December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

elise
5. máj 2008

ahoj nathali, príjemné učenie puberťákov 😉

elise
5. máj 2008

idem nás zase vyzdvihúť na prvé priečky ale asi nás dlho neudržím tak vysoko 😀 😀 😀 😀

zuz11
5. máj 2008

ja tiez trochu pomozem 😵

nathalie111
autor
5. máj 2008

caute baby..idem Vas trochu otravovat.Nemate nahodou niektora doma zbytocne ciarove kody Nivea alebo Walmark?Lebo ja by som vedela co s nimi.... 😀

aktak
5. máj 2008

ahojte, nechcem sa zbytocne rozpisovat, po vikende bolesti dutin nam doslo ze to bude asi zo zuba, vcera vecer pohotovost, dnes rano moja zubarka, vecer pre strasne bolesti zase pohotovost a aj pohotovostna chirurgia na heydukovej, nikto s tehotnou nic nechce robit, zajtra idem zas k svojej a bude mi ho musiet vytrhnut aj bez rontgenu lebo sa to uz neda vydrzat, tak na mna prosim myslite, papa

adkaw
5. máj 2008

určite budeme na teba myslieť akatka, zo zubami je to hrôza veď naše detičky by vedeli o tom rozprávať

martulanr
5. máj 2008

kati drzim palce ja som si tiez svoje vytrpela so zubami

moc ste tomu pisaniu nedali

🙂

zuz11
5. máj 2008

aj my sa pripajame a kati budeme drzat palce 😉 zuby su hnusoba 🤐

jarka007
5. máj 2008

Ahoj Katka ja som kazde tehotenstvo mala problemy so zubami. 1. krat mi ani nechceli vobec vytiahnut, az kym sa to nepreliecilo antibiotikami. Boli to strasne bolesti, ale po ATB sa to super ukludnilo, bolesti presli a potom mi ho uz ani nevytiahli. V tomto tretom tehotenstve sa mi z nicoho nic zlomil predny zub a museli mi znova bez rontgenu nasadzovat srobu a okolo korunku. Pri mne urcite plati, ze kazde tehotenstvo stoji jeden zub.
Drzim palce.

elise
6. máj 2008

kati držíme palčeky u zubára, nech ťa to už nebolká, 😉 my ideme s lukaskom dnes k zubárovi na preventívku tak som zvedavá či mu zúbky vycerí, lebo mne nechce 😀

adetka
6. máj 2008

kati ☹ ... drz sa... nech to mas co najskor za sebou... 😉

nathalie111
autor
6. máj 2008

katka,aj my drzime palceky,nech to mas cim skor stastne za sebou...

aktak
6. máj 2008

zub je vonku, bol to des ale je to za nami, dufam ze antibiotika vyliecia zapal a bude pokoj 😒

martulanr
6. máj 2008

Kati tak sa rychlo uzdrav 🙂

nathalie111
autor
7. máj 2008

kde ste vsetky??? 😕

zuz11
7. máj 2008

no nechod von ked je tak pekne a Hanka stoji pri dverach 😀

nathalie111
autor
8. máj 2008

zuz,ale do desiatej???to mi nehovor.... 😀

zuz11
8. máj 2008

to nie ale potom kupanie, ukladanie spat a potom este ako tak upratat 😀

aktak
8. máj 2008

ocinko nam na 2 tyzdne odchadza zajtra, kam inam ako do Afriky, ved kde inde sa da neco lahsie chytit ako tam 😅 🙄 uz nech je naspet, zivy a zdravy 🤐
my uz 6 dni (prvy krat presne den po 17 mesiacoch) spavame len 1 krat za den a niekedy aj cele 2 hodky 😀 za tych 50min co doteraz dva krat spaval som sa ani vycikat nestihla 😕

adkaw
8. máj 2008

miško už asi dva mesiace spáva len 1 krát a to niekedy aj 3 hoďky čomu sa dosť teším 😀 stihnem si navariť, upratať a niekedy si k nemu aspoň na pol hodinku lahnúť 😀 😀 😀

zuz11
8. máj 2008

aj u nas sa uz asi aj 3 mesiace spava iba jeden krat denne 😀
a obcas sa taha aj 4 hodinovka ale zvacsa 3 a obcas aj iba hodinovka 🤐

danii
8. máj 2008

ahooooojte! 😎
iha, ako dlho som tu nebola...... 😕 baby, vcera sme boli v hypernove a kupili sme to velke gigant balenie plienok za 519sk. maju akciu 😉 keby ste nahodou potrebovali 😉

adkaw
8. máj 2008

aj v terne pri petržalskom tescu majú super akciu, pampers 84ks za 518,- tie nové s harmonikovým zapínaním, išla som odtial pekne ovešaná ako by som mala doma škôlku 😀

danii
8. máj 2008

adi, aj my sme tak nejako vyzerali...... 😀 😀 hej, su to presne tie iste plienky.

adkaw
8. máj 2008

sú celkom fajn, som s nimi spokojná, ja som doteraz vo väčšine prípadov používala tescové ale miško sa nejak vyhádzal na riťke tak som prešla na pampersky

zuz11
8. máj 2008

my sme ich za tu cenu kupovali pred mesiacom v metre 😀 takze este ake take zasoby mame 😀

adkaw
8. máj 2008

nemáme metro kartu ☹ ale aj v dúbravke v saratove je billa a tam majú vždy dobré akcie na plienky, našťastie tam býva sesternica tak mi vždy dá echo 🙂

zuz11
8. máj 2008

adi, da sa dohodnut 😉 my mame 3 karty 😉

adkaw
8. máj 2008

no dobre vedieť, keďže miško patrí k tým detičkám čo strašne vela pijú tak u nás plienky idú ako teplé rožky

danii
8. máj 2008

potom bude chodit zuz z metra ako keby zasobovala skolku...... 😀 😀 ale aj u nas idu plienky dost

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre