz11
17. jún 2008

musim sa Vam pochvalit, trosku som vas zradila a kedze nie a nie sa rozhybat na ziadne stretko tak som sa vterkla k julovkam 2007 😀 a ideme s nimi do jasnej 🤐 😀
hej nasa Hanak doteraz nepije ziadne cajiky iba vodicku a vynimocne jej zarobim hipp ovocnu stavu aleboi odstavim nieco, ale caje nepozna Hanka ziadne 🤐

adetka
17. jún 2008

zuz... kludne si bud nevernaaa 😀 😅

apropo stretko... buduci tyzden sme s Mirkou v Bratislave... nestretneme sa?...

aktak
17. jún 2008

zuz to tam bude hanka sefovat medzi takymi drobcami 😀

zuz11
17. jún 2008

Hanka ich tam uprace 😀 😀 😀

aktak
18. jún 2008

posledne dni ficime na Bambulke, je z nej uplne hotovy 😀 pustime mu ju pred spanim, super sa ukludni a uvelebeny ide spinkat 😵

elise
18. jún 2008

práve som nás chcela vytiahnuť z druhej strany ale kati predbehla si ma 😉 😀 ako sa cítiš?

aktak
18. jún 2008

ahoj, no aj ja som nas chcela trochu posunut 😉
ale fajn, na to ze som v 8 m mam dost malicke brusko, malicka je dbre poskladana asi, ale velmi ma tlaci, este ye leyim lebo nekedy ked stojim mam pocit ze by som uz mala tlacit 😀 a veeeela vela kope, ide mi brucho roztrhnut 😅

kiwuska
18. jún 2008

jeej bambulka, to je aj nase. kaydz vecer si pytaju ba ba, akoze bambulku. vieme aj nove slovo zips. 🙂 cim zlozitejsie slovo, tym lepsie. school bus jem hmba 🙂

nathalie111
autor
19. jún 2008

a kde ste zobrali bambulku?ci ide to v telke? 😅 nesledujem,nestiham 😀

aktak
19. jún 2008

nati na youtube, ale kedze ma taky uspech skusime zohnat na dvd, kiwus nemate dvd nahodou? 🙂

adetka
19. jún 2008

Mirka sa rehoce na No pockaj (Večerníček)... ja som sice bola proti, ale manzel jej to dovoli pozerat... a asi dva tyzdne pouziva slecna jej vlastne slovicko... na akekolvek jedlo "mňamíčko"...

k.a.t.k.a.
19. jún 2008

bambulku predávaju na pošte 😉 Miška zase fičala na Alfovi, len už ho nedavaju cez vikend 😖

aktak
19. jún 2008

adamko moc nema rad kreslene rozpravky, neviem preco 🙂

adetka
19. jún 2008

Mirke sa paci Bican... najma Vari vam to... neviem po kom je.. ja nerada varim... a Bican nie je moj typ 😀 ... a ked bola mensia... tak sa jej pacil hlas Janka Kronera... ani to nie je moj typ 😅

kiwuska
19. jún 2008

akatka, aj mz ideme z youtube

aktak
19. jún 2008

kati na poste? na nektorej konkretne ci ako?

k.a.t.k.a.
19. jún 2008

no ja som to videla na pošte v auparku a mali tam aj DVD klasických večerníckových slovenských kreslených rozprávok 🙂 fíha tolko prídavných mien za sebou 😀

k.a.t.k.a.
19. jún 2008

a v STVčke? vo výškovej budove v tej aule bol taký obchod s filmami a rozprávkami z dielne STV, tak možno aj tam ak to ešte funguje 😉

aktak
19. jún 2008

dakujem za tip 😉 v tej velkej STVcke nas ocinko pracuje ale asi neni moc vsimavy ako vidim 😀

zuz11
19. jún 2008

my mame asi vsetky Bambulky na dvdckach 😉 mam pocit ze su 3 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre