December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

aktak
9. aug 2008

sme boli na zeleznej, akurat pobede ked neprsalo, bolo uzasne prijemne ani teplo ani zima, malo ludi, perfekten sme si to uzili 😵
Adamko teraz ine nehovori len mamamamamamama a stale je na mne nalepeny, vsade musim byt, vsetko ochutnat to co on a vsetko vidiet co robi, dufam ze nebude smutny ked budem v nemocnici, aj ked sa manzelovi nechce ale som mu povedala ze pekne 2-3 krat sa kludne mozu ist prejst a ma pozriet, ved na chodbu mozem ja sama vyjst kedy chcem nie? nikoho nezaujima ci idem do bufetu alebo co hm? 😕

zuz ma napadlo ze ci sa vam nepaci Alexandra pre dievcatko ked sa vam paci chlapcenske Alex? to by bolo logicke ci nie? 🙂

lucxy
9. aug 2008

aktak inak aj moja mala chce byt len pri mne,,,normalne muz pride z roboty cakam ze ide za nim a ona sa kumne tuli no sranda,,,,,zajtra je desiateho tak snad to uz pride a adelka bude na svete 🙂
tam v ba nemozu ist na izbu ked si vporodnici? inak ja som mala dobru spolubyvajucu ale jej muz tam prisiel kazdy den okolo pol 2 hej a odchadzal o pol 9tej z toho som mala nervy ziadne sukromie,,,, 😠 ked som si chcela odstriekat mlieko tak som chodila do sprchy no na nervy,, ☹

tak pekny vecer vsetkym 🙂

olianko
9. aug 2008

ahojky 🙂
no dnes bolo blaznive pocasie.
na mne je Alexandra tiez nalepena stale , ked je ona tak musim jest aj ja, presne mi ukaze kam a kedy si mam sadnut a hlavne vonku ked sme.
zaspavame a zobudzame sa s tym, ze sa chce hojdat, takze na ihrisku je bitka o hojdacku 😅
masinka ty musis tiez len lezat a oddychovat alebo chodievas aj von s Nelkou? 🙂
....ja som dnes robila taky medovnik 😉 tak zajtra uvidim ci je jedly 🙂

zuz11
9. aug 2008

kati, nie nepaci a je to aj moc dlhe, mne sa ani Alexander nepaci iba Alex 😀 🤐 nie sme zatazeny na A skor by som brala meno na H 😉 k priezvisku 😀
my sme doobeda boli vonku a poobede uz nie lebo mne nebolo moc dobre som piekla babovku a zemlovku a potom som muslea ist sama este do petrzky......ale zvladla som to aj ked povodna trasa cez pristavny most my nevysla lebo bol zatvoreny 🤐

k.a.t.k.a.
10. aug 2008

správa od Katky 😵

Od dnes mám konečne sestričku, volá sa Adelka, narodila sa o 00,40 má 3250g a 50cm ona aj mamička sú vporiadku, ja a ocino pomaly tiež. Adamko 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Gratulujeeeeeeeeem

lucxy
10. aug 2008

ja sa zblaznim takze predsa to aktak vyslo?
pripajam sa ku gratulacii nech Adelka robi radost 🙂 velikansssssssskuuu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

rybecka
10. aug 2008

Aktak,
tak blahozelam k Adelke nech ste obe zdrave 🙂
Konecne nie? Tesim sa pa

masinka
10. aug 2008

Aktak, gratulujeme 😀 😀 😀

Oli, ja som teraz u mojej mamy a Nelku si beru svokrovci cez den k sebe, aby som mohla lezat, lebo inac ma Nelka stale niekam vlaci a chce sa nosit na rukach. A dva tyzdne mam byt PN a nic nesmiem zdvihat. No a doma ma manzel nechcel nechat samu ze co keby som odpadla alebo co.
Inac sme na irisko chodili skoro kazdy den, len asi v nejakom inom case ako vy. {Ked bol hic, tak az okolo piatej}

nathalie111
autor
10. aug 2008

Akatka,gratulujeme!!!!! 🙂 🙂 🙂
Zelame vsetko dobre,hlavne zdravicko a obom veeeeela mliecka.... 😵 😵 😵
Tesime sa na fotecky... 😉

zuz11
10. aug 2008

tiez som rano dostala od katky sms len akosi doteraz som nebola online 😉 pripajam sa ku gratulacii aj cez web 😉

lucxy
10. aug 2008

hodila som nove foto do albumu 🙂

adaa ako pokracuju pripravy? 🙂

kiwuska
10. aug 2008

supeer, akatka, blahozelame, stastny start do zivota adelke, tebe skore zotavenie celej rodinke mooooc zdravia

kiwuska
10. aug 2008

my sme boli na dovolenke. chlapci absolvovali prvy let lietadlom. cestou tam prespali, naspat trosku horsie, ale vobec nie kvolitlakom, skor im vadilo, ze si nemozu robit co chcu. 🙂 naucili sa plavat, co som rada, lebo sme nechodili na plavaren a dost som to maminam zavidela. palvaju s kolesom a mali z vodicky velku radost 🙂 este musim docitat vsetly novinky

olianko
10. aug 2008

ahojky
akatke tiez gratulujeme, prajeme vela zdravia a skore zotavenie 😵
kiwiska a kde ste boli na dovci?
masinka tak to sme sa teda minali aj ked my sme poobede tiez chodili tak neskor von no ale kym sme sa dotrepali na ihrisko....
tak len pekne teraz oddychuj 😉

zuz11
10. aug 2008

Katka, Va svsetky pozdravuje a skonstatovala ze uz akosi zabudla ze ake to je ked dietatko taha mliecko az z paty, takze ma repete pri Adelke 😀

kiwuska
10. aug 2008

boli sme v Nice. bolo super, aj kd s dvojkami trocu narocne, ale vsetko sa da. krasne mesto, bazen bol pri dome, ved dam aj nejake foto. al prisli sme v piatok vecer a dnes sme boli na rodinnej oslave mimo Ba. a aj citania je du veru dost, a na dvojkac tam su spisovateky. tusim ani nespavali 🙂 a este aj novym tehulkam samozrejme blahozelam 🙂

zuz11
10. aug 2008

jeeeej kiwus, tesime sa na foto a ja trosku aj zavidim, lebo u nas to nevyzera moc ruzovo na moju vysnivanu dovcu 🤐
vsetko je velmi drahe este aj ultra last 🤐

kiwuska
10. aug 2008

zuz, my sme boli na navsteve, inac by sme to asi nezvladli. 😉

elise
11. aug 2008

pripájame sa ku gratulácii k adélke 😵 😵 😵 😵

adkaw
11. aug 2008

Akatka strašne moc gratulujeme k Adelke a tešíme sa s vami 🙂

elise
11. aug 2008

všetko najlepšie zuz k meninkám 😵 😵 😵

nathalie111
autor
11. aug 2008

Aj my sa pripajame...Zuz,vsetko najlepsie.. 😉
Aj nasa Clarinka dnes oslavuje meninky,poobede mame oslavu,tak uz naplno zarezavam a pripravujem co sa da...Zvysok musim stihnut kym bude drobec spinkat... 🙂

elise
11. aug 2008

clarinke prajeme všetko naj, nech ju rodičia poslúchajú 😵 😵 😵

zuz11
11. aug 2008

dakujem a tiez clarinke vsetko naj 😉 my zatial neplanujeme ziadnu moju oslavu pred dvoma tyzdnami nmala Hanka srtacilo 😀

adaa
11. aug 2008

aktak+rodinka gratulujeme k dcerke!! 😀 tesime sa s vami!!!!!! mam v tom chaoz, malinka sa narodila 10.8 ci 9.8??
Aj Clarike a Zuz prajeme vse naj 🙂
Nase pripravy finisuju, zajtra mam skusku ucesu, make-up, v stredu poucenie fararom, skuska svadob.siat, skuska popolnocnych, Radko skuska obleku a vesty.. vela vela, stvrtok mame skusobne civilne fotenie na kastieli a tak.. sak vy to uz zienky vydate poznate. Vsetko na poslednu chvilu 😉 zacinaju stresy..

zuz11
11. aug 2008

adaa Adelka sa narodila 0:40 uy 10.8. 😀

adaa
11. aug 2008

zenska intuicia Katky teda nesklamala 😀 parada, krasny datum 10.08.2008. A Adamko je kolkateho?

elise
11. aug 2008

adaa zdá sa mi že adamko je 02.12.

adaa
11. aug 2008

sikovne deticky 😀

lucxy
11. aug 2008

aj ja prajem vsetko naj zuz 🙂 k dnesnym meninkam 🙂

adaa takze svadobne pripravy vrcholia, jo? 🙂 dneska som uplne utahana,,,bola som s malou u svokrovcov na dome cely den musela som poupratovat ich mega dom, pretoze zajtra sa vracaju z dovolenky,,,,a este k tomu mala bola ako sto certov no ale aj take dni musia byt ☹ dufam, ze zajtra uz bude lepsia,,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre