December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

martulanr
2. máj 2008

jeeej zacinam 5 stranuu 😀 😀 😀

drobec uspaty dnes s nim spi muzik hura sa vyspim na velkej postielkeee 🙂
maly sa ubehal pred domom spoza kríkov vsetky pavučiny povymetal 😀

adaa
2. máj 2008

ahoojte. A my mame new stranku? fiha, preco?
my sme chore a este nam zostava cca 5tyz bez tatina

zuz11
2. máj 2008

kati, noo este sme v pracovnom mode takze navstevy sme este nemali ziadne 🤐 a je to u nas zatial nebezpecne ( telka na zemi a skrine vstavane bez dveri) takze asi aspon ked nam konecne namontuju tie dvere na skrine 😉 interirove dvere nemame este ani objednane ale uz vieme kam co pojde 😀

elise
3. máj 2008

zuz super a ako si zvykla hanka na bývanie 😅
kati gratulujeme k dievčatku 😵

adetka
3. máj 2008

zuuuuuz... neprehanas to s uzamikanim a vytvaranim tem 😀 .... mali by sme si vsetko archivovat 😉

elise
3. máj 2008

takže zostáva na mne udržovať nás vo vrchných pozíciách 😀

aktak
3. máj 2008

zuzi jasne, my sa slusne nasackujeme az ked budete prijimat navstevy 😉
mam taku alergiu jak slak, zdurene dutiny, aj zuby aj oci ma z toho bolia, v tomto tehu sa to vsetko na mna nalepilo, este ze nesom taka skareda ako sa hovori pri dievcatkach lebo by som si to uz fakt hodila 😀

elise
3. máj 2008

kati a dufam že sa šetríš🙂 ako adamko reaguje na bruško?

elise
3. máj 2008

idem nás trochu vyzdvihnúť hore, manžel uspáva malého dnes bol fantastický iba to počasie bolo u nás hnusné fučalo a občas zapršalo ale sused niečo rezal tak malý bol nalepený na terasových dverch že brm brem 😀

elise
3. máj 2008

malo byť brm brm brm 😀 a sám s lyžičkou spapal obed , aj ked toho viac bolo okolo ako v brušku ale som ho zato pochválila aký je šikovný veľký chlapček, tak sa usmieval 😀

aktak
3. máj 2008

brusko hladka, vie ze je v nom babo aj ked neviem ci to chape 😀 a je mu obcas divne preco stale lezim tak ma tahaaaa kade tade 😵 zacina konecne rozpravat, opakovat slovka, hlavne mena najblizsej rodiny, babky a dedka a tak, takze je s nim sranda nekedy
a poriadne sa vie jedovat 😠

elise
3. máj 2008

kati asi by sme sa čudovali ako dobre to deti vedia a chápu že v brušku je bábo 😉 a aké máte vymyslené meno?
o jedovaní nehovor lukasko si búcha hlavičku ked sa jeduje 😠 😒 ☹

zuz11
3. máj 2008

hanka si tu uzasne zvykla, asi je to vekom ze sa zacala bat tienov ale inak je tu uplne super a hlavne je to tu bezpecnejsie 😉
idem sa ale pustit do zehlenia 😉 😀

elise
3. máj 2008

zuz super že hanka je spokojná v novom 😉 spinkáva svami alebo už si hu dala do jej izbičky?
apropo diky za "cirkus" 😉 super 😉

zuz11
3. máj 2008

elise, spava s nami v jej izbycke je docasne sklad 🤐

elise
3. máj 2008

zuz aj my ešte máme sklad s lukaskovej izbičky a zabýval sa nám tam náš kocurik cico ( máme ho už 8 rokov) ale ešte by som malého nepresúvala do samostatnej izby zdá sa mi že je ešte skoro na samostané spávanie 🤐

zuz11
3. máj 2008

ja planujem izbicku spojazdnit v lete a dat jej tam uz taku tu postel a presunut ju tam, samozrejme ze budeme mat pootvarane dvere a este aj vysielacky 😉 tak ako planujem odstranit aj plienky v lete 😀

elise
3. máj 2008

na plienky sa chystám aj ja v práci budem mať mesiac dovolenku a amamina bude na striedačku s manželom druhý mesiac (mama je učiteľka tak má prázdniny) ale neviem či sa to už teraz podarí 😒 ale plánujeme 😀

zuz11
3. máj 2008

no chlapci sa hovori ye su v tomto pohodlnejsi tak budem drzat silno palce ale aj nasej Hanke bude treba drzat palce 😀 aby velmi neponicila podlahu 🤐

elise
3. máj 2008

zuz budeme si navzájom držať palčeky nech sa nám to podarí a druhé narodeninky by mohli byť už bez plienok 😀 🤐
o pohodlnosti chlapcov toho viem lukasko ked sa mu niečo nechce tak ho neprinútim 🤐 uvidíme ako to bude. plánujem ho nechať behať s holou riťkou 😀 tak mi mamina povedala že nechala behať mna aj brácha.

zuz11
3. máj 2008

mne zasa raduíli davat pekne gatky a chvalit ich a ak sa pocika aby to citila... tak preto v lete aby s toho mokra neochorela... ja si myslim ze ked bude na holo tak mu to cikanie nebude vadit lebo ho nebude studit a nebude ho tak citit, ide o to ze oni potrebuju citit ze su mokry a s nami sa nepoorvnavaj my sme odrastli na mokrych bavlnenych plienkach 😉 🤐
ja mam uz viac rad novodobych uceni od nocnika modernych mamiciek co pouzivali jednorazovky 😉
no ale uz fakt idem zehlit 😀 😉

elise
3. máj 2008

díky za nápad zuz 😉 skúsim tak ako píšeš myslím že je to lepšie 😉
inak držíme tému vysoko na prvých priečkach že? 😀 😀 😀

adkaw
3. máj 2008

Ahojte, no pekne dlho som tu nebola a už máme 2ječku 🙂 Tak v skratke 🙂 miško má 8 zúbkov, ešte nemáme za sebou očkovanie v 15.mes. lebo bol chorý, očkovať proti pneumokokovi ho bude dr. v júni, zbožňuje zvieratká a vie ich aj napodobniť, miluje reklami a najradšej má teraz tú na axe a dokonca aj na ňu tancuje 😀 , tiež je aj dosť trucovitý ak sa mu niečo nedarí tak začne strašne kričať a poprípade si od jedu lahne aj na zem, neviem ako ostatný chlapci ale miško je strašne živý dokonca si myslím že až hyperaktívny, stále je v pohybe, všade vylezie, na stoličku, na stôl, otvára všetky šuflíky a najnovšie sa schová do skrine a kričí že kde je? a musím ho hladať 🙂 na nočník sme začali skúšať asi len pred dvoma dňami lebo dovtedy na ňom vôbec nechcel sedieť tak uvidíme ako mu to pôjde

zuz11
3. máj 2008

hej dostanes medailu 😉 😀
a neboj potom budem pisat co sa streta uspechom 😉 ale urcite nebudu ziadne odmeny u nas za nocnik 😀 a za nepocikanie, kedze na nocnik chodime uz davno ale sa nepyta tak ju tam dam s casu na cas a vtedy sa aj vycika aj vykaka ak jej treba ale aj do plienky cika 🤐

elise
3. máj 2008

adkaw aj lukasko má duracel baterky a vrtulku v ritke a vypínač sme nenašli 😀 😉

adkaw
3. máj 2008

tak to si ma trošku ukludnila, lebo svokra ma straší že sním budú mať učitelky problémy ( ona je totiž učitelka 😠 )

nathalie111
autor
4. máj 2008

caute..krasnu nedelu Vam zelam..nas krpec uz spi vyse tri hodiny... 😕 z doobednajsieho spanku sa vyklul taky poriadny tusim...a to sme mali ist k svokrovcom na obed.. 😀 tak cakame kym sa pokladko zobudi a ide sa...my s mangelom sme si dali esicka a kafe,uz sme riadne hladni... 😅

masinka
4. máj 2008

ahojte
ale ste sa rozbehli, ani nestiham precitat vsetko
Nelka ma dnes 17 mesiacov, ani sa mi to verit nechce 🙂
vcera sa jej konecne prerezal pravy horny ocak. uz dva mesiace striedavo puchol a odpuchal, tak snad uz bude dobre, dufam ze nas to necaka aj s dalsimi troma.
a my tiez papame paradaju, papriku, redkovky

elise
5. máj 2008

ahojte, tak my zajtra ideme s lukaskom na druhú preventívku k zubárovi 😀 😀 som zvedavá či vycerí zúbky, lebo mne nechce 🤐 😅

nathalie111
autor
5. máj 2008

o chvilu idem do prace a taaaaak strasne sa mi nechce... 😖 za tie dva tyzdne co som bola s malou doma som si uplne odvykla...ale mam len hodinu,dnes maju deviataci prijimacky,tak mi dve triedy spojili.Tak hadam nejak prezijem... 😀 A poobede franina. 😵
TAk sa tu zatial majte pekne,urcite nakuknem.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre