December 2006, 2 časť

nathalie111
25. apr 2008

takze mamicky a deticky sem sa!! 😉

zuz11
9. sep 2008

ja som dnes ako kazdy den bola u dr a poviem vam sa skor citim akoby mi zelezo odoberali nie dodavali 🤐 🤐 🤐

elise
10. sep 2008

adelke všetko najlepšie k prvému mesiačiku 😵 😵 😵
zuz skúšaj piť tie minerálky 😉

adaa
10. sep 2008

aj nasa kreslila kade tade, tatino ze nechaj nech sa umelecky vyzije. Ahaaa moze si to on potom umyvat 😠 Nastastie ju to uz preslo a sustredi sa na krasu bieleho papira 😀 Plastelinu musime kupit dobry napad.
Zuz uz ti lepsie? a to chodis na davky zeleza? to som este nepocula. Mne len v tabletkach dali.
Adelke malilinkej tiez vse naj a aj rodicom k vyrociu 😀 😵

lucxy
10. sep 2008

adaa pekna foto 🙂 tiez prajem adelke vsetko dobre k prvemu mesiaciku,,,ako to leti

aktak
10. sep 2008

dakujeme, Adelka tiez dakuje a velmi sa tesi 😵 zachvilu mi tu bude aj s Adamkom skakat po hlave uz sa tesim 😀 myslite ze to tu bude fungovat ked na nasich milacikov pride puberta? 😀 😀 😀

Adamko vcera hodil nas 2rocny fotak o zem, zial neprezil to, tak neviem aky teraz poriesime, moc sme s tym vo vydavkoch neratali 😒

manzel ma pozval na veceru dnes vecer ked uz mame aj my dvaja to vyrocie 😵 a Adelka sa privtirla tiez lebo ona miluje vecerat, aj 3x 😀

lucxy
10. sep 2008

no to stym fotakom to fakt potesi,,,mala naposledy zlomila muzove okuliare no co uz som mu povedala ze si ich ma davat do skrinky nepocuval tak ma po nich

uzite si vecer 😀

zuz11
10. sep 2008

uf, netusim co je posledne dni Hanke ale poobede chodi spat tak o druhej tretej a potom chrni aj do piatej 🤐 a potom uz mame malo casu byt vonku kedze sa skoro stmieva 🤐 a po tme na ihrisku je to dost brutal 🤐 aj ked mame problemy posledne dni ist domov napriek tomu ze fakt chodime posledny a po tem domov 🤐

lucxy
10. sep 2008

zuz ja viem, ze kamaratka ma taky problem s malou ze pokial s nou ide doobeda vonku tak ked pridu domkov tak nie a nie spat a vecer zase nie a nie spat, takze ak snou nejde doobeda vonku tak je vsetko ok,,,a ak nie tak ma take nervy z toho lebo vecer jej zaspava az o 11tej 🙂

zuz11
10. sep 2008

tak nastastie vecer ide spat okolo deviatej to je ok ale cez obed nie a nie spat a potom nestiham rozumne ist poobede von 🤐 hlavne uz teraz ked sa tak skoro ztmieva 🤐 a doteraz praveze dlhsie spavala do tej deviatej 9 teraz uz iba do osmej) a na obed spala uz o jedneje a jteraz este o druhej ani nepomysli ze spat je jedno ci ideme von ci nie ci ju znicim alebo nech robim cokolvek 🤐

k.a.t.k.a.
10. sep 2008

baby tak všetko naj k výročiam 😎

tak moja vstane ráno o 8,00 a spať ide zase o 10,00 na 2 hodky ešte 😀 ale potom už celý den nič 😝 a ku koncu dňa je už potom ako vred 🙄

zuz11
10. sep 2008

kati, no tak doobedie zavidim a podvecer nemenim 😀
aj nasa hanka doteraz doobeda chodila spavat po dvoch troch hodinakach ako vstala ale po novom nechapem 🤐 🤐 🤐 na nervy kedy jej dat obed netusim a hlavne kedy pri nej varit 🤐 🤐 🤐

k.a.t.k.a.
10. sep 2008

jaj a strašne slintá Miška, už som z toho hotová, vkuse berem tričká na prezlečenie 😖 ja neviem prečo, vkuse má prsty v ústach dobre že nie päste 😖 ale zuby ma všetky, teda okrem tých posledných stoličiek, jedny hore aj dole má a vraj ešte jeden pár hore aj dole, tak ale vraj tie sa prerezávajú okolo 3 rokov 😕 alebo nie? a ani nevidím žeby sa jej tlačili ..... už som fakt na nervy z toho slintania a pchania ruk do ust 😒

zuz11
10. sep 2008

no kati tak mame rovnaky problem 😀 😀 tiez posledne dni je tecu sliny potokom a tiez po 4 mame vsetky zuby, chybaju nam iba 5 🤐 🤐 🤐 ale buduci tyzden ideme k zubnikovi tak snad povie viac co to o zuboch ale tiez netusim kde berie tie sliny 🤐 🤐 🤐 ja mam aj celu podlahu a gauc a vsetko oslintosene nie len bodynka a tricka 🤐

k.a.t.k.a.
10. sep 2008

a ideš do toho evidentu? ja tam idem až v oktobri , tak zoberem asi malu so sebou

zuz11
10. sep 2008

hej tam ideme obe, inak malu ak chces ti vezmu aj hned skoro 😀 lebo ze male deti su do pol hodky a to si vedia najst cas 😀

k.a.t.k.a.
10. sep 2008

no inak som mu tam nevidela v ordinacii žiadne remene, tak som zvedavá ako si chce s mojou poradiť 😀

zuz11
10. sep 2008

no ved ti poviem ako si poradia smojim sidlom 😀 😀 😀 tiez neriadena strela a im poupratovala celu cakaren s recepciou, este aj recepcnu 😀 a nehovorim ake poriadky robi v posilke v ntc 😀 😀 😀 tam uprace od recepcie cez bufet ajccviciacich 😀 🤐 ale vsetci sa tam s nej tesia a ked sa neukazeme dlhsie tak ze kedy konecne prideme, ju tam maju radi a davaju jej aj darceky 😀 🤐

lucxy
11. sep 2008

dobre ranko,,,a teraz idete prvy krat ku zubarke? lebo ja som este s malou nebola,,,,mojej malej chybaju uz len polovicky z tych hornych poslednych dvoch stoliciek 🙂 takze uz budeme komplet zubaty

adetka
11. sep 2008

ahojte.. dieta mam po piatich dnoch opat v jaslickach... a opat s placom... takym vydieracskym... Mirka este u zubara nebola... ja ju planujem ukazat zubarovi ked bude mat dva a pol roka... ale zubky si moooc rada umyva... najma ak jej tam kvapnem trosilinku detskej pasty... 😀

lucxy
11. sep 2008

zuz myslim, ze to co si pisala o tom spanku prave mi to predvadza mala,,,a mne vstava dost skoro a nechce spat onervy 😒 si tam keca v postielke a vykrikuje a spieva kukulienku, hadam ju to prejde

aktak
11. sep 2008

kati nam vysli spodne 5ky pred 2 mesiacmy, uz len vrchne dve chybaju 😕

Adamko spinka od 21:30 do 7:30 ale odkedy prisla Adelka tak sa obcas zobudi, zaplace a spi dalej, asi sa vyrovnava so zmenami, neziarli ale predsa sa musi vyrovnat s tym ze nosim babo, ze ho kojim a tak, proste uz neni stredom vesmiru ale verim ze je to rpe neho dobre

my si zuby umyvame aj 5 krat za den 😀 k zubarke ho vezmem so sebou ked pojdem

zuz a ja ze preco som ta este nestretla na ihrisku 😀 a dobeda nestihate prist k tomu strkoveckemu? my chodime, tak od 10-12 ked sa zadari, potom spime medzi 1nou a 3tou a ideme zas

zuz11
11. sep 2008

no presedlalasom tu na toto nase ihrisko.... je blizsie a hanka tu ma kopec kamaratov ( vacsinou o nieco starsich a krasne sa s nou hraju) a aj tak ihrisko na strkovci je este dost nebezpecne pre nasich krpcov... a hanka by sa mi ako ju poznam stverala vsade a kto by za nou chodil 🤐

ale dnes sme si to asi vymenili s laurou a spinkame od pol jednej takze huraaaaa 😀

zuz11
11. sep 2008

tu nik? 🤐

lucxy
12. sep 2008

baby kde ste? 🙂

aktak
12. sep 2008

bububu 😀

zajtra sa ma ochladit dost 😕

rybecka
12. sep 2008

Kati nestras 😀
ale je to tak joj koniec leta je tu a zasa deti budeme sulat do bund a oteplovakov chudatka 😝

kiwuska
12. sep 2008

ahojte, akosi nemam cas na konika, ale som si to tu trochu mrkla. akatka ste zlatucki, a ako to leti, adelka uz ma mesiac.
zuzi, ja som mala tiez anemiau aj malo trombocytov. Viem ze mama mi kupila melasu, spytam sa ako sa to volalo, tusim aj v mama a ja pisu o anemii, a tiez spominali tu melasu ako podporu pri liecbe.

baby, robia aj vase decka kotrmelce, nasi uz mesiac a uplne profesionalne 😎 najprv som sa dost bala, ale ide im to dobre 🙂

k.a.t.k.a.
12. sep 2008

mne dnes jeden otecko na ihrisku povedal že mám teda riadnu kaskadérku 😝 😅 smelá je aj za troch, no ale zase mala to pokom zdediť 😅
a aká je to herečka, dnes sme sa boli najesť v avione a kým sme jedli Miška ostatným obeduchtivým ľuďom tancovala 😅

danii
12. sep 2008

katka, zlata ta tvoja miska 😎 a aj jej zatlieskali? 😅

danii
12. sep 2008

hej hej, ze od zajtra sa ma dost ochladit. ale mne take teple slnecne pocasie vyhovovalo. za chvilu uz budeme vytahovat zimne bundy..... 😝 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre