December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

zuz11
8. aug 2008

tak mz chlapcenske bz sme mohli vzberat svokor ma 3 krsne mena, teda ako arab, po otcovi a aj po dedovi 😀 takye hned dobrz yasobnik ale vsetko su arabske 😀

elise
8. aug 2008

vydela so jedného latého chlapčeka a volal sa maged tiež zaujímave meno 😉

adetka
8. aug 2008

v Nitre zacalo prsat a hrmiiii 😒

elise
8. aug 2008

u nás v pn zatial nič ale mračí sa 😒

lucxy
8. aug 2008

ja som konecne dovarila a u nas prsalo doobeda aj som trochu s malou zmokla,,,a teraz sa vycasuje 🙂

chelsee
8. aug 2008

ja som mala pre chlapceka vybrate meno Edris....hrozne sa mi paci....len muz by ma asi zastrelil 😝

lucxy
8. aug 2008

chelsee ty zijes v irsku ze? 🙂

lucxy
8. aug 2008

aktak zijes? 🙂

adetka
8. aug 2008

akati... rodiiis 😕

elise
8. aug 2008

asi už rodí 😕 😅

lucxy
8. aug 2008

aktak sa zrazu dako zahadne vyparila 😕

elise
8. aug 2008

možno predsa len adelka bude mať pekný dátum narodenia 😉

zuz11
8. aug 2008

sa nam katkin muz nepodakuje 😀 😀 😀 ale bolo by super ak by to uz mala za sebou, jej zavidim, uz aj ja chcem 😀

adetka
8. aug 2008

a mozno pozera olymijaks hry... zacali 🙂

zuz11
8. aug 2008

vravela ze im do pondelka mejde telka 🤐 takze urcite nepozera jedine ze Adamko vstal a zasa sa mojka 😀

aktak
8. aug 2008

co robite paniku, maly sa mi zobudil, nie kazde dieta chce spat 3 hodiny ako tie vase 😀

auuuuu je stale ale co vas budem stresovat 😉 ideme nakupovat, snad mi tam nekde nepraskne voda lebo porodim vo vytahu na ceste do garazi 😀

adetka
8. aug 2008

to som rada akati... ze si celaaa 😉 ... a davaj si pozor... 🙂

lucxy
8. aug 2008

aktak tak si daj pozor co ma stat sa stane 🙂

adkaw
8. aug 2008

tak toto je normálne telenovela, čakám na pokračovanie, možno v správach bude že mladá mamička začala rodiť v drogérií 😀

zuz11
8. aug 2008

a hlasit to bude manzel mamicky 😀

adetka
8. aug 2008

akatiiiii... este niiiiic? 😕

aktak
8. aug 2008

no nekricim hop kedze este nebola polnoc ale dnes to uz asi nestihame, telenovela pokacuje 😀 ja to vidim bud na nedelu alebo na utorok uz na 100% tak sa tesiiiiiime 😵

neviete nic o erike? ako sa maju?

lucxy
8. aug 2008

a este ta picha v brusku? ci uz to preslo? vsetko si uz nakupila? 🙂
my sme teraz dosli domov 🙂 a riadne leje

aktak
8. aug 2008

nakupila ako tak 😉
picha, a hlavne mi brusko tvrdne ale co uz, ked sa mala drzi 🙂

lucxy
9. aug 2008

ahojte,,,u nas prsi tak super den je pred nami a chce sa mi strasne spat,,,mala je zase hore od 5,30 a to isla spat neskoro ☹
aktak ako? 🙂

masinka
9. aug 2008

ahojte
mne mliecko zmizlo zo dna na den.
este minuly tyzden mi pekne vystreklo ked som si prsko stlacila a predvcerom z laveho neslo ani kvapku a z praveho kvapku niecoho zlteho lepkaveho
takze vecer teraz zaspavame tak, ze Nelka ma chvilu zuzle, potom si potiahne z flasky a zase ma pozuzle... predvcerom to bolo este s velkym revom, vcera uz v pohode

Akatka, tak ako?

A mame mena vymyslene, chalan bude Richard a baba asi Diana. Uz sa nevieme dockat kedy nam povedia pohlavie, na velky UTZ ideme o tyzden.

rybecka
9. aug 2008

Ahojte,
aj u nas prsi neviem co budeme poobede robit musim nieco vymysliet lebo maly chce len rozpravky pozerat na internete to je strasne aj cely den by pozeral 🙄

aktak
9. aug 2008

aktak zas nakupovala 😀

masinka netrap sa pre to mliecko, mala si zvykne a ty si odychnes a potom krasne budes kojit dalsie mimi 😉

krcek mi prave zaspal, mame upratane aj poprate tak uvidime co si pobede vymyslime, tu v BA uz vykuklo slniecko trosku 🙂

lucxy
9. aug 2008

ja som si musela na chvilku lahnut tak idem rychlo upratat a potom ideme na nakupy,,,dufam, ze sa to pocasie umudry lebo ma porazi 🙂 celkom je vonku dost chladno

zuz11
9. aug 2008

no a uz aj v BA prsi.......
doobeda sme boli vonku ale dost fucalo tak netusim co poobede kedze este aj tatina mame choreho, idem asi teraz upiect rychlo babovku 😀
ja na velky uzv idem az 22.augusta co budem uz v 21tt ale Dr povedal ze radcej neskor ako skor... a na 3 a 4D uzv v septembri do pruskeho po ceste na svadbu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre